مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد فوری گام را امتحان کنید و جلوگیری از بازرس جدید کل استقلال به عنوان نبرد بیش از coronavirus نظارت آغاز می شود

در کاخ سفید با امضای بیانیه منتشر شده جمعه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به نام “بی دلیل” قانون اختیارات جدید ویژه بازرس کل برای همه گیر بازیابی اطلاع کنگره بلافاصله اگر کاخ سفید نمی همکاری با یک حسابرسی یا بررسی است. جدید inspector general قرار است برای نظارت بر چگونگی وزارت خزانه داری گسترش وام و ضمانت وام به کسب و کار در میان چیزهای دیگر.

تحت قانون جدید بازرسی کل دفتر مورد نیاز است برای گفتن کنگره “بدون تاخیر” هر زمان که مقامات دولت نامعقول خودداری اطلاعات حیاتی از محققان. اما کاخ سفید با امضای بیانیه ای گفت: دولت اجازه نخواهد داد که بازرس کل برای گفتن کنگره بدون “ریاست جمهوری نظارت” خواستار آن تخطی از اجرایی قدرت.

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه [inspector general] برای گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت لازم توسط مراقبت بند ماده دوم بخش 3” کاخ سفید در بیانیه ای گفت:.

جدید inspector general قرار است به نامزد توسط کاخ سفید با تایید مجلس سنا.

به 2 تریلیون دلار صرف قانون به وزارت خزانه داری صلاحدید گسترده ای در چگونه آن را در مجموعه های جدید برنامه های وام دهی. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نشانه او می خواهد برخی از صنایع مانند هتل ها و کشتی های کروز برای دسترسی به مالیات دهندگان حمایت مالی. وزارت خزانه داری نیست گفت: تا کنون چگونه این تصمیم خواهد گرفت که دریافت پول و چه از لحاظ خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شب جمعه که دستیاران او خواهد بود مشاوره با مدیران وال استریت را به برخی از تصمیم گیری است.

دولت توافق برای ایجاد جدید بازرس کل دفتر در پاسخ به قانونگذاران دموکرات که خودداری کردند در وزارت خزانه داری عرض جغرافیایی گسترده ای به پرداخت بیش از 400 میلیارد دلار وام اضطراری به شرکت های شهرها و کشورها. حزب دموکرات رای دادند را اولیه جمهوری خواه مجلس سنا لایحه به دلیل عدم نظارت اقدامات بیش از این گلدان از بودجه تنها موافقت با تایید گسترده تر بسته و پس از بازرسی کل دفتر اضافه شده به قانون.

در MSNBC شب جمعه مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن امضای بیانیه به عنوان “نشان دهنده تفاوت بین دموکرات ها و جمهوری خواهان زمانی که آن را آمد به این لایحه است.” کنگره نیز به زودی ایجاد خود پنل به عنوان مجاز تحت قانون “در زمان واقعی به مطمئن شوید که ما می دانیم که در آن کسانی که وجوه هستند,” پلوسی گفت.

پیش از آن در هفته زمانی که خواسته در مورد نظارت از برنامه های وام دهی تهمت به خبرنگاران گفت که “من نظارت.”

این معلوم نیست چه مراحل کنگره می تواند انجام دهد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تضعیف بازرس جدید کل. آنها می تواند تلاش برای فایل طرح دعوی در دادگاه اما انجام این کار به احتمال زیاد به ماه و به طور بالقوه هرگز رسیدن به یک قطعنامه با توجه به استیو روزنتال یک کارشناس حقوقی در مرکز سیاست های مالیاتی غیر حزبی فکر می کنم تانک.

با توجه به مقیاس پول درگیر کنگره است که به احتمال زیاد به عقب براند در برابر تهمت خواست برای ریاست جمهوری نظارت بیش از بازرس جدید کل ،

“هر زمان که دولت در تلاش است به صرف این مقدار پول ما باید خوب خوب و شفافیت پاسخگویی به حدی است که ما می توانیم” گفت: Marc Goldwein معاون ارشد رئیس جمهور در کمیته مسئول بودجه فدرال غیر حزبی فکر می کنم تانک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>