مغلوب ساختن پیشی جستن فشار ونزوئلا رژیم در حالی که عادی ونزوئلا گرسنه

یک مطالعه منتشر شده در یکشنبه توسط سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا یافت می شود که 1 از هر 3 ونزوئلا در حال مبارزه و یا قادر به پاسخگویی به حداقل تغذیه مورد نیاز به دلیل گریم شرایط ایجاد یک اقتصاد ناکارآمد. این نظرسنجی در سراسر کشور بر اساس داده ها از بیش از 8000 پرسشنامه و انجام شده با همکاری مادورو دولت — نشان داد که نزدیک به سه چهارم از ونزوئلا خانواده تا به حال به دنبال “مواد غذایی مرتبط با راهبردهای مقابله با استرس” از جمله به سادگی برش مقدار و کیفیت غذا بخورند.

در مصاحبه با امروز جهان بینی Ecuadoran جمهور Lenín مورنو اصرار داشت که مادورو را “استبداد رژیم” تا به حال برای رفتن. “آنها ایجاد اقتصادی افتضاح در کشور گفت:” در طول سفر خود به واشنگتن در اوایل این ماه. “آنها گرسنه هستند و مردم خود را به مرگ و به آنها اجازه می دهد بیماری به گسترش است.”

مورنو ابراز اطمینان کرد که این امر می تواند تنها یک ماده از زمان قبل از مادورو کاهش یافت. اما او محتاط تر در مورد آنچه در آن در واقع به بیرون راندن این رژیم است. او به رسمیت شناخته شده که در نیمکره غربی بلوک از سازمان ملل حمایت Guaidó شناخته شده در مجموع به عنوان لیما گروه — است “تصمیم گیری های مهم” پیش از آن.

Guaidó بخشی به نظر نمی رسد به عنوان اعتماد به نفس. “ما دست کم گرفت توانایی این رژیم برای انجام بد” Guaidó گفت: مخاطبان از هواداران در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ماه ژانویه است. “ما واقعا در حال بالا رفتن از کوه در حال حاضر است.” پس از نشست او تور ایالات متحده قبل از بازگشت به هرج و مرج در کاراکاس اصلی فرودگاه که در آن دستیاران او بودند بر حامیان مادورو.

“چه کسی ضعیف تر است و کسی که قوی است ؟ من در اینجا نشان دادن چهره من به مردم” Guaidó گفت: به تازگی در یک مبارز در مصاحبه با آسوشیتد پرس نشان می دهد که در حالی که او می تواند راه رفتن آزادانه در میان ونزوئلا ونزوئلا نمی تواند. “من آزاد هستم.”

رژیم مخالفان امیدواریم که این اقدامات و همچنین تلاش برای خفه کردن سایر منابع درآمد برای رژیم, از جمله غیر قانونی و قاچاق طلا را مادورو گرفتن در قدرت غیرقابل دفاع. در طول جلسات این هفته با حضور نخست وزیر هند نارندرا تهمت بود همچنین انتظار می رود به مطبوعات مودی برای جلوگیری از هند تکیه بر ونزوئلا واردات نفت. “فشار افزایش دیپلماتیک و مالی بر سرمایه داران فاسد و ناقض حقوق بشر,” Guaidó گفت: AP.

هنوز مادورو اثبات انعطاف پذیر. اخیر نیویورک تایمز قطعه مورد بررسی قرار چگونه رژیم را فعال کرده یک ضمنی باز کردن این کشور را شدیدا کنترل اقتصاد توسط بی سر و صدا توزیع شرکت های و خواص عمده پس از مصادره شده توسط دولت به اپراتورهای خصوصی. آنها اجازه می دهد “عملا سرمایه داری به منظور دفع سقوط و اطمینان [ایرانیها] ادامه گرفتن در قدرت” اشاره کرد ،

مسکو بیش از حد ممکن است قادر به نرم کردن ضربه از تحریم های جدید. “روس ها می دانستند این بود که در آینده و آنها در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن مراحل را برای تحریم اجتناب” Russ Dallen یک شریک مدیریت در کاراکاس پایتخت بازارهای مالی و شرکت مشاوره است که آهنگ ونزوئلا نفت گفت: همکاران من. “این یک بازی شطرنج و روس ها خوب هستند در شطرنج است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به ندرت شده کامل-throated خود را برای حمایت از Guaidó. رئیس جمهور اتحاد بیدارم خصوصی در مورد تعصب و غیرت خود را افزایش تدابیر مشاوران و آشکارا تهاجمی استراتژی کاخ سفید به تصویب رسید در سال گذشته در حمایت از مخالفان در برابر چالش بگیرند.

در همین حال میلیون ها نفر در این کشور هر روز مبارزه برای زنده ماندن. “Guaidó همچنان قدرتمند نمادی از امید برای ونزوئلا” نوشت تورو. “اما نمادها به تنهایی ناتوان در برابر خشونت در مقیاس است که ونزوئلا در حال درد و رنج است.”

“دو سال پیش نگران این بود که مادورو رژیم را به اقامت در محل اقتصاد خواهد تانک حتی بیشتر از مراقبت های بهداشتی خواهد کرد و بیشتر و بیشتر در ونزوئلا را ترک کرده و” شانون o’neil, معاون رئیس جمهور در شورای روابط خارجی در نیویورک گفت: بار مالی. “بدترین سناریو اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im