اجماع گسترده ای در میان اقتصاددانان این است که اقتصاد ایالات متحده به خوبی انجام می دهند اما این طور بی سابقه ای بار.

در بسیاری از راه های اقتصاد فعلی بهترین کشور دیده می شود از اواخر 1990s. بیکاری است که در 50 سال اخیر رشد اقتصادی پایدار و تورم اهلی و ضریب اطمینان بالا است. این وضعیت این است که کمک به بسیاری از آمریکایی ها دریافت شغل و پرداخت را افزایش می دهد پس از سالها تلاش. هر رئيس جمهور خواهد بود شعار اقتصاد مثل این با کم سابقه نرخ بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی و مردم با کمتر از دیپلم دبیرستان.

“در بسیاری از زمینه ها, من فکر می کنم ایالات متحده به خوبی انجام می دهند. ما باید قوی بازار کار” Janet L. یلن گفت: روز سه شنبه در یک مرکز سیاست دو حزبی رویداد. یلن سابق رئیس فدرال رزرو و یک رئیس سابق مجلس شورای مشاوران اقتصادی رئیس جمهور بیل کلینتون.

اما در جایی که تهمت می رود بیش از حد است که در شعار این اقتصاد به عنوان “بهترین” و تلاش برای به تصویر کشیدن پایان دوران اوباما به عنوان وخیم و خود را به عنوان قهرمان پرواز در مغلوب ساختن پیشی جستن جت به صرفه جویی در روز. او گرفته مراحل مانند کاهش مالیات برای حفظ رشد اقتصادی و افزایش رقابت اما او نیز تحمیل درد. خود تعرفه ها صدمه دیده اند ایالات متحده تولید و کشاورزی است. و کاهش مالیات و افزایش مخارج دولت اضافه شده اند قابل ملاحظه ای به بدهی های ملی است.

در نظر گرفتن رشد اقتصادی است. در سال گذشته اقتصاد ایالات متحده رشد 2.3 درصد — در مورد میانگین برای این گسترش و به خوبی در زیر 4 درصد سطح تهمت وعده داده شده است. تا کنون در مغلوب ساختن پیشی جستن اصطلاح رشد به طور متوسط 2.5 درصد است. که بالاتر از تحت ریاست جمهوری باراک اوباما یا جورج دبلیو بوش اما بسیار آهسته تر از به طور متوسط برای کلینتون و رونالد ریگان.

این یک داستان مشابه در بازار سهام است. بازگشت تا کنون به صورت میانگین صنعتی داو جونز در طول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی بسیار خوب (در حدود 45 درصد پس از او در زمان دفتری), اما آن را در زیر می گرداند از کلینتون و اوباما سه سال را در پستهای مربوطه.

چه متفاوت امروز به خصوص در مقایسه با پایان دوره دوم ریاست جمهوری اوباما این است که ضریب اطمینان مصرف کننده به طور قابل توجهی بالاتر در مورد اقتصاد است. در ژانویه 2017, 46 درصد از آمریکایی ها راضی بودند با دولت از اقتصاد است. در ژانویه سال 2020 بود که تا به 68 درصد به گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی.

