مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ‘عظیم’ نظامی صرف در ویسکانسین کشتی سازی به عنوان بحران اقتصادی, نظر سنجی نشان می دهد او می تواند از دست دادن میانه

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در حال برنامه ریزی برای رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور به سفر بارها و بارها به ویسکانسین جایی که آنها باور دارند که بهتر شات در ضرب و شتم presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن از در پنسیلوانیا و یا میشیگان این افراد گفت.

در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان میشیگان با 0.2 درصد و ویسکانسین با 0.8 درصد است. کسانی که ناراحت پیروزی ممکن است مشکل دوباره ایجاد در سال 2020 با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور در حال حاضر نظارت بر یک سری از بحران اقتصادی در غرب و از جمله برخی وابسته به دولت.

در بخش غربی ویسکانسین کشاورزان شده اند با چکش با یک بحران در صنایع لبنی تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ و نشان داده اند که نشانه هایی از گرایش به سوی دموکرات ها ، مغلوب ساختن پیشی جستن است و در نتیجه دور افتاده به مراتب کمتر از وعده های خود برای بازسازی زنگ کمربند تولید پایه. بیکاری سر به فلک کشید به 12 درصد در ویسکانسین در میان مشابه افزایش در سایر نقاط کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. سیاه رای دهندگان در میلواکی به خصوص صدمه دیده از رکود اقتصادی انتظار می رود به نوبه خود در بیشتر تعداد قابل توجهی از آنها در سال 2016.

“بایدن است که نمی خواهید به چشم پوشی از ویسکانسین مانند هیلاری [کلینتون] انجام داد. بایدن احتمالا نقش بهتر در غرب از هیلاری انجام داد. او مجبور به رفتن به ویسکانسین زیادی” گفت: یکی بالا مشاور رئیس جمهور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به صراحت بحث داخلی استراتژی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران معتقدند رای گیری نشان می دهد او در حال اجرا رقابتی با بایدن در ویسکانسین. برخی از متحدان توجه داشته باشید مارکت نظرسنجی از اوت 2016 یافت کلینتون پیشرو در کشور با 15 امتیاز پس از کنوانسیون دموکراتیک. تهمت می تواند از دست دادن پنسیلوانیا و میشیگان و هنوز سرب در کالج انتخاباتی بیش بایدن اگر دوباره رئیس جمهور برنده ویسکانسین, فلوریدا, اوهایو, کارولینای شمالی و آریزونا که همه دموکرات ها می گویند که آنها برنامه ریزی برای مسابقه.

پس از چند ماه تا حد زیادی محدود بودن به کاخ سفید در میان همه گیر تهمت سعی در ساخت حرکت خود را برای سال 2020 کمپین در ویسکانسین با مراجعه به Fincantieri مرینت دریایی در شمال شرقی بخشی از دولت است.

رئیس جمهور در سفر گیاهی برای حدود 30 دقیقه مشاهده یک مدل کشتی نیروی دریایی ساخته شده است در اینجا و صحبت با چهار شرکت مدیران همه آنها عینک ماسک اگر چه رئیس جمهور نیست, با توجه به یک گزارش. تهمت بستن قرارداد جدید برای کشتی سازی به 2.2 تریلیون دلار افزایش در هزینه های تایید شده و تحت مدیریت او اگر چه دموکرات ها می گویند که آنها سزاوار اعتبار برای کشتی سازی مجدد چشم انداز.

“شما در حال رفتن به ساختمان قلب خود را دور … و آن را تمام می شود ساخته شده است حق در اینجا در ویسکانسین” رئيس جمهور گفت: در این کارگاه در روز پنج شنبه. “برخی از مردم می گویند که از بودجه اما بگذارید چیزی به شما بگویم: هیچ بودجه وقتی که می آید به نظامی است.”

کشتی سازی اجرا شده توسط ایالات متحده تابعه ایتالیایی متعلق به کنگلومرا بود فقط چند سال پیش رو به یک توقف در تولید است که تهدید هزار شغل در ویسکانسین و میشیگان. عربستان سعودی در پا با 2 میلیارد دلار خرید کشتی است که برای نگه داشتن این کارگران شاغل چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: او نقش مهمی در تامین امنیت.

“ما احساس بسیار به شدت این است که باید آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما به آنها پیشنهاد قوی و آنها به دنبال آن است.”

