مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای ایجاد رای گیری خطرناک برای اطمینان از انتخاب مجدد می گوید مردی که چراغ استیضاح تحقیق

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا رای گیری خطرناک به منظور جلوگیری از مخالفان و اطمینان خود گشتند که دموکرات که منجر به استیضاح پرس و جو در برابر او گفته است.

آدام شیف رئیس مجلس هوش کمیته صحبت کرد یک روز پس از رئیس جمهور گفت: افرادی که رای دادند از طریق پست بودند اغلب به “خیانت” و این که هر کس باید به نوبه خود برای رای دادن در فرد و با شناسایی تصویر – با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس مواج در سراسر کشور است.

آقای ترامپ ساخته شده نظرات وقتی پرسید که آیا فرد در رای گیری باید پیش بروید در ویسکانسین اولیه انتخابات روز سه شنبه با وجود تلاش های دولت فرماندار به سوئیچ به همه ایمیل های رای گیری.

دیگر مقدماتی برگزار می شود در این ماه – در آلاسکا, وایومینگ, پورتوریکو و اوهایو –باید روشن به ایمیل آرا اما جمهوری خواهان در ایالت ویسکانسین که در برابر تلاش ها برای انجام این کار در یکی از کشورهای است که ثابت کرد به رئیس جمهور پیروزی در سال 2016.

پرسید: در مورد این موضوع در روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus جلسه روز جمعه رئیس جمهور ادعا کرد ویسکانسین موضوع بود واقعا در مورد آقای ترامپ داشتن تایید یک قاضی محافظه کار اما در ادامه گفت او باور نمی کند ایمیل های رای گیری باید مورد استفاده در چرخه انتخابات به انتخاب مجدد پیشنهاد در ماه نوامبر.


او گفت: “هیچ دلیل من فکر می کنم بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری. من فکر می کنم مردم باید رای با ID – voter ID. من فکر می کنم رای دهندگان ID بسیار مهم است. و دلیل آنها نمی خواهند رای دهندگان ID دلیل است که آنها به قصد تقلب.

“هنگامی که شما چیزی است که هنگامی که شما خرید چیزی است که شما نگاهی به کارت های خود و کارت های اعتباری و کارت های مختلف – شما باید تصویر خود را بر روی بسیاری از آنها. نه همه آنها اما در بسیاری از آنها. شما باید تصویر خود را – در را – برای رای دادن. باید آن را به نام “Voter ID’. آنها باید آن را داشته باشند. و آن را نباید پست الکترونیکی-در.”

وی افزود: “باید آن را: شما به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود را. شما لازم نیست ارسال آن را در پست الکترونیکی که در آن مردم انتخاب کنید تا تمام انواع چیزهای بد اتفاق می افتد در آن زمان آنها را امضا کرده است که اگر آنها نشانه آن است که اگر آنها را امضا کرد که آن زمان می شود و در جدول است.

“نه نباید آن را از طریق پست در. شما باید رای در غرفه. و شما باید voter ID زیرا هنگامی که شما از رای دهندگان ID که معامله واقعی است. “

جمهوری خواهان به طور منظم پشتیبانی رای دهندگان ID ادعا آن را کاهش تقلب در انتخابات. با این حال منتقدان می گویند کمی وجود دارد که تقلب در انتخابات آمریکا و این که رای دهندگان ID بخشی از گسترده طرح به سعی کنید به حذف بالقوه دموکراتیک رای دهندگان به خصوص افراد فقیر که ممکن است در تلاش برای دریافت نگه دارید از اسناد و مدارک لازم. جمهوری خواهان نیز متهم به تلاش برای محدود کردن رای از مردم فقیر توسط بسته شدن ایستگاه های رای گیری و انکار رای به نفر به اتهام جرایم جنایی.

آقای شیف که منجر به استیضاح استعلام علیه رئیس جمهور در مجلس و سپس استدلال در مورد مجلس سنا با انتقاد از رئیس جمهور نظرات.

Mr تهمت بود استیضاح توسط مجلس به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد پس از او تلاش برای فشار به رئیس جمهور اوکراین به دخالت در سال 2020 انتخابات با اعلام رسیدگی به احتمال زیاد نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

در صبح روز شنبه آقای شیف توئیتر خود نوشت: “پس از گرفتار شدن به تلاش برای تقلب در انتخابات بعدی تهمت مخالف رای توسط ایمیل بیش از نگرانی در مورد ‘خیانت’.

“بی معنی است. او ترجیح می ساخت رای گیری خطرناک برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها اگر آن کمک می کند و انتخاب مجدد او.

“هر آمریکایی باید قادر به بازیگران امن رای گیری از طریق پست.”

روز جمعه آقای ترامپ گفت که او انتظار می رود انتخابات عمومی به جلو بروید در 3 نوامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

رئیس جمهور بارها ادعا کرد که سه میلیون رای در برابر او – تعداد که توسط هیلاری کلینتون ضرب و شتم او توسط محبوب رای ریخته شد به طور غیر قانونی اگر چه او تا به حال شده است قادر به ارائه هر گونه مدرکی برای این.

قبل از انتخابات او ادعا کرد که اگر او از دست آن خواهد بود چرا که طرف دیگر تا به حال فریب خورده.

او همچنین مورد مناقشه از اظهارات خود اطلاعات ستاد که روسیه با دخالت 2016 انتخابات به منظور تقلب از طرف او. در یک کنفرانس مطبوعاتی در هلسینکی در سال 2018 با ولادیمیر پوتین گفت که به اعتقاد او رئیس جمهور روسیه اطمینان که مسکو به حال درگیر شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de