مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد هیدروکسی کلروکین هر روز به دلیل آنچه دانشمندان می دانند به هر حال ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد شما را به می دانم که او طول می کشد هیدروکسی کلروکین. “من آن را” او به خبرنگاران گفت: اوایل امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که “تا کنون من احساس می کنم خوب است.”

اگر شما در میانهی شب تزریق آب ژاول به رگهای خود نشده و یا بلعیده اشعه ماوراء بنفش نور پس شاید این آینده پیشگیری-اما-هم-درمان (به راحتی در Trumpworld, راههای پیشگیری و درمان به طور کامل تعویض) برای ویروس وحشی این سیاره خواهد بود یکی برای شما. مگر اینکه او فقط “بودن طعنه آمیز” البته. و اگر او پس از آن او به شما خواهد گفت از طریق کسی که در دولت او در تاریخ بعد و این ممکن است یا نه ممکن است درست باشد. این شرودينگر را طعنه و آن را تقریبا به طور انحصاری اعمال می شود زمانی که شما فقط گفت: چیزی که می تواند منجر به مرگ هزاران نفر از مردم است.

مهم نیست به Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ماه مارس زمانی که او دوباره تصمیم گرفت که کلروکين شد یک درمان موثر برای Covid-19 همچنان از حمایت از شواهد پزشکی, یک مرد کشته و یک زن به پایان رسید تا در بخش مراقبت های پس از گرفتن یک فرم از دارو استفاده شده است که برای تمیز کردن آکواریوم? آیا مهم است که مطالعات انجام شده پس از آن در coronavirus بیماران داده هیدروکسی کلروکین را نشان داده و آن را کم اثر و در برخی موارد می تواند موجب مشکلات قلبی کشنده? مهم نیست که کلروکين می تواند باعث روان پریشی و دیگر ناخوشایند روانی اثرات ساخته شده است که آن را از سقوط به نفع به عنوان یک ضد مالاریا طولانی قبل از آن آغاز شده در حال تبلیغ به عنوان یک امکان Covid-19 درمان ؟ ما می توانیم اما حدس می زنم در حالی که در همان زمان ترس از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر رئیس جمهور از جهان آزاد یک روانی شکستن در حالی که تلاش برای رسیدگی جهانی همه گیر.

“من یک قرص هر روز” دونالد گفت. “به نظر می رسد به تاثیر داشته باشد. شاید آن شاید آن را نمی… شما مریض نیست و می میرند.” آه بله قدیمی “من نمی میرند و پس از آن احتمالا خوب” منطق چرخ برای نسل توسط افرادی که هنوز هم می خواهید به آمار بچه های خود را. آن گوهر یک نظریه نیست ؟ من شخصا یک فنجان وارداتی چای انگلیسی هر روز صبح و من درگذشت یک بار. دنبال لینک در پایان این مقاله به خرید ویژه ضد مرگ برگ های چای بسیار مناسب نشانه گذاری!

البته همیشه وجود دارد احتمال که دونالد دروغ است برای همه ما تکان دهنده هر چند که این ایده ممکن است. مانند زمانی که او گفت: از چند روز پیش که “آلمان و ایالات متحده دو بهترین در مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر”. اگر شما تفسیر “در مرگ” به معنی خوب, کمترین مرگ و میر پس از آن که درست نیست در همه. اگر چه ما انجام نشده بدترین (تا کنون) از نظر مرگ و میر گزارش شده از Covid-19 آن را در حال حاضر 11 بدترین در جهان است که نه یک نگاه بزرگ. در شرایط واقعی تعداد مرگ و میر در ایالات متحده است سمت راست بالا اما — اگر چه بیایید خیریه به اندازه کافی در اینجا فرض کنیم که زمانی که او گفت: “در مرگ” رئیس جمهور نیست به معنای واقعی کلمه به معنی “ما در حال انجام بهترین در کشتن خود ما مردم”.

هنوز هم وجود دارد هیدروکسی کلروکین معجزه مواد مخدر تولید شده توسط غول داروسازی سانوفی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک “کوچک” مالی لینک و که او تصمیم گرفت برای رفتن به درمان coronavirus قبل از دانشمندان تا به حال این شانس را به دیدن اگر آن را. مطالعات آنجا بوده است مثبت تر در مورد ضد ویروس remdesivir و بسیار ارزان برای تولید نقاهت پلاسما — به عبارت دیگر آنتی بادی های گرفته شده از خون از افرادی که قبلا Covid-19 و بهبود. چیزی که در مورد نقاهت پلاسما است که آن را بسیار ارزان برای تولید, آن را به عنوان ساخته شده در داخل بدن انسان و به راحتی استخراج می شود. هیچ شرکت دارویی می تواند ثبت اختراع آن را; هیچ میلیونها نفر ساخته خواهد شد اگر آن را یافت می شود بهترین درمان است. اما آیا شما واقعا می خواهید به اعتماد کج پزشکان که در حال رفتن به شما بگویم آن را به ارزش به دنبال? آن را از من یک jobbing نویسنده با یک رشته هنر: ضد مرگ برگ چای هستند و تنها امید خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>