در نیروی دریایی نیز اعطا 800 میلیون دلار قرارداد — منظور برای اولین بار در یک برنامه به ارزش 5.5 میلیارد به کشتی سازی برای یک کلاس از کشتی های جنگی است که انتظار می رود به ارائه دراز مدت تاسیسات و سوق دادن منطقه توسعه اقتصادی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعا نیاز به پیروزی در ویسکانسین شمال شرقی از جمله Fox Valley منطقه و مرینت اگر مسیر خود را به مناسبت انتخاب مجدد بر عهده ویسکانسین. در سال 2018 دیابت تمی بالدوین (D-Wis.) با موفقیت بدبختانه به شدت به کشاورزی غرب بخشی از دولت صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ به دموکراتیک ستون. بالدوین نیز انجام شده بهتر از کلینتون در ثروتمند حومه اطراف ویسکانسین شهرستانها. اگر آن روند ادامه تهمت نیاز به اجرا کردن حاشیه در دولت عمدتا آبی یقه اکثریت سفید شرق, که در آن بالدوین نیز تاخت و تاز تحلیلگران می گویند. دموکرات ها اذعان کارخانه کشتی سازی جدید قراردادهای فدرال می تواند کمک به رئيس جمهور در مورد.

“مردم من به صحبت بسیاری از آنها در حال دادن [تهمت] اعتبار” برای کشتی سازی قرارداد گفت: کارل Jaeger یک دموکرات در شهرستان مرینت هیئت ناظران. “آن را به ارمغان می آورد مشاغل در آن به ارمغان می آورد پول در. در محلی Facebook گروه وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد آن و مردم واقعا فکر می کنم او مسئول است.”

Jeager و دیگر دموکرات ها فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن است اغراق نقش خود را در تامین امنیت می پردازد. ویسکانسین هیئت نمایندگان کنگره از جمله Baldwin باید برای سال مبارزه برای قراردادهای بلند مدت برای کشتی سازی. عربستان ایران پاک شد توسط کنگره در سال 2015 تحت دولت اوباما اگرچه از آن زمان چهار سال برای رسیدن به یک توافق به طور خاص برای مرینت گیاه. کاخ سفید این است که قرار نیست با دخالت نیروی دریایی پیمانکاری روند به خصوص به دلایل سیاسی.

“مردم در ویسکانسین می دانید تهمت است که فقط در آینده برای آزادی مطبوعات” Rep. علامت Pocan (D-Wis.) گفت. بایدن انتخاباتی منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه گفت: دولت اوباما مسئول کشتی سازی مقابله کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش “به مقاله بیش از این واقعیت است که در ویسکانسین بوده است خونریزی یقه آبی مشاغل تولیدی” در طول چند هفته گذشته.

ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی پیتر ناوارو که در پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در کشتی سازی گفت واشنگتن پست که در آن قراردادهای یک نتیجه از افزایش فوق العاده ای در هزینه های نظامی و دفاعی تولید که رئیس جمهور اولویت بندی در طی مدت خود را در دفتر. کاخ سفید نیز سزاوار اعتبار برای “شروع” فرآیندی که منجر به قرارداد ساخت گسترده تر ایران با عربستان سعودی در سال 2017 ناوارو گفت. منتقدان می گویند ایالات متحده فروش نظامی به عربستان و کمک به سوخت یک بحران انسانی در یمن.

“وجود دارد که هیچ قرارداد جایزه بدون رئیس جمهور تهمت به طور چشمگیری افزایش بودجه دفاعی,” ناوارو گفت. “رئیس جمهور قطعا سزاوار ویسکانسین victory lap برای آن.”

کاخ سفید در بیانیه ای گفت: آن را به حال هیچ دخالت در نیروی دریایی تصمیم به انتخاب ویسکانسین کشتی سازی بیش از رقابت موجود در مین, ویرجینیا, می سی سی پی و آلاباما. سخنگوی نیروی دریایی سروان. دنی هرناندز گفت: حفظ مشاغل در ویسکانسین نیست انگیزه این جایزه تصمیم که او گفت: تمرکز بر گرفتن بهترین محصول با بهترین قیمت.

“Fincantieri ضرب و شتم چهار دیگر رقبای سختی با یک پروژه که ترکیبی از نابغه ایتالیایی صنعتگران با لحاظ تاریخی بالا ساخت یک ویسکانسین کشتی سازی طولانی شناخته شده برای آن با کیفیت و تخصص” ناوارو گفت. “آن را بادبان دریاها آسیا و دریای عرب به عنوان یکی از متنوع ترین و مهم کشتی در آمریکا زرادخانه از دموکراسی است.”

