در انتخابات این هفته فقط سوم از نوع خود در تاریخ آمریکا یکی جمهوری خواه و 48 سناتور دموکرات رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل یکی از دو مقاله از استیضاح. به عنوان پیش بینی ایران-کنترل سنا رای به تبرئه (هنوز) استیضاح رئیس جمهور پس از رای گیری روز زودتر و نه اجازه می دهد تا شاهد به شهادت در دادگاه.

قانون اساسی نیاز به دو سوم اکثریت را محکوم به رئیس جمهور و با 52-48 رای راست پایین, حزب, خطوط, که آستانه نشده بود ملاقات کرد. اما این بدان معنا نیست که تهمت بود تبرئه و یا پاک از هر گونه خطا. هیچ تخته سنگ او نیست پاک پاک هیچ مهم نیست که چقدر خواهان (جدا از میت رامنی) در حال حاضر در تلاش برای چرخش اخبار.

اجازه ندهید که تیتر شما احمق – تبرئه نمی معادل یک exoneration; نه در دادگاه های کیفری و قطعا در یک استیضاح. حتی اگر این شد یک جنایتکار محاکمه تبرئه خواهد تنها به این معنی است که محاکمه نمی اثبات آن مورد beyond a reasonable doubt. تبرئه در دادگاه های کیفری خواهد نه به این معنی است که دادگاه که متهم مرتکب هیچ تخلف (exoneration).

Impeachment محاکمه و دادگاه کیفری هستند کاملا متفاوت مقالات حقوقی – آنها باید قوانین مختلف و مراحل را دنبال کنید. در یک استیضاح, سناتور تصمیم نه تنها واقعیت بلکه بسیاری از روش های عملکرد هر دو به عنوان قاضی و هیئت منصفه و به صورت نظری انجام هر دو عینی. این غرفه در تضاد کامل با دادگاه های کیفری که در آن قاضی تصمیم می گیرد در مورد مسائل قانون و داوران تصمیم می گیرد حقایق از آنجا که نظام حقوقی ما ساخته شده است و بر این باور است که یک فرد نمی تواند هم قاضی و هیئت منصفه و هدف باقی می ماند.

به رغم امروز تبرئه مجلس هشدار داده است که هوش پنل خواهد شد و در ادامه به بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و نگه داشتن یک چشم بر ولادیمیر پوتین BFF. اما شاید مهمتر از همه هیچ قانون وجود دارد که می گوید یک رئیس جمهور سابق نمی تواند مورد بررسی قرار گرفته و تحت تعقیب کیفری تخلف هنگامی که او در خارج از دفتر. او نه ایمنی بدن را تحت تعقیب کیفری هنگامی که او یک غیر نظامی.

پس از رای گیری صحبت کردم که با دانشگاه میسوری استاد حقوق کیفری هوارد D. بومن و نویسنده High Crimes and Misdemeanors: تاریخچه استیضاح برای سن مغلوب ساختن پیشی جستن. او به من گفت: “واقعیت این است که یک حزبی تقسیم از سناتورهای نیست رای به محکوم کردن او نمی تبرئه هر چیزی. همه ما می توانیم نتیجه گیری از آن است که برای هر یک از دلایل آنها [سناتور که رای “نه گناه”] ندارد رای به محکوم کردن او را. اگر هر کسی نشان می دهد که رای به محکوم بدان معنی است که او نمی, چیزهایی که او را متهم به خوبی که با رد اظهارات یک تعداد حتی سناتور جمهوریخواه.”

و بومن مناسب است – چند سناتور جمهوریخواه به این نتیجه رسیدند که مغلوب ساختن پیشی جستن آنچه را که او متهم شده بود و که آن را بسیار نامناسب. اما آنها استدلال یا آنچه که او نمی افزایش به سطح بالای جرم و جنایت و بزه يا محل مناسب برای قضاوت انتخابات در ماه نوامبر.

از من خواسته بومن در مورد آن استدلال و به من گفت: “این اظهارات نمی تبرئه هر چیزی. قیاس است و اندرو جانسون مورد که در آن در مجلس سنا از دست رفته محکوم جانسون با یک رای. او تبرئه… ما فقط باید آرای اما ما نمی دانیم که چرا مردم آنچه را که آنها انجام داد. حتی زمانی که ما این اظهارات در مورد اینکه چرا سناتور رای دادند راه آنها – آنها اغلب به طور کامل پرده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قدرت باور نکردنی خود را بیش از رای دهندگان و اوباما تا به حال دلیل خوبی برای جلوگیری از مصرف چنین خطر سیاسی گشتند. که دقیقا چیزی بود که کارشناسان پیش بینی اتفاق می افتد انجام داد چرا که ما دیده ایم این سه سال گذشته زمانی که تهمت می خواهد جمهوری خواهان به انجام مناقصه خود را, آنها بی سر و صدا در خط سقوط. سقوط در خط چیزی است که امریکا و جهان شاهد این هفته – نه صادقانه و هدف رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه رئیس جمهور شدید قدرت خود را از دفتر و/یا مسدود کنگره است.

صرف نظر از رای گیری امروز مغلوب ساختن پیشی جستن میراث باقی خواهد ماند که از سوم استیضاح رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده آمریکا. هیچ محو رکورد مهم نیست که چگونه بسیاری از بار او ادعا می کند آن را “کامل”; وجود خواهد داشت هیچ پاکسازی از نام خود را با این تبرئه چون او را تبرئه. میراث خود را ادامه خواهد داد به یکی از پرتاب کودکان در آنفولانزا آلوده قفس در مرز. او باقی خواهد ماند رئیس جمهور که ایجاد مسلمان ممنوعیت okayed گسترش غیرقانونی شهرک سازی اسرائیل و نورد سیاست آمریکا در تغییر آب و هوا و مین های زمینی. مغلوب ساختن پیشی جستن باقی خواهد ماند رئیس جمهور دستور داد که خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل و سازمان ملل متحد, آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان (یونسکو).

بزرگتر رای در مغلوب ساختن پیشی جستن انجام است که هنوز به ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. اما حتی این منصفانه نیست چرا که برنده رای مردمی معنا نیست که یک نامزد برنده انتخابات ریاست جمهوری – به عنوان دموکرات را دیدم با هیلاری کلینتون را شکست خیره کننده در سال 2016.

من می ترسم بگویم که ما ممکن است مجبور به صبر طولانی تر از ماه نوامبر برای عدالت است. حتی اگر یک دموکرات ضربان مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر آن را در چاپ کتاب های تاریخ برای نسل های آینده برای تعیین اینکه آیا واقعا تهمت را انجام و رای کسانی که او را پشتیبانی می کند در طول این محاکمه را در همراهی با این کشور در حال تحول ارزش ها است.

در حال ظهور از سیاه چاله از فساد قوم و هیستری نژادپرستی و کل بی اعتنایی به دموکراسی و حکومت قانون است که مشخصه دونالد ریاست جمهوری نمی خواهد بود آسان برای هر کس طول می کشد بیش از دفتر بیضی پس از آنچه که امیدوارم مغلوب ساختن پیشی جستن اول و ترم آخر است. من را حفظ خواهد کرد سناتور چاک شومر نظرات در مورد چهارشنبه نتیجه نزدیک به قلب من در ماه های آینده و یا حتی سال. او گفت: “امید را از دست ندهید. وجود عدالت در این جهان و حقیقت و راست…امریکا تغییر برای بهتر. هرگز از دست دادن ایمان است.”

بیایید امیدوار باشیم که او حق است. در حال حاضر ببخشید حالی که من به rip کردن برخی از کاغذ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de