دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشدید دشمنی خود را با میت رامنی تنها سناتور جمهوری خواه به رای دادن برای حذف او از اتاق – اما این بار او نمی جیر جیر در مورد یوتا سناتور و یا انفجار او را در.

به جای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید در سمت چپ آقای رامنی خود را در سال 2012 نامزد برای رئیس جمهور کردن لیست از نمایندگان مجلس با یک صندلی در یک پنل جدید برای کمک به ایالات متحده باز دوباره میان شیوع کروناویروس.

در واقع تمام دیگر 52 سناتور جمهوریخواه ذکر شده به عنوان اعضای گروه, با توجه به کاخ سفید سند توصیف این گروه است.

رئیس جمهور بررسی یک لیست از اعضای قبل از آن نهایی شد یک مقام کاخ سفید با سی ان ان گفت.

پس آقای ترامپ رئیس جمهور شد, او و آقای رامنی را دیده اند و نه چشم-به-چشم – هر چند سابق فرماندار ماساچوست به طور معمول رای دادند با رئیس جمهور به خصوص در عمده قانون.

اما خود ارتباط تنش تبدیل به یک دشمنی که آقای رامنی را شکست حزب به صفوف رای به حذف آقای ترامپ گفت: او به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور شدید قدرت خود را زمانی که او خواسته اوکراین رهبر به بررسی جو بایدن پس از آن و در حال حاضر حزب سوسیالیست دموکراتیک برای رئیس جمهور و پسرش هانتر بایدن.

“قبر سوال اساسی وظایف سناتورها برای پاسخ به این است که آیا رئیس جمهور مرتکب یک عمل بسیار شدید و فاحش است که این افزایش به سطح جرم و جنایت بالا و تخطی از قانون,” رامنی گفت: در یک عاطفی مارس طبقه سخنرانی. “بله،”

“رئیس جمهور خواست یک دولت خارجی به بررسی خود را رقیب سیاسی. رئیس جمهور نکردن حیاتی نظامی از بودجه که دولت به مطبوعات آن را به انجام این کار. رئیس جمهور با تاخیر بودجه برای یک متحد آمریکا در جنگ با مهاجمان” او گفت:. “رئیس جمهور هدف شخصی و سیاسی است. بر این اساس رئیس جمهور است که به جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

مثل همیشