غنی Pedroncelli AP

یک دیالیز بیمار در یک DaVita کلیه مراقبت درمانگاه در ساکرامنتو در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و تاخیر در امضای بهداشت و درمان-مراقبت از ابتکار به افزایش تعداد متحده بیماران کلیوی که تحت دیالیز در خانه و پیوند میان مقاومت از کلیه پزشکان و بزرگ دياليز شرکت هایی که پرداخت از مدیکر سیستم می تواند در کاهش این طرح است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده طرح خود را برای بهبود مراقبت از کلیه به عنوان یک کلید ابتکار در دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی این هفته است.

اما پزشکان و بزرگ دياليز شرکت ها به دنبال حذف و یا کاهش پیشنهاد مجازات های مالی برای عملکرد ضعیفی درمانگاه. این طرح جدید قرار بود به اثر Jan. 1 اما در حال حاضر جدول زمانی نامشخص است.

“ما باید کار را از طریق آن مسائل بدون شک” جوزف Grogan مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورای گفت واشنگتن پست. “اما ما وجود دارد و ما نمی انداختن به هر دلیل دیگر نسبت به حق آن را دریافت.”

[زندگی از دست, اندام تلف: بیماران رنج کشیده و می میرند در لیست انتظار به عنوان ارگان های استفاده نشده برو]

تاخیر در فدرال rulemaking هستند و نه غیر معمول. اما دولت تردید — شش ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا و در ماه جولای به پیشبرد کلیه مراقبت — سیگنال نفوذ واشنگتن را قوی مراقبت های بهداشتی لابی که موفق شده اند در دو سال گذشته به دفع کردن وعده از مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره برای کاهش هزینه های دارو و در نهایت تعجب صورتحساب های پزشکی.

زیر یک سال 1972 قانون هر کسی با پایان مرحله بیماری کلیویبدون در نظر گرفتن سن واجد شرایط برای مدیکر پوشش بیمه, با بزرگترین هزینه آمدن از دیالیز یک روش نجات بخش نیاز به جلسات سه بار در هفته. مدافعان سلامت و دانشگاهیان باید نگرانی برای سال مورد مرگ و مير بالا پایین نرخ خانه دياليز نژادی و نابرابری در لیست انتظار پیوند و مشکلات دیگر در کشور سرپایی دیالیز درمانگاه.

امید به بهبود سیستم مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) اقدام به تهمت اجرایی سفارش ابداع یک هویج-و-چوب رویکرد
.
این پیشنهاد پاداش تا 10 درصد برای پزشکان و کلینیک های که بر تعداد زیادی از بیماران در خانه دیالیز و دریافت پیوند. پرداخت خواهد شد کاهش می یابد تا 11 درصد برای پزشکان و 13 درصد برای دیالیز درمانگاه که سقوط کوتاه از انتظارات است.

اجباری برنامه آزمایشی را تحت تاثیر قرار درمانگاه در خدمت نیمی از تمام بیماران در کشور و در طول شش سال است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در ابتدا دریافت ستایش دیگران برای آنچه که رئیس جمهور به نام “طولانی سر رسیده اصلاحات” به افزایش استفاده از صفحه اصلی دیالیز.

اما اداره آمار دکمه مکث پس از گروه های لابی گری برای پزشکان و کلینیک اپراتورها هشدار داد و از کسب و کار اختلال و پتانسیل برای مراقبت نامناسب. آنها هشدار داده و پیشنهاد قوانین مالی تشویق پزشکان به بیماران فشار به صفحه اصلی دیالیز — حتی اگر آنها مناسب نیست نامزدها برای درمان صفحه اصلی و حتی اگر نمی خواهید به انجام در خانه دیالیز.

کلیه مراقبت های همکاران صنعت گروه که اعضای آن شامل دو شرکت های بزرگ که تسلط آمریکا دیالیز, کسب و کار, Fresenius Medical Care و DaVita گفت: در نامه ای به سیستم مدیریت محتوا است که این طرح می تواند به بیماران مبتلا به “احساس می کنم مجبور” به انجام دیالیز در خانه به جای در یک کلینیک.

[دياليز صنعت صرف بیش از $100 میلیون به ضرب و شتم کالیفرنیا رای گیری]

کلیه مراقبت از همکاران گفت: این مقدار به دولت “گفتن nephrologists و امکانات به بیماران با استفاده از روش هایی که به صورت بالینی و نه برای آنها مناسب است . . . یا که به صراحت در برابر آنها را به استفاده از.”

کسانی که در صنعت استدلال کردن علامت گفت: Adam S. Boehler تا پاییز گذشته مدیر مرکز فدرال برای مدیکر و مدیکید نوآوری و کلید معمار از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

“من فکر می کنم آن را فقط در مقابل. هنگامی که شما نگاه در ایالات متحده امروز ما فقط در حدود 10 درصد نرخ خانه دیالیز. شما رو هنگ کنگ در 85 درصد است. شما رو گواتمالا در 50s. ما راه پشت” Boehler گفت. “ما هیچ جا نزدیک به رسیدن به یک نقطه که در آن کسی است که از نظر بالینی گرفته شده و قرار دادن خانه زمانی که آنها مناسب نیست به خانه.”

“صنایع و دوست ندارم تغییر” اضافه شده Boehler در حال حاضر مدیر اجرایی ایالات متحده برای توسعه بین المللی سرمایه گذاری پارسیان, یک آژانس فدرال. “چه برگ برنده دولت در حال انجام در اینجا این است که گرفتن یک موضع جسورانه به فشار یک صنعت نسبت به تغییر است که نیاز به تغییر به دلیل این است که چگونه شما در حال رفتن برای کمک به مردم است.”

دیگر حامیان دولت طرح گفت: پزشکان و درمانگاه در حال دادن بیماران اطلاعات کافی و آموزش و پرورش در مورد خانه دیالیز و پیوند در نظام کنونی.

“انتخاب خود را محدود است باور نکردنی در حال حاضر گفت:” رابرت Lockridge مستقل نفرولوژیست در Lynchburg, Va., که پیشرو طرفدار خانه دیالیز. “این همه چیز رو به تغییر است.”

او گفت: مدیکر را زودتر تلاش برای تشویق جایگزین در مرکز دياليز اند و نه تا به حال تأثیر عمده ای. “همه می دانند که خانه از درمان بهتر است اما آنها نمی دانند که چگونه برای به دست آوردن وجود دارد,” او گفت:.

تنها حدود 12 درصد از بیماران دیالیزی در ایالات متحده دریافت دیالیز درمان در خانه و حتی زمانی که کلیه پزشکان در حال بررسی بیشتر می گویند این امر می تواند انتخاب را برای آنها یا اعضای خانواده. به جای بسیاری از بیماران در حال درمان سه بار در هفته به مدت سه تا چهار ساعت یک جلسه در مراکز دیالیز خسته کننده رژیم است که کمی تغییر کرده است در دهه.

[آیا شما یک کلیه و دیالیز بیمار است ؟ ما می خواهیم به شنیدن از شما است.]

گروه صنعت می گویند که آنها در حمایت از اهداف قوانین, اما آنها باید ایده های مختلف در مورد چگونگی گرفتن وجود دارد.

آمریکا انجمن نفرولوژی گفت: آن عضو پزشکان نگران تهدید از 11 درصد جریمه خواهد “ابر” مکالمه بین کلیه پزشکان و بیماران خود را در مورد بهترین درمان را انتخاب کنید. آن گفت: 2 درصد جریمه خواهد بود مناسب تر برای تشویق صفحه اصلی دیالیز. کوچکتر تهدید “را اثر رانندگی خیلی تغییر مثبت به نمایندگی از بیماران . . . بدون اینکه بیش از حد طاقت فرسا گفت:” راشل مایر, جامعه, مدیر سیاست و امور حکومتی.

بنیاد ملی کلیه که تساوی پزشک دستورالعمل برای کلیه درمان, سوالات مطرح شده در مورد “انتخاب و دسترسی برای برخی از بیماران و همچنین ایمنی بیمار.”

CMS پیشنهاد یک “رتروگراد” تلاش برای نفوذ در نتایج خام با استفاده از مشوق های اقتصادیبه جای جامع تر طرح برای کل مراقبت از بیمار بودن سعی در سراسر کشور برای انواع شرایط مزمنگفت: Jackson ویلیامز مدیر امور دولتی برای دیالیز بیمار شهروندان صنعت-بودجه غیر انتفاعی حمایت از گروهی که ادعا می کند 32,000 اعضای بیمار.

“آنها واقعا به دنبال چه منحصر به فرد مشکلاتی را برای مردم در پیوند و دیالیز,” او گفت:.

