مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه مهمانان هرگز سود از سیاست های او با استفاده از آنها را برای به رخ کشیدن در مورد

دو نفر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت شده به دولت از آدرس اتحادیه باید کمی با سیاست هایی که او در آنها وجود دارد به تقویت.

یک فیلادلفیا چهارم گریدر شگفت زده شد با یک بورس تحصیلی پس از رئیس جمهور برجسته دولت او تلاش برای نجات دانش آموزان “به دام افتاده در شکست دولت در مدارس” با 5bn $(£3.8 میلیارد دلار) در اعتبار مالیاتی فدرال برای کمک به دانش برنامه. اما Janiyah دیویس در حال حاضر حضور یک پی شهریه-رایگان مدرسه منشور و قبلا با حضور $5,200-یک-سال مدرسه خصوصی.

رئیس جمهور دعوت کرد که قبلا بی خانمان کهنه به مشتری جلب کردن موفقیت یک برنامه فراهم می کند که معافیت های مالیاتی به شرکت ها استخدام در محلات فقیر. اما تونی Rankins کار نمی کند در یک سایت با استفاده از معافیت و هرگز انجام داده است بنابراین با توجه به آسوشیتد پرس.

منتقدان با انتقاد از رئیس جمهور با تکیه بر دو مهمان به دستکاری حمایت قابل توجهی معافیت های مالیاتی برای افراد ثروتمند است که حمایت خود را از امضای طرح.

در خود دولت از آدرس اتحادیه گفت: “پس از مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر تونی از دست داده و کار خود را از خانه و خانواده خود را. او بی خانمان. اما پس از آن تونی در بر داشت یک شرکت ساخت و ساز است که سرمایه گذاری در فرصت های مناطق … او در حال حاضر یک کاسب مواد مخدر-free پیوست با خانواده اش.”

چند روز بعد رئیس جمهور صحبت می کرد در این فرصت در حال حاضر اجلاس در کارولینای شمالی به آواز این برنامه را با موفقیت و حتی دعوت از آقای Rankins به آن رویداد را به عنوان به خوبی.

آقای ترامپ گفت: “یکی از آمریکایی ها به دلیل بهره مندی از این gusher از سرمایه گذاری های جدید است که بسیار مشهور شد دیگر شب به خاطر من معرفی او در طول دولت از اتحادیه: کهنه سرباز ارتش تونی Rankins از سین سیناتی ، … پس از مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر تونی از دست داده و کار خود را از خانه و خانواده خود را. و او بی خانمان. او همه چیز را فراموش کرده. اما پس از آن تونی در بر داشت یک شرکت ساخت و ساز است که کار می کند در فرصت مناطق. و این شرکت دیدم تونی مهارت و استعداد است.”

آقای Rankins رئیس جمهور برای امضای این قانون گفت: “بدون آن من نمی تواند ایستاده در اینجا قبل از شما در حال حاضر”.

رئیس جمهور گفت که ساخت و ساز کسب و کار که در آن آقای Rankins به کار است “در حال کار برای کمک به 200 نفر افزایش بی خانمانی در هر سال با سرمایه گذاری در فرصت های مناطق”.

آقای Rankins شروع یک کار چهار ماه قبل از وزارت خزانه داری ایالات متحده ذکر شده واجد شرایط محلات. او در حال حاضر مشغول به کار در یک سایت است که واجد شرایط برای فرصت منطقه اعتبار است اما نه آنها را مورد استفاده قرار آسوشیتد پرس گزارش.

تراویس Steffans مدیر عامل این شرکت که آقای Rankins آثار گفت: فرار مالیاتی است که به طور معمول به او کمک کرد تا استخدام افراد مانند آقای Rankins تصویب شد و در سال 1996 تحت پرزیدنت بیل کلینتون.

فرصت منطقه برنامه بخشی از رئيس جمهور در سال 2017 مالیات بسته ارائه می دهد توسعه دهندگان قابل توجهی صرفه جویی مالیاتی اگر آنها در 8,000 تعیین شده فقیر محلات. اما منتقدان هشدار می دهند که این برنامه تنها به نفع ثروتمند توسعه دهندگان در حالی که دامن زدن gentrification و هل دادن سیاه و سفید خانواده که رئیس جمهور گفت: به نفع بسیاری از برنامه است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن “مدرسه انتخاب” پیشنهاد فراهم می کند تا به 5 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی فدرال به طور موثر استفاده از پول مالیات دهندگان برای حمایت از خصوصی آموزش و پرورش مدرسه بدون تنظیم یک بودجه برای مدارس دولتی تا حد زیادی با حضور بیشتر دانش آموزان از خانواده های کم درآمد از مدارس خصوصی که نیاز به قابل توجه هزینه های کمک درسی.

Janiyah مادر Stephanie Davis گفت: در Philadelphia Inquirer که او نیست و مشاهده او دختر مدرسه فعلی “به عنوان یک مدرسه شما می خواهید برای دریافت کردن در همه. به نظر من آن را به عنوان یک فرصت بزرگ”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>