دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به استفاده از هرگز-قبل از به کار قدرت خود را به موکول کردن هر دو مجلس کنگره بنابراین او می تواند “زنگ تفریح قرار ملاقات” برای پر کردن موقعیت های خالی در دولت او می گوید حزب دموکرات در حال نگه داشتن خالی میان coronavirus بیماری همه گیر.

آقای ترامپ خود را باز کرد روزانه ویروس کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه توسط griping در مورد حزب دموکرات مسدود کردن دهها خود را نامزد ادعا بسیاری در غیر این صورت خواهد بود که کار بر روی ویروس تلاش های مربوط. او ارائه چند ویژگی, اما, چگونه federal virus پاسخ ممکن است متفاوت باشد اگر مقدار قابل توجهی از این افراد تا به حال تایید شده توسط اتاق بالایی.

مقاله دوم بخش 3 بند 3 از قانون اساسی به ما می دهد یک رئیس جمهور قدرت به موکول کردن هر دو مجلس اگر آنها نمی توانند توافق بر یک موکول تاریخ. هیچ مدیر اجرایی, اما تا به حال از آن استفاده می شود.

رئیس جمهور گفت که او ترجیح می دهند “نه انجام” adjournment, سفارش, اما به شدت احساس او “نیاز” به برخی از انتصابات.

هر دو مجلس شده اند جلسه در اصطلاح طرفدار forma جلسات هر چند با تقریبا هیچ قانون گذاران در حال حاضر.

مجلس سنا در کنار انجام این کار بلوک های یک رئیس جمهور از ساخت زنگ تفریح قرار ملاقات.

جالب این بود که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه که کنترل اتاق تقویم. او شروع به برگزاری pro formas در اوایل Mr مغلوب ساختن پیشی جستن مدت به بلوک درست است که: زنگ تفریح, انتصاب امید بستن برای اطمینان از اتاق خود را می گویند در بررسی صلاحیت بالقوه تهمت مقامات دولت.

قابل توجه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ گفت که او تا به حال تحت فشار قرار دادند بیش از 445 فدرال قضات از طریق مجلس سنا تایید روند. این عدد واقعی است که نزدیک به 200.

ضمن Mr مغلوب ساختن پیشی جستن شده است panned توسط دموکرات ها و برخی از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد دولت فدرال نمی اندازی جامع تست برنامه. در سه شنبه شب او تلاش برای تغییر سرزنش در تست به فرمانداران; شب بعد او گفت: “ما در حال رفتن به اجرای یک پارکینگ” به طور معمول مورد استفاده توسط خریداران رفتن به جعبه بزرگ خرده فروشان مثلا “از واشنگتن DC.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات