“این یک روز بزرگ برای امریکا است. این است که همه عناصر از مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی است. آن را ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است. این نوآوری است که اجازه خواهد داد که کارگران آمریکایی برای رقابت با آلودگی پناهگاه کارگاههای و پناهگاه های مالیاتی در جهان گفت:” پیتر ناوارو, کاخ سفید, مشاور که رهبری تلاش برای بازگشت تولید به ایالات متحده است.

اما برخی از کارشناسان سوال که آیا کاخ سفید جاه طلبی های گسترده تر زنجیره تامین بازگشت بودند دست یافتنی است. زیست محیطی و ملاحظات مالی که در اصل راند تولید مواد فعال دارویی (API) دریایی باقی می ماند قانع کننده به آنها گفت.

“سرمایه گذاری خواهد بود که نیاز به راه اندازی مجدد برخی از API کسب و کار در اینجا در ایالات متحده به خصوص با مقدار دقیق تر [محیط زیست] و فاضلاب مورد نیاز آن را واقعا غیر واقعی به فکر می کنم که می تواند انجام شود و هنوز قیمت رقابتی” گفت: سوزان Capie مدیر عامل PharmaVantage یک مشاوره در بابل, n. y.

طول اولیه چهار سال این شرکت را توسعه سریع “خروش” قابلیت به صورت انتقادی مورد نیاز دارو و مواد تشکیل دهنده خود را و ساخت پیشرفته امکانات تولید برای تولید مواد مخدر است که در تامین کوتاه مدت هستند اریک ادواردز Phlow ارشد اجرایی در مصاحبه ای گفت:.

این شرکت وعده بازده بالاتر ضایعات کمتر و مقرون به صرفه تر دارو به عنوان یک نتیجه از آن مستمر فرآیند شیمیایی. برنامه ریزی اولیه شروع شد و حدود یک سال پیش ادواردز گفت. پس از coronavirus تشخص او گفت: او هشدار داد مقامات دولت در اوایل فوریه از مواد مخدر اجتناب ناپذیر کمبود.

Phlow بعد از ارائه پیشنهاد تحت بردا قرارداد رقابت, او گفت:.

“من فکر می کنم این یک چیز خوب واقعا جالب گام به جلو برای قرار دادن یک سرمایه گذاری به داروخانه زنجیره تامین” گفت: ارین فاکس داروساز و دارو-کمبود متخصص در دانشگاه یوتا بیمارستان.

حفظ مناسب عرضه مواد مخدر — مانند آرام بخش ها و مسکن ها برای ونتيلاتور بيمار — شده است یک مشکل در میان افزایش تقاضا در طول pandemic, او گفت:. از جمله کمبود می تواند بدتر به عنوان متحده بازگشایی و بیمارستان ها سر انجام اعمال جراحی الکتیو.

“شما نیاز به برخی از کسانی که همان داروها برای عمل جراحی است که شما نیاز به بستری و بیماران انتوبه با covid-19” او گفت:.

به تاریخ Phlow در حال حاضر تحویل داده شده به دولت 1.6 میلیون دوز از آنتی بیوتیک ها آرام بخش ها و مسکن و فشار خون داروهای ادواردز گفت.

ایالات متحده-واردات سالانه بیش از 150 میلیارد دلار ارزش بیولوژیک انسانی و حیوانی مواد مخدر و تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: سال گذشته است.

برخی از کارشناسان تردید دارند که Phlow نسبتا متوسطی قرارداد را به معنای تغییر نیست. “این تولید منتقل شده به خارج از کشور به دلایل کسب و کار گفت:” توماس Bollyky مدیر شورای روابط خارجی’ بهداشت جهانی برنامه. “پس از آن باید به عمل [در آمریکا] با یارانه. سوال این است: چه مدت ما مایل به حفظ آن یارانه؟”

این قرارداد می تواند تمدید شود به 10 سال در مجموع $812 میلیون, توجه به بهداشت و خدمات انسانی بخش که نظارت بردا. آژانس مدیر سابق ریک روشن به تازگی واصل whistleblower شکایت وی از سوی مامورین او را رد کرد و از کار خود پس از مقاومت در برابر فشار از مقامات دولت به ذخایر ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده covid-19 درمان است.

Phlow سازمان یافته است که به نفع شرکت به سود سرمایه گذاری است که اولویت مثبت اجتماعی به عنوان یکی از اهداف آن است.

تصدی خود در آن شرکت که او تاسیس با برادر دوقلوی او بود موضوع سنا بررسی است. بین 2014 و 2017 در ارتفاع مخدر بحران Kaleo افزایش قیمت نالوکسان که معکوس اثرات مواد مخدر مصرف بیش از حد از $575 $به 4,100 با توجه به گزارش سنا امنیت داخلی و امور دولتی ” دائمی فرعی در تحقیقات. افزایش هزینه مالیات دهندگان $142 میلیون فرعی به این نتیجه رسیدند.

در پاسخ به یک Phlow سخنگوی گفت که ادواردز “تا به حال چیزی برای انجام با مواد مخدر قیمت گذاری تصمیم گیری” در حالی که در Kaleo. ادواردز که باقی می ماند یک Kaleo سهامداران این شرکت بیش از یک سال پیش در “شرایط خوب” سخنگوی گفت.

Phlow بنیانگذاران فرانک Gupton, همچنین سر VCU این دارو برای همه موسسه که دریافت کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. رزماری گیبسون یک مشاور ارشد در هیستینگز مرکز و منتقد برجسته از ایالات متحده وابستگی چینی, دارو, است, عضو هیئت مدیره شرکت.

ایالات متحده هنوز هم تولید بسیاری از برش لبه زیست فناوری مواد مخدر که تمایل به بیشتر سودآور مارک داروها. مانند مواد مخدر به طور معمول ارائه شده توسط تزریق یا تزریق تولید می شوند اصلاح شده ژنتیکی سلول ها در یک فرایند پیچیده توسط تولید کنندگان غربی.

این سنتز شیمیایی مورد استفاده برای ساخت قرص های سنتی از جمله مهمترین generics است که بیشتر در روال شکل ساخت که معطوف به چین و هند دهه پیش.

Capie گفت: چین وارد شده بیشتر از خود مواد مخدر قبل از تقویت تولید داخلی در سال 1980. “هنگامی که چین آغاز شده ramping تا خود صنعت, هدف این بود که خود به اندازه کافی در آنچه آنها نیاز به جای داشتن به واردات” او گفت:.

در همان زمان افزایش قیمت رقابت میان داروهای ژنریک در غرب باعث شد آمریکا و اروپا تولید کنندگان به برون سپاری تولید آن دارو به کم هزینه کارخانه در آسیا, او گفت:.

تولید استارت مواد شیمیایی استفاده می شود به مواد مخدر — ترین سازگار با محیط زیست سمی مرحله از فرایند — منتقل شده به هند و چین و رهبر سابق مطرح خود را به محیط زیست استانداردهای Capie گفت. چین در حال حاضر واردات این مواد شیمیایی استارتر به متوسط پودر, شناخته شده به عنوان مواد فعال دارویی و یا API. سپس چینی یا شرکت های هندی به نوبه خود که API به پایان رسید و قرص.

کیفیت نگرانی همواره حاضر هندی و چینی تولید کنندگان عمومی در سال های اخیر با FDA بازرسان بارها و بارها ضعیف آنها تنظیم مقررات تخلفات.

قرارداد با Phlow می تواند “یک تعویض بازی است که می تواند به طور قابل توجهی تقویت مواد مخدر ایالات متحده زنجیره تامین و از بین بردن بسیاری از عوامل است که منجر به کمبود دارو گفت:” تام کراوس, معاون رئیس جمهور از روابط دولت برای American Society of Health-System داروسازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات