تهمت و تهدید به بستن سیستم عامل رسانه های اجتماعی که به ‘سکوت محافظه کارانه صدای’ پس از پست توییتر هشدار خود را صدای جیر جیر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای نزدیک کردن سیستم عامل رسانه های اجتماعی که پشتیبانی نمی کند دستور کار خود یک روز پس از توییتر ارسال شده از یک واقعیت-چک کردن متوجه در یکی از توییت خود.

رسانه های اجتماعی شرکت های سرکوب محافظه کار از ديدگاه رئيس جمهور ادعا بدون ارائه هر گونه شواهد از قبل گفت: دولت خود را “به شدت تنظیم [شرکت] و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد”.

آقای ترامپ توصیه شرکت به “پاک کردن عمل خود را در حال حاضر!!!!”.

معلوم نیست که آیا رئیس جمهور استادانی هدف خواهد بود سازگار با متمم اول قانون اساسی ایالات متحده.

روز چهارشنبه او در توئیتر خود نوشت: “جمهوریخواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد. ما شاهد چه آنها اقدام به انجام و شکست خورده در سال 2016. ما نمی توانیم اجازه دهید یک نسخه پیشرفته تر از آن اتفاق می افتد دوباره.

“درست مثل ما نمی توانیم اجازه مقیاس بزرگ پست الکترونیکی-در برگه های رای را ریشه در کشور ما است. آن خواهد بود رایگان برای همه در تقلب و جعل اسناد و سرقت از برگه های رای. هر کس فریب خورده ترین برنده خواهد بود. به همین ترتیب رسانه های اجتماعی. پاک کردن عمل خود را در حال حاضر!!!!”

توییتر واقعیت-چک کردن متوجه شد ارسال شده در قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن جیر که ادعا پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند اجازه می دهد گسترده رای دهندگان تقلب. آن را بلافاصله منجر به ریاست جمهوری فوران متهم پلت فرم “کاملا خفقان آزادی بیان”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با استفاده از توییتر به گسترش ادعاهای بی اساس در مورد تقلب انتخابات در گذشته قابل توجه است که هزاران نفر از مردم bussed به برخی از کشورهای خاص به منظور رای گیری برای هیلاری کلینتون در سال 2016. خانم کلینتون برنده برخی از 2.8 میلیون رای بیشتر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آن انتخابات هر چند موفق به حمل کالج انتخاباتی است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار روز چهارشنبه نیز به دنبال توییتر امتناع به حذف تعدادی از پست های که در آن او را متهم یک مجری تلویزیونی از قتل و دوباره بدون هیچ گونه شواهد است.

این مرد زن مرده از لری Klausutis کارمند سابق کنگره جمهوری خواه جو Scarborough که درگذشت برخی از دو دهه پیش در یک تصادف خواسته بود توییتر, رئیس, جک دورسی برای حذف پیام ها از آنجا که آنها لکهدار همسر خود را از حافظه است.

آقای دورسی چهره های فشار در حال رشد برای سرکوب Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست و پیام های توهین آمیز. تیموتی Klausutis به مرد زن مرده اشاره کرد در نامه خود به آقای دورسی که رئیس جمهور توييتها سادگی رفت و در برابر پلت فرم این کد رفتاری.

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده چیزی که متعلق به او – حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن” آقای Klausutis نوشت.

آقای Scarborough و همسرش میکا برژینسکی که به طور مشترک در حال حاضر یک روز صبح نشان می دهد بحث در MSNBC به دوستان با آقای ترامپ اما آنها پس از کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>