این چشم انداز مثبت می آید از این واقعیت است که نزدیک به 6.7 میلیون بیشتر آمریکایی ها استخدام امروز نسبت به زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، ماهانه سود کار خود را قوی تر بودند تحت اوباما از تهمت اما بازار کار را سخت تر کرده بیشتر در سال های اخیر کمک به مردم بیشتر احساس بهتر است. یک ترکیب عالی از دستمزد و سود در ماه های اخیر و مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات کمک کرده اند اکثر آمریکایی ها احساس ثروتمندتر حتی اگر هنوز هم بسیاری از نگرانی در مورد چگونه به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی و مراقبت از کودک و کالج.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی سابقه مخلوط است. خود را “Trumponomics” راهکار بزرگ است کاهش مالیات در مقررات زدایی و تعرفه ها. وجود گسترده توافق که کاهش مالیات است که در زمان اثر در سال 2018 افزایش رشد فرستاده بازار سهام به بالاترین رکورد و کمک کرد تا سوخت به داغ بازار کار حتی تحریک استخدام شراب خواری برای آبی-کارگران یقه. اما اثر آن کوتاه مدت و آمد در سنگین هزینه برای بدهی های ملی است که مشخصی نزدیک به 50 درصد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق به اعمال تعرفه های سال گذشته spooked کسب و کار. این تعرفه ها باعث شده که شرکتها به شدت مقیاس هزینه و فشار ایالات متحده تولید به یک رکود خفیف در 2019. تعرفه ضربه سخت بر روی قطعات مورد استفاده برای ماشین لباسشویی و دیگر محصولات افزایش هزینه های برای شرکت های ایالات متحده. به طور گسترده ای به تماشای سنج سلامت از بخش تولید — یک نظرسنجی از مدیران خرید از موسسه مدیریت عرضه — کاهش یافت و در ماه دسامبر به پایین ترین سطح خود پس از رکود بزرگ.

رئیس جمهور معتقد است که این تعرفه ها لازم است را به نفع خود امتیاز از چین و کشورهای دیگر. او به تازگی امضا شده بخشی از “فاز یک” معامله تجارت با چین و تجدید نظر در برخورد با مکزیک و کانادا است. در کوتاه مدت برخی از ایالات متحده کسب و کار دچار حذف درد از این تعرفه ها. امید وجود دارد که این معاملات منجر به فرصت های کسب و کار برای شرکت های ایالات متحده در خارج از کشور, اما آن باقی مانده است دیده می شود.

شاید بهترین مورد تهمت می تواند برای بهبود پس از او آمد به دفتر دستمزد بالاتر است. نرخ بیکاری شده است در حال سقوط به طور پیوسته از سال 2011 اما اوباما و خود را بالا مشاوران به طور منظم تاسف است که پرداخت نشده بود بالا رفتن مقدار حتی در سال 2015 و 2016. رهبران کسب و کار بر این باور هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که به دنبال کار به طوری که آنها نمی نیاز به افزایش دستمزدها برای جذب و نگه داشتن کارگران است.

اما پویا تغییر در سال 2018 است. میانگین درآمد ساعتی به خصوص برای رتبه بندی-و-فایل کارگران واقعا شروع به انتخاب کنید تا.

بسیاری از اقتصاددانان می گویند کسب و کار مجبور شدند به افزایش پرداخت که نرخ بیکاری کاهش یافته و به زیر 4 درصد ساخت آن را سخت تر برای پیدا کردن کارگران است. برخی از اقتصاددانان نیز اعتباری مغلوب ساختن پیشی جستن زیادی کاهش مالیات شرکت ها و مقررات زدایی فشار برای کمک به نگه داشتن بازار کار ،

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب اشاره می کند که رشد دستمزد بوده است سریع تر بیش از حد از سال گذشته برای کاهش کارگران پرداخت می شود و غیر مدیران از آن شده است برای کارفرمایان خوش آمدید ثبت نام. او درست است که دستمزد دستاوردهای nonsupervisory کارگران صعود به عنوان بالا به عنوان 3.6 درصد در ماه اکتبر یک سطح دیده نمی شود پس از بحران با توجه به وزارت کار هر چند این نرخ پس از کاهش یافته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان طول می کشد تا پیروزی در دامان اقتصاد را چالش این است که برای حفظ اقتصاد در یک دوره ثابت به عنوان بسیاری از تعرفه ها همچنان به کشیدن پایین رشد جهانی و به عنوان coronavirus ارائه و در عین حال یکی دیگر از نگرانی جدی برای کسب و کار جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن “بدون شک نگران است که اقتصاد ممکن است به سادگی متوسط به علاوه در ماه نوامبر نه مزیت بزرگ است که او را در شمارش” گفت: گرگ Valliere استراتژیست ارشد در AGF سرمایه گذاری است.

اندرو ون سد کمک به این گزارش.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im