دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر تنظیم شده است به گسترش شامل شش کشور دیگر اصلاح یک سیاست است که موجب گسترده ملت در تظاهرات و سردرگمی در آمریکا فرودگاه سه سال پیش.

کاخ سفید اعلام کرد که تغییرات در بعد از ظهر جمعه دربندی خاموش عمده هفته برای رئیس جمهور که او را دیدم نشانه ای امضا تجارت, مذاکره دوباره و در صورت پایین یک استیضاح محاکمه در سنا است.

سیاست جدید خواهد ممنوعیت سفر به آمریکا برای شهروندان نیجریه پرجمعیت ترین کشور در آفریقا — به عنوان به خوبی به عنوان سفر برای شهروندان نیجریه و اریتره میانمار و Kyrgzstan.

در اعلام گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که محدودیت های جدید طراحی شده بودند برای تشدید امنیت برای کشور هایی که مطابق با حداقل استانداردهای امنیتی برای مقابله با مهاجرت های غیر قانونی. ویزا هدفمند قوانین جدید هستند متمایز از ویزای غیر مهاجر است که به طور معمول صادر شده برای بازدید کنندگان که نمی توان نهفته گفت: اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در تماس با خبرنگاران.

Mr گرگ گفت: طی تماس تلفنی که مشکلات این کشورها از محدوده sub-par گذرنامه تکنولوژی به یک شکست به اندازه کافی به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به تروریسم مظنون به گزارش رویترز،.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند مفید” آقای گرگ گفت. “اما برای انواع دلایل مختلف به سادگی موفق به دیدار با کسانی که حداقل مورد نیاز است که ما گذاشته است.”

این سیاست جدید را نمی خواهد تحت تاثیر شرایط اصلی سفر بان کی مون که برای اولین بار صادر شده در طول Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته اول در ژانویه 2017.

که مشاوره منع مسافران و تقریبا تمام مهاجرینی که شکل هفت با اکثریت مسلمان کشور از جمله, ایران, لیبی, سومالی, سوریه و یمن. کره شمالی و ونزوئلا نیز هدفمند برای محدودیت های ویزا, اما این اقدامات نهفته نسبتا تعداد محدودی از مسافران است.

اصلی ممنوعیت سفر بود با سرعت ملاقات با تظاهرات در فرودگاه ها در سراسر ایالات متحده و چالش های قانونی. اما, آن را در نهایت تایید توسط دیوان عالی ایالات متحده با استناد به رئیس جمهور ذاتی نگرانی با مسائل مربوط به امنیت ملی است.

سیاست جدید نیز دیدن ما پایان دادن به “تنوع” ویزا برای اتباع سودان و تانزانیا.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de