مغلوب ساختن پیشی جستن به محافظت توسط پلیس میمون در هند بازدید

پلیس مسلح با منجنیق اختصاص داده شده است برای محافظت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از یک گروه ترکان و مغولان وحشی میمون ها در طول سفر خود به تاج محل در هند.

بین 500 و 700 rhesus macaques زنده در قرن 17th, آرامگاه که توسط بازدید 25,000 گردشگران در هر روز است.

میمون ها در حال بدنام برای اذیت و آزار و بازدید کنندگان در حالی که شکار برای مواد غذایی در داخل و اطراف این اثر تاریخی در شمال شهر آگرا است.

مقامات افزایش امنیت پس از دو توریست های فرانسوی بودند حمله حیوانات به عنوان آنها در زمان selfies در مارس سال 2018 است. و بعد از آن سال 12 روز کودک کشته شد توسط یک میمون پس از ربوده, از خانه اش در شهر است.

ساکنان محلی ابراز نگرانی خود را از غارتگری macaques می تواند با آگاهی کامل در ایالات متحده رئیس جمهور و بانوی اول رسمی خود را در طول دو روز سفر به هند است.

“ترور از میمون ها بسیار فراگیر است که زنان و کودکان ترس از بالا رفتن بر روی سقف خانه های خود را که تقریبا گرفته توسط میمون ها” یکی از ساکنان گفت: هند امروز.

“اگر چنین بزرگ نیروهای میمون حملات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همراهان این یک فاجعه خواهد بود.”

در حالی که این مسئول از رئیس جمهور را در حلقه درونی امنیتی در جریان بازدید از نیروی پلیس محلی صادر کرده است افسران خود را با اضافی دستی منجنیق برای ترساندن هر گونه تجاوز پستانداران.

Brij بوشان سر از تاج محل امنیت و گفت: به صورت محلی ساخته شده slingshots همچنین عمل به عنوان یک عامل بازدارنده. “میمون دریافت وحشت زده و تنها با دیدن ما brandishing slingshots و گفت:” مهر.

آقای ترامپ است که با توجه به رسیدن در هند در 24 فوریه. یک 22 کیلومتر-طولانی “roadshow” برنامه ریزی شده است به استقبال رئیس جمهور به عنوان او رانده است به بزرگترین ورزشگاه کریکت به ویژه “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد.

رئیس جمهور همچنین انتظار می رود به پرداخت ادای احترام به مهاتما گاندی, برگزاری مذاکرات با نارندرا نخست وزیر هند و دیدار با رهبران کسب و کار در سفارت آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>