اما حتی با Fincantieri شروع به ایجاد شغل در منطقه دیگر بخش های اقتصادی رئيس جمهور زمین به ویسکانسین صورت چالش های قابل توجهی.

بیش از 2000 ویسکانسین را 9,000 dairy farms رفت و از کسب و کار در طول سه سال اول از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک رکورد از سال 1980s با توجه به Darin فون Ruden رئیس جمهور از ویسکانسین کشاورزان اتحادیه. دولت در سرعت مشابه اگر تعداد بیشتری از این سال است. کشاورزان باید رشد مشکوک از مغلوب ساختن پیشی جستن را وعده داده است که چین به زودی به خرید مقادیر زیادی از محصولات کشاورزی از غرب را به عنوان بخشی از “فاز یک” معامله تجارت امضا شده در ماه ژانویه است.

“وجود دارد مقدار زیادی از امید در میان کشاورزان مستقل در سال 2016 که برنده خواهد تغییر سیستم و یا آوردن تغییرات است که می تواند مثبت” فون Ruden گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن چند بار او گفته است:” ما بیش از قوز کردن ” یا ” بدترین پشت سر ما و آن بوده است نه واقعی. پس وجود دارد بسیاری از کشاورزان که در حال شک و تردید در حال حاضر از آنچه که او گفته و یا آنچه که او انجام خواهد داد.”

رئیس جمهور نیز کاهش یافته است کوتاه از دستیابی به وعده های خود برای بازسازی زنگ کمربند تولید پایه و حتی قبل از همه گیر رسید. بیش از 2000 نفر اعطا کمک های فدرال برای برنامه های بازآموزی به دلیل شغل خود بوده است برون سپاری از ویسکانسین در سال 2017 و 2018 با توجه به اطلاعات فدرال یک کاهش کوچک از پایان دولت اوباما. این تعداد احتمالا نشان دهنده بخش کوچکی از کل مشاغل از دست داد به برون سپاری در دولت, چرا که بسیاری از کارگران نمی دانم در مورد این برنامه است.

تولید در دولت نشان داده است برخی از نشانه هایی از بهبود است اما تا حد زیادی در مسیر خود را از قبل از دولت اوباما. در سال 2015 و 2016 ویسکانسین تا به حال حدود 470,000 مشاغل تولیدی — تعدادی که اندکی افزایش یافت و به حدود 484,000 در سال 2019. تولید و اشتغال در ویسکانسین در هیچ نقطه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری بهبود آن به سطح قبل از رکود بزرگ. این ممکن است تولید شغل در ویسکانسین به شدت کاهش یافت و به سطح 2009.

تهمت نیز lavished ستایش در سال 2018 در Foxconn یک تایوانی الکترونیک تولید کننده در جنوب شرقی ویسکانسین به عنوان “هشتمین شگفتی جهان” و گفت: احیای این منطقه است. CNBC گزارش در ماه آوریل که این شرکت از دست رفته استخدام الزامات لازم برای واجد شرایط برای میلیون ها نفر در دولت یارانه.

ویسکانسین پیش بینی های اقتصادی, دولت, گزارش, گفت, آن می تواند به دو سال برای دولت برای بهبود به قبل از coronavirus سطح اشتغال با درآمد شخصی رشد پیش بینی شده به محو شدن به طور چشمگیری در سال جاری و آینده.

رئیس جمهور متحدان استدلال می کنند که نرخ بیکاری در سراسر کشور بالای 10 درصد او را مجبور به متقاعد کردن ویسکانسین و دیگر مناطق که او بهتر است قرار است به فشار اقتصاد در مسیر درست است. داخلی نظرسنجی ها نشان می دهد رئیس جمهور منجر بایدن در مسائل چند — اما او حفظ یک مزیت در دست زدن به اقتصاد است. سفر به میانه متحده بخشی از یک تلاش گسترده برای tout “آمریکایی باز گشت” کمپین و مقامات کاخ سفید می گویند.

“قبل از اینکه ما اقتصاد پررونق بود مصنوعی قطع coronavirus رئیس جمهور تهمت رشد اقتصادی سیاست کاهش مالیات و مقررات زدایی آورده ویسکانسین 56,000 مشاغل جدید از جمله 15,000 جدید مشاغل تولیدی و بیش از 12000 ساخت و ساز, مشاغل,” گفت: علی پردو یک کمپین سخنگوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات