مغلوب ساختن پیشی جستن به تحریم سنت پاتریک روز ناهار به دلیل نانسی پلوسی وجود دارد خواهد بود

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد در این سال را روز سنت پاتریک ناهار در کاپیتول هیل – از آنجا که نانسی پلوسی وجود خواهد داشت.

ناهار به میزبانی رئیس مجلس نمایندگان برگزار شده است در هر سال از سال 1983 و تنها شده است صرفنظر توسط روسای جمهور چهار بار از آن زمان به بعد سیاسی ، آخرین بار این اتفاق افتاده بود که جورج بوش تصمیم به حضور در سال 2003 در مدت کوتاهی قبل از شروع جنگ عراق.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت سیاسی: “پس از سخنران انتخاب کرده است به این اشک ملت جدا با اقدامات و شعارهای رئیس جمهور نمی خواهد شرکت در لحظاتی که در آن او اغلب بخواهد به درایو اختلاف و تفرقه خواهد شد و به جای آن جشن تاریخ غنی و قوی روابط بین ایالات متحده و ایرلند در کاخ سفید در 12 مارس.

“رابطه میان دو کشور هرگز قوی تر شده است و رئیس جمهور به نظر می رسد به جلو به استقبال نخست وزیر ایرلند به صورت سالانه Shamrock کاسه ارائه شده است.”

معمولا معاون رئیس جمهور ایستاده اند در زمانی که فرمانده کل قوا شده است قادر به شرکت در, اگر چه مایک پنس نمی خواهد رفتن یا نه.

تنش بین خانم پلوسی و آقای ترامپ تشدید کرده اند به طور چشمگیری بیش از سال گذشته است.

در ماه سپتامبر او راه اندازی یک استیضاح در برابر رئیس جمهور برای تلاش به فشار اوکراین به دخالت در سال 2020 انتخابات توسط حفر کردن یا جعل خاک بر مخالفان سیاسی خود را.

در ماه اکتبر او راه می رفت در خارج از کاخ سفید دیدار در مورد وضعیت در عراق است.

و در ماه فوریه او ostentatiously پاره تا یک کپی از آقای ترامپ بحث برانگیز دولت از آدرس اتحادیه به عنوان او به پایان رسید تحویل آن به یک جلسه مشترک کنگره است.

پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در استیضاح اتهامات توسط متحدان خود در سنا او در مورد او را در نماز صبحانه هر دو آنها با حضور متهم او را از نفاق مذهبی برای داشتن گفت که او برای او دعا.

خانم پلوسی سخنگوی درو Hammill گفت: “شده است وجود دارد هرگز حمایت قوی تر در کنگره و در این کشور برای آمریکا و ایرلند روابط دو جانبه. یکی فکر می کنم که کاخ سفید می تواند مجموعه ای از خرده سیاست های حزبی کنار گذاشته برای این مناسبت تاریخی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im