عذاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح آغاز شد به سرعت به عنوان الکساندر Vindman و گوردون Sondland دو کلید شاهدان در این مورد در برابر رئیس جمهور بودند اخراج از شغل خود.

دگرمن Vindman که دخیل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در عوض به لام رئیس جمهور رقبای سیاسی بود “همراهی خارج از کاخ سفید” پس از آقای ترامپ گفت: ساعت زودتر او “خوشحال” با شورای امنیت ملی است مدیر امور اروپا و اوکراین ،

تزئین عراق جانباز, برادر دوقلوی یوگنی Vindman بود که نه درگیر در جلسات استیضاح شد و همچنین اخراج از نقش خود در شورای امنیت ملی است.

بعد آقای Sondland اعلام کرد که او حذف شده بود از نقش خود به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا است. وابسته که تا به حال برنده انتصاب خود را پس از اهدا به تهمت و مبارزات او از نزدیک درگیر با تلاش اوکراین برای متقاعد کردن مقامات به اعلام تحقیقات به جو بایدن و پسرش شکارچی.

در جلسات استیضاح او به صراحت گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نکردن کمک از اوکراین در ازای کمک به تقلب در انتخابات کرد و گفت: “وجود داشت بجای? پاسخ این است که بله.”

در شب جمعه او منتشر شد بیانیه ای گفت: “من توصیه شد که امروز رئیس جمهور در نظر دارد به یاد من بلافاصله موثر به عنوان سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا است.”

شهادت دو مرد و 15 دیگر زمان یا مقامات سابق رهبری حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان به استیضاح رئیس جمهور در ماه دسامبر به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

این هفته جمهوریخواهان کنترل سنا تبرئه رئیس جمهور در هر دو اتهامات باعث عصبانی و درهم و برهم پیروزی سخنرانی توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

بعد از ظهر روز جمعه رئیس جمهور به عنوان او را ترک کاخ سفید برای یک شغل رویداد در شارلوت پیشنهاد آقای Vindman را انتظار خروج بخشی از امنیت ملی shakeup – اما اذعان سرخوردگی خود را بر روسیه متخصص شهادت.

“من خوشحال هستم با او. آیا شما فکر می کنم من قرار بود با او ؟ من نیست” آقای ترامپ گفت. “آنها که تصمیم گیری را,” او گفت:. “شما شنیدن.”

در واقع. در اطراف 16.00 به وقت محلی [21.00 به وقت تهران] آقای Vindman را وکیل David ماشین کار گفت: افسر ارتش “بود همراهی می کردند و از خانه که در آن او وحی در خدمت کشور خود و خود را رئیس جمهور”. او انتظار می رود در سرویس فعال می شود و reassigned ستاد ارتش را. زمانی که رئیس جمهور به کاخ سفید فقط پس از 17.00 او نادیده گرفته فریاد زد: سوال در مورد این موضوع و راه مستقیم به اجرایی عمارت.

آقای Pressman گفت: رئیس جمهور “رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدستی” تصمیم گرفته بود به “انتقام گرفتن” اضافه کرد: “دگرمن Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. در حقیقت هزینه دگرمن الکساندر Vindman کار خود را حرفه ای و حریم خصوصی خود را.”

در میان سایر آیات در خانه کمیته اطلاعات عمومی جلسات استیضاح شد آقای Vindman این ادعا که در طول یک ماه ژوئیه نشست در کاخ سفید با سران Ukrianian مقامات Mr Sondland به ارمغان آورد تا رئیس جمهور تمایل برای دولت وجود دارد به پروب رقبای سیاسی خود از جمله Bidens.

آقای Vindman گفت: قانونگذاران مجلس او Mr مغلوب ساختن پیشی جستن 25 جولای تماس با رئيس جمهور جدید اوکراین – که در آن رئیس جمهور ایالات متحده خواسته همتای خود به “آیا ما به نفع” – عجیب و غریب و نامناسب است.

“من نگران بود با تماس چیزی که من شنیده بودم نامناسب و من گزارش نگرانی های من به [کاخ سفید وکلای],” او گفت: خانه کمیته اطلاعات. “آن را نامناسب برای رئیس جمهور ایالات متحده به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف. این نیز روشن است که اگر اوکراین به دنبال بررسی 2016 انتخابات Bidens و Burisma آن می توان به عنوان یک پارتیزان بازی. این بدون شک نتیجه در اوکراین از دست دادن دو حزبی حمایت ما تضعیف امنیت ملی و پیشبرد روسیه اهداف استراتژیک در منطقه است.”

او ارائه شده به همان اندازه محکم شهادت تحت بازجویی.

“آن را به طور کامل و دقیق” آقای Vindman گفت: یک کمیته مجلس وقتی پرسیده شد که اگر کاخ سفید مشاجره که آقای ترامپ هدف اصلی بود برای ریشه کن کردن فساد در اوکراین است.

او شواهد به پایان رسید و با احساسی ادای احترام به پدر مرحوم که او را آورده بود و با خانواده خود به امریکا زمانی که او و برادرش کودکان بودند. او گفت: “پدر که من اینجا نشسته امروز در ایران صحبت به انتخاب های ما حرفه ای اثبات شده است که شما تصمیم درست 40 سال پیش به ترک اتحاد جماهیر شوروی و به اینجا می آیند به ایالات متحده آمریکا در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما است.

“نگران نباشید. من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شنوایی: شاهد بازدید در ‘شخصیت بد اخلاق حملات” را رئیس جمهور توييتها

آقای Vindman شهادت به نظر می رسد به زیر رئيس جمهور پوست.

در خانه, تحقیق, Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد ضد Vindman توییتهایی از توافق قانونگذاران و دیگر محافظه کاران از جمله یکی از کنگره توماس Massie گفت: اگر او بودند آقای ترامپ “من می خواهم آتش او را.” یکی دیگر از صدای جیر جیر رئیس جمهور به نام آقای Vindman شهادت “رسوایی” و دیگری او را به نام یک “فعال سیاسی”.

آقای ترامپ برافراشته در برابر دموکراتیک شاکیان و گفت: آقای Vindman نام خود را در طول پس از تبرئه “جشن” رویداد روز پنج شنبه در کاخ سفید با تمسخر راه است.

“اما سرهنگ Vindman و برادر دوقلو, راست, ما تا به حال برخی از افراد که واقعا شگفت انگیز” آقای ترامپ گفت: نه پنهان انزجار خود را.

گوردون Sondland می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘به کارگردانی’ عوض

دموکراتیک قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler به خبرنگاران گفت: در اوایل روز جمعه در مورد احتمال Mr Vindman خواهد بود اخراج: “آن را بدتر از حل و فصل نمرات اگر او در واقع حذف افسران نظامی – آن را براندازی از عدالت است. این یکی دیگر از براندازی از عدالت است.”

والتر Shaub ارشد کاخ سفید اخلاق رسمی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما در توئیتر خود نوشت که آقای Vindman اخراج شد و “قابل سرزنش”. “وجود دارد هیچ نیازی به تحقیر Vindman این راه و نه آن را مناسب برای مقابله به مثل در برابر او برای شهادت در برابر کنگره” آقای Shaub اضافه شده است.

Ned قیمت یک اوباما در شورای امنیت ملی رسمی در زمان umbrage با بحث در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره که حرکت بودند در مورد پیرایش شورای کارکنان چیزی دیگر رئیس جمهور نیز به دنبال انجام دهید. “قبلی admin کوچک شده شورای امنیت ملی کارکنان; دقیقا صفر کارکنان بودند اسکورت” Mr قیمت گفت. “آن را انجام داده بود از طریق ساییدگی فقط به عنوان این فرایند در صورتحساب یا لیست. این است که در مورد سرد خبرچین و از بین بردن شاهدان بالقوه و نه ساده.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام ارسال یک شات در سراسر تعظیم از افراد مانند آقای Vindman روز پنج شنبه در یک فاکس نیوز ظاهر.

رئیس جمهور می خواست همه بدانند که چگونه “به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شاید شما می دانید که مردم باید پرداخت برای آن است”.

برخی از دموکرات ها تفسیر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به عنوان یک تهدید که او ممکن است به دنبال انتقام از کسانی که او معتقد است که ستم او.

“ما شده است رفتن را از طریق این شرکت برای بیش از سه سال است. آن بد بود. آن را فاسد بود. آن پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو” رئيس جمهور گفت: در روز پنج شنبه مختلف تحقیقات خود را در کمپین 2016 و ریاست جمهوری است. “و این هرگز نباید اتفاق می افتد به یکی دیگر از رئیس جمهور تا کنون.”

او در عین حال به توضیح آنچه که او و خانم گریشام به معنای. اما دشمنان خود را در یک سرنخ زمانی که آقای Vindman بود “همراهی” را از روی میز خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de