تهمت و طعنه فرماندار جمهوری خواه بیش از coronavirus تست پس از رئیس جمهور را متهم به ساخت ادعاهای دروغین

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سخره فرمانداران خود را بیش از coronavirus تست کمبود اتهامات برگزاری ضخامت لیست آزمایشگاه او گفت: برخی از “درک نمی کنند” در دسترس بودند در کشورهای خود را حتی به عنوان محلی ستاد اجرایی می گویند که آنها نیاز به تست بیشتر کیت.

هر چند او با استفاده از نام خود را رئیس جمهور خاص مریلند فرماندار لری هوگان که در روز یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی به اتهام رئیس جمهور و تیم خود را از ساخت ادعاهای دروغین در مورد متحده داشتن کافی تست کیت.

“فرماندار مریلند واقعا نمی دانند” آقای ترامپ گفت. “او واقعا نمی دانند چه می گذرد.”

رئیس جمهور ایالات متحده به ندرت در برابر شلیک پشت در های سیاسی منتقد حتی اگر آن است که یک عضو از حزب خود که حاکم به طور معمول آبی دولت به عنوان آقای هوگان. اما آقای ترامپ نیز رفت و پس از دموکرات ها.

“از آن استفاده می شود, پنکه, پنکه, پنکه. در حال حاضر, این, تست, تست, تست” آقای ترامپ گفت دموکراتیک فرمانداران و سایر مقامات از آن حزب.

رئیس جمهور ساخته شده است این اتهام در یک جفت توییتهایی که همچنین به مبلغ Mr مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گفت: او می دانست که در دولت بودند درخواست بیش از حد بسیاری از فن های چند هفته بازگشت. پس با این حال ده ها هزار نفر از آمریکایی ها آلوده گذشت رانندگی کردن نیاز به دستگاه تنفس.

سخن گفتن دوباره نشان داد به طور فزاینده ای آزرده جمهور ایالات متحده به عنوان او برای بار دوم در روز دوشنبه توصیف دموکرات به عنوان تلاش برای استفاده از همه گیر به او صدمه دیده است سیاسی.

آقای ترامپ وفادار No 2, معاون رئیس جمهور, مایک پنس بعد گفت: فرمانداران باید تمام تست کیت آنها نیاز به حرکت به فاز اول بازگشایی کشورهای خود را تا زمانی که آنها را ملاقات دیگر کاخ سفید-مجموعه استانداردهای – هر چند هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از فرمانداران را حتی به دنبال دولت سه جانبه طرح توجیهی برای گرفتن متحده به حالت عادی بازگشت.

ساعت پس از بشکه نفت تجاری در سطح زیر $0 آقای ترامپ شانه ای بالا انداخت خام اسلاید است که همچنین موجب ریزش بازارهای سهام ایالات متحده با میانگین صنعتی داو جونز از دست دادن نزدیک به 600 امتیاز است.

به نام او که بی سابقه قیمت نفت وضعیت به عنوان “تا حد زیادی فشار مالی,” اضافه کردن برخی از “مردم گرفتار شدم” از آنجا که قیمت هر بشکه نفت چند ماه پایین جاده است $28. “و پسر آنها فشرده,” او گفت: از سرمایه گذاران که در روز دوشنبه پرداخت شد دیگران را بی ارزش نفت دست خود را.

مشکل این است که با بسیاری از نقاط جهان در مستند به دلیل ویروس “هیچ کس را, رانندگی, ماشین,” او گفت:.

آقای ترامپ آورده مردان نظامی به مشتری جلب کردن تلاش های سپاه مهندسان ارتش ایالات متحده خدمات بهداشت عمومی.

ارتش Lt Gen تاد Semonite راه می رفت و خبرنگاران از طریق یک نمایش اسلاید موقت بیمارستان مهندس سپاه ساخته شده است در چندین متحده است. اما سه ستاره general همچنین تضعیف دولت مشاجره که ویروس نیست ،


Lt Gen Semonite هر چند کاهش به نام مکان, اعلام کرد سپاه به زودی ساخت یک تعداد انگشت شماری از اضافی موقت بیمارستان ها به مکمل های موجود و امکانات پزشکی در “بیشتر در مکان های از راه دور”.

که نشان می دهد وجود دارد بیشتر coronavirus موارد در مناطق روستایی از بیمارستان می تواند رسیدگی به تحریک مقامات محلی برای تماس با Corps of Engineers.

یکی از آیتم های مورد نیاز برای انجام تست های بیشتر در حال سواب پنبه.

براد اسمیت از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اعلام کرد که رئیس جمهور انجام خواهد شد چیزی که او بوده است تمایلی به انجام: او را با استفاده از دفاع تولید عمل برای به دست آوردن جدید سواب از یک شرکت در ایالت مین است.

قبلا آقای ترامپ گفت که او ترجیح به استفاده از این قانون به عنوان “چکش” در طول مذاکرات با شرکت های به جای به سادگی تصویب این قانون به زور آنها را به اورژانس دوران تولید یک آیتم در غیر این صورت آنها را ندارد.

آقای هوگان بعد از ضربه به عقب گفتن CNN او را اشتباه گرفته توسط اطلاعات منتقل شده توسط دولت.

“بسیاری از فرمانداران در حال حاضر می دانستند که در آن آزمایشگاه امکانات در کشورهای خود را. بسیاری از آنهایی که به آنها فرستاده من در مریلند بودند فدرال تمام امکانات…هیچ یک از آن شد و دولت متعلق به آزمایشگاه و یا امکانات که در آن ما در واقع می تواند انجام هر گونه تست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات