اما در میان همه گیر مرگبار — و در آخرین سال دوره خود را — مغلوب ساختن پیشی جستن است به آنچه که او به نظر می رسد بهترین می دانم. در روز سه شنبه به نظر می رسید کاخ سفید بود و در آستانه صدور یک فرمان اجرایی که تعلیق مهاجرت به ایالات متحده حداقل به مدت 60 روز آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی قصد خود را به انجام این کار دوشنبه شب گفت: منظور لازم بود در “نور از حمله از نامرئی دشمن” — آنچه که او قبلا به نام coronavirus — “و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی است.”

این حرکت بی سابقه ای گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن restrictionist دستور کار است. اما آن باقی مانده است معلوم نیست که دقیقا می گیرند گرفتار جدید, بخشنامه, به ویژه هنگامی که مسافرت های بین المللی به شدت کاهش یافته است به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستندات. گزارش ها نشان می دهد که گرین کارت دریافت کنندگان خارج از کشور ممکن است مسدود شود از سفر به ایالات متحده در حالی که ممکن است معافیت موقت برای مهاجران که کارگران پزشکی یا مهمان کارگران استخدام به زحمت در این کشور در مزارع و یا مواد غذایی-زنجیره تامین است.

تصمیم فرو می توان قانونی مهاجران خارجی از جمله بستگان از شهروندان ایالات متحده دانش آموزان و کارکنان از شرکت های ایالات متحده به یک دنیا استرس و عدم قطعیت است. آنها پیوست میلیون ها نفر از دیگران — از جمله شهروندان از لیست سیاه با اکثریت مسلمان کشور و مهاجران به ایالات متحده آورده به عنوان کودکانی که حمایت تهمت محروم — که بدنام شدن توسط رئیس جمهور بود و زندگی خود را به طور بالقوه طرح میتوانست توسط یک سکته مغزی از قلم.

سفارش جدید احتمالا در صورت چالش های قانونی اما برگ برنده دولت در حال حاضر گذاشته و زمینه را برای چنین گسترده بی رویه عمل است. “رئیس جمهور اتحاد گسترده اقتدار برای محدود کردن ورود به ایالات متحده — یک نقطه در ایالات متحده دیوان عالی کشور تأیید در تایید بحث برانگیز ممنوعیت سفر در سال 2018 و قدرت است که شاید هیچ بزرگتر از طول بهداشت عمومی اورژانس” همکاران من گزارش شده است. “مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها هنوز در انتظار راهنمایی از کاخ سفید در مورد چه نوع ویزای مهاجرت معلق خواهد شد.”

تعلیق حمل نشانه های کاخ سفید مشاور استفان میلرترین پر سر و صدا ضد مهاجر صدای در دولت با سابقه ای طولانی در ارتباط با امریکا سفید-ناسیونالیست راست. در هفته های اخیر میلر است weaponized بهداشت عمومی اورژانس به وصله پینه کردن یک کلید دفتر اسکان مجدد پناهندگان در درون دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به تماسهای مکرر خود را در پشت برای تصویب یک فرمان است که اجازه مقامات ایالات متحده بلافاصله اخراج می شود متقاضیان پناهندگی در مرز جنوبی با مکزیک.

اما منطق پشت این مهاجرت تعلیق به نظر می رسد وجود ندارد. “ایالات متحده بیشتر موارد تایید شده از هر کشور دیگری (با این نکته که چین داده های غیر قابل اعتماد هستند) به این معنی که در جامعه گسترش یافته است و در حال حاضر به وضوح و به شدت بزرگترین مانع” اشاره کرد همکار من آرون بلیک. “و حتی به عنوان برگ برنده اعلام خود شدید ترین محدودیت مهاجرت به تاریخ او است و از سوی دیگر نشان می دهد کاهش coronavirus-موجب محدودیت در بخش های خاصی از کشور به نام از بازگشایی اقتصاد است.”

بسیار وجود دارد شواهد که محدود کردن مهاجرت کمک می کند تا آمریکا به طور متوسط کارگر. “فکر می کنم که خاموش کردن مهاجرت به این کشور است استراتژی مناسب کاملا احمقانه” ویلیام Kerr, یک دانشکده کسب و کار هاروارد استاد گفت واشنگتن پست. “این است که از لحاظ اقتصادی صدا و یقین است نه انگیزه حاوی بحران خود را. آن را بیشتر از تلاش برای بازیگران ظن و سرزنش نسبت به گروه های مهاجر.”

گروه های حقوق بشر در مورد تهمت به واسطه بیگانه ستیزی در وسط یک بیماری همه گیر. “به عنوان ایالات متحده آگهی در COVID موارد در جهان اقدامات است که کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند متوقف خواهد شد گسترش مثل دسترسی به گسترده تست و خود انزوا شده اند تمسخر و تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Joanne Lin ملی حمایت مدیر سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا است. “اگر رئیس جمهور تهمت می خواهد به محدود کردن گسترش و مرگ و میر اتفاق می افتد که تحت رهبری او در حال حاضر زمان برای نگاه به کارشناسان بهداشت و درمان و نه انگشت اشاره در مهاجران است.”

اما تهمت دارای سابقه انگشتان اشاره در مهاجران. وسواس خود را با تقویت این کشور در برابر افرادی که وارد این کشور به طور غیر قانونی باید مبهم چگونه دولت او به نظر می رسد خم در مهار حقوقی مهاجرت به ایالات متحده ، حتی دولت coronavirus تلاش های امدادی به دنبال تنبیه کردن خانواده های مهاجر خودداری محرک چک به خانواده ها که در آن یک مرد متاهل نیست باید یک شماره امنیت اجتماعی.

“این فقط اساسا ناعادلانه و آن را واقعا هدفمند به صدمه دیده است” Randall امری که منجر به یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای شهروندان آمریکایی به مهاجران گفت: لس آنجلس تایمز.

در اوایل این ماه به چپ هند همچون آرونداتی روی نویسنده نوشت که همه گیر شد “یک پورتال دروازه ای بین یک تا بعد.” بحران جهانی تا به حال در معرض غم انگیز آسیب پذیری از یک جهان ساخته شده است در شایع نابرابری و در حال حاضر ارائه سیاستمداران و فعالان یک فرصت منحصر به فرد برای جبران این مشکلات او استدلال کرد.

اما این بیماری همه گیر به نظر می رسد به عنوان یک پورتال برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را nativist متحدان و ما در حال شروع به دیدن جایی که آنها می خواهند به ما.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

دانلود رایگان مقالات