صنعت نیز در اعتراض به استفاده از پیوند نرخ برای اندازه گیری عملکرد درمانگاه قبل از یک سیستم ملی غیر انتفاعی منطقه, عضو تدارکات سازمان بهبود یافته است و بیشتر کلیه ها در دسترس ساخته شده است. دولت در ماه دسامبر رونمایی از قوانین جدید در نظر گرفته شده را بیشتر در پاسخگویی به ارگان خرید.

[تحقیقات آلزایمر گرفتن یک راه اندازی مجدد در شرکت های کوچک با تمرکز بر سیستم ایمنی بدن]

پیوند درمان ارجح برای بقا و کیفیت زندگی اما کمبود ارگان اتحاد چپ دهها هزار نفر از بیماران گیر در لیست انتظار. بسیاری از مرگ و بدون دریافت یک پیوند است.

این صنعت نه تنها منبع اعتراض. یک گروه دو حزبی از 74 اعضای مجلس گفت کهپزشکان و کلینیک ها باید اندازه گیری متفاوت از پیشنهاد و طرح باید به حساب بیماران توانایی و تمایل به استفاده از صفحه اصلی دیالیز. مدیکر پرداخت مشورتی کمیسیون مستقل دولت نگهبان نیز یافت گسل با جنبه های متعدد از فرمول پرداخت.

حدود 85 درصد از حدود 500,000 دیالیز بیماران در ایالات متحده دریافت درمان آنها از فقط دو تا شرکت های بزرگ Fresenius و DaVita. Fresenius جهانی شرکت مستقر در آلمان تا به حال 3 میلیارد دلار در آمریکای شمالی سود در سال 2018 است. DaVita مستقر در دنور وارد سود 1.5 میلیارد دلار.

شرکت ها گفت: آنها می خواهند اصلاحات تلاش برای موفقیت است.

“اهداف باید واقع بینانه و فراگیر از بیمار انتخاب و تصمیم گیری بین بیماران و پزشکان آنها گفت:” برایان بکر افسر ارشد پزشکی برای DaVita یکپارچه کلیه مراقبت.

در دیالیز یک بیمار خون استخراج شده از رگ های خونی در بازوی پمپ از طریق یک دستگاه که حذف سموم و مایعات اضافی و جریان را به بازوی خود را. سلامت و کیفیت زندگی شده است ثابت می شود بهتر است که بیماران تحت دیالیز در خانه انجام آن شب در حالی که آنها خواب و یا استفاده از خانه های مختلف روش به نام دياليز صفاقی که متکی بر مبادلات روزانه از dialyzing مایع است که معرفی شده است به طور مستقیم به شکم.

دیگر جلسه دياليز با استفاده از نرخ آهسته تر از سم و برداشتن مايع را بهبود می بخشد و مطالعات نشان داده شده است.

اما درمان بیماران در یک مرکز دیالیز و درمانگاه است که کارآمد تر و ساده تر برای مدیریت برای پزشکان و شرکت های دیالیز و منتقدان می گویند این است که چرا آن را تبدیل به طور پیش فرض الگوی عمل برای چند دهه.

دیالیز کلینیک های کوتاه مدت مالی انگیزه ای برای نگه داشتن مردم در امکانات خود را زیرا آنها ممکن است قادر به درمان یک حجم بیشتری از بیماران با استفاده از همان تجهیزات و کارکنان دولت پاسخگویی دفتر فدرال ناظر سازمان یافت در سال 2015. مسکن قطعیت کمبود فضا در خانه نبود همسر یا شخص دیگری به کمک یک منحنی یادگیری برای بیماران در میان دیگر دلایل ذکر شده برای پایین خانه در ایالات متحده دیالیز نرخ.

End-stage renal-بیماران مبتلا به بیماری نمایندگی از 1 درصد از مدیکر جمعیت اما پوشش تمام مراقبت از خود — از پیوند به دیالیز و بستری شدن در بیمارستان — حساب برای 7.2 درصد از مدیکر سالانه هزینه برای خدمات هزینه یا حدود 36 میلیارد دلار است.

سند است.addEventListener(“DOMContentLoaded”, function(event) { $(function(){SubmissionPlatform.services.displayForm(“5e3c5206b34b0e47feeda550″,”prod”,”washpost”,”https://api.washpost.arcpublishing.com/sub/”,”https://pup.arcpublishing.com/photo-uploader/newuploader/”);}); });

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im