این دیدگاه باعث شدید فروش در بازار سهام آتی شاخص رئیس جمهور به تماشای از نزدیک.

مدت کوتاهی پس از 10 p. m. تهمت توییتی که “تجارت چین با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!”

به عنوان بخشی از ناوارو تحریک آمیز فاکس کسب و کار مصاحبه او همچنین ادعا بدون ارائه هر گونه مدرکی که چین تا به حال صدها هزار نفر از مردم “به گسترش است که ویروس” در ایالات متحده است.

“آن را بیش از بله” ناوارو از وی خواست تا در مورد وضعیت ایران در طی این مصاحبه.

ناوارو یک وضعیت ویژه در کاخ سفید به عنوان او اغلب می رود در تلویزیون نشان می دهد و می گوید آنچه او اپیدمیولوژیک و مدیریت نقاط صحبت کردن. نظرات خود را در روز دوشنبه به وضوح ناراحت دیگر مقامات کاخ سفید و درخواست سریع رد.

به زودی پس از ناوارو ساخته شده نظرات خود را در کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow گفت واشنگتن پست که “چین معامله تجاری است که هنوز هم دست نخورده است.”

یک مقام ارشد دولت, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث در مورد مسائل داخلی گفت که ناوارو بود نه صحبت کردن برای دولت زمانی که او ساخته شده نظر در مورد معامله بودن بیش از.

ناوارو بعد گفت رادیو فردا نظرات خود را به حال شده است “wildly” خارج از متن گرفته و نه مربوط به معامله تجارت با چین.

“آنها تا به حال هیچ چیز برای انجام با فاز من ایران که همچنان در محل. من به سادگی صحبت کردن به عدم اعتماد ما در حال حاضر حزب کمونیست چین پس از آنها دروغ در مورد ریشه های چین ویروس و foisted یک بیماری همه گیر بر جهان” ناوارو گفت.

سیگنال مخلوط از کاخ سفید آمده است که به چند جناح در دولت سوارکار اسب دوانی شدن بیش از چگونه ایالات متحده باید در پاسخ به نقش چین در این بیماری همه گیر. ناوارو سرزنش کرده پکن برای اجازه دادن به نمایندگان خود را به بازدید از ایالات متحده در ماه ژانویه هنگامی که coronavirus آغاز شد و به سرعت در حال گسترش در سراسر چین است. او گفت: فاکس کسب و کار است که لحظه به مبلغ یک “نقطه عطف” در روابط بین ابرقدرتها.

رئیس جمهور بارها ذکر شده که ایران به عنوان یکی از سیاست های اقتصادی دستاوردهای دولت او و دیگر مقامات ارشد مشاوران خواست بیشتر احتیاط رویکرد است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به نظر می رسد به soured در تجارت و معامله و هفته گذشته او در توییتر نوشت که گزینه “تکمیل واشدن” بین ایالات متحده و چین بود روی میز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات