مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تعجب’ Barr می گوید: نقد و بررسی از روسیه پروب نمی خواهد “منجر به تحقیقات جنایی’ از بایدن و اوباما

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شگفت زده” خود دست برداشت دادستان کل ویلیام بر اعلام قبلی روز شنبه او انتظار ندارد یک داخلی وزارت دادگستری بررسی آژانس روسیه انتخابات دخالت تحقیقات منجر به اتهامات علیه باراک اوباما و یا جو بایدن.

نشسته جمهور را متهم کرد که 44 اجرایی و معاون رئیس جمهور “شد و شرکت کنندگان” در آنچه که او به نام “غیر قانونی حذف” تلاش خود 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن ممانعت ریاست جمهوری خود.

“این که آیا یا نه آن بود جنایی, من فکر می کنم این امر می تواند بسیار جدی” آقای ترامپ گفت. “در نظر من, آن را غیر قانونی حذف.”

تنها آقای Barr این کشور مامور اجرای قانون منعقد کرده است در غیر این صورت پس از بررسی یافته های ما وکیل جان دورهام است که ارزیابی وزارت روسیه دخالت تحقیقات..

“بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” آقای Barr به خبرنگاران گفت: در روز قبل از آن در وزارت دادگستری. “ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران است.”

معاون سابق رئیس جمهور است presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد معنی Mr مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم حریف خود را از نامشخص جنایات و سیگنالینگ خود AG به راه اندازی یک کمپین-فصل تحقیقات جنایی.

به عنوان رئیس جمهور به کاخ سفید از کمپ دیوید در روز دوشنبه او به نام سلف خود “به شدت بی کفایت” در پاسخ به آقای اوباما انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که در آن نزدیک به 90,000 آمریکایی ها کشته شده اند.

در طول یک شنبه مجازی شروع آدرس به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های آقای اوباما گفت: “بیش از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام … بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

این دومین بار در دو هفته گذشته که آقای اوباما به طور مستقیم خطاب جانشین او پس از به بیرون درز صوتی نشان داد آقای اوباما در تماس تلفنی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک “هرج و مرج مطلق فاجعه” به عنوان رئیس جمهور با عصبانیت چرخید خود را در “Obamagate” اتهامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>