مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

خواستار آنها را “خرابکاری” و “اعتراض” و “اوباش,” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده “در دراز مدت … زندان” برای معترضان که تلاش برای سرنگونی مجسمه اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه.

خود توصیف “قانون نظم و رئیس جمهور” مورد ستایش قرار داد فدرال مأموران اجرای قانون که وارد صحنه در پارک لافایت از زنجیر بسته شده به اسب سواری جکسون و در سخنان خود “آنها را متوقف سرد است.”

“ما به دنبال در طولانی مدت زندان برای این خرابکاری و این اشرار و این آنارشیست ها و آشوبگران” آقای ترامپ گفت. “تماس با آنها را هر آنچه شما می خواهید. برخی از مردم دوست ندارند که به زبان, اما این چیزی است که آنها هستند. آنها مردم بد است. آنها عاشق نیست و کشور ما است. و آنها در حال به دست گرفتن آثار ما. من فقط می خواهید به آن روشن است.”

رئیس جمهور مطرح کرد این تصور که او را به اقدامات مبتنی بر مقامات دفتر رئیس جمهور به نوعی سرکوب تظاهرات آغاز شده است که پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در حالی که در بازداشت پلیس سفید افسران در مینیاپولیس.

“من باید یک فرمان اجرایی بسیار اندکی,” او گفت:. “و همه آن را واقعا می خواهید برای انجام شده است به تقویت آنچه در حال حاضر وجود دارد اما در بیشتر راه.”

او ارائه جزئیات در مورد که در آینده سفارش.

رئیس جمهور با اشاره به معترضان در واشنگتن, DC, که زنجیر متصل به یک اساسنامه اندرو جکسون, به یک رئیس جمهور سابق آمریکا که او نیز یک ژنرال ارتش. نظامی ترین شناخته شده برای “دنباله از اشک” که در طی آن به عنوان بسیاری از 60,000 بومی آمریکایی ها مجبور شدند از اراضی خود را.

شناخته شده به عنوان یک پوپولیست و دشوار-صحبت فرمانده کل قوا آقای جکسون یک قهرمان است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک پرتره هفتمین رئیس جمهور در دفتر بیضی در طول Mr مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

“شب گذشته ما متوقف حمله به یک بنای تاریخی, بنای تاریخی از اندرو جکسون در پارک لافایت. و من فقط می خواهم برای تشکر از اجرای قانون است. آنها انجام یک کار بزرگ” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت:. “ما کار بسیار نزدیک با کاخ سفید سرویس مخفی و برخی از مدیران ما.”

“آنها یک کار بزرگ انجام داد. بسیاری از مردم در زندان هستند و رفتن به زندان امروز,” او اضافه شده است. “مردم در حال حاضر وجود دارد اما ما به دنبال در دراز مدت, جملات, تحت قانون – ما بسیار خاص و آثار عمل می کنند.”

در اوایل روز شنبه رئیس جمهور توییتی در مورد جانبازان یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون از سال 2003. اما جنگ عراق-عصر قانون, با توجه به کنگره گزارش شد و به منظور محافظت از گورستان نظامی و دیگر فدرال نماد ارج نهادن به ما سربازانی که فوت کرده اند در مبارزه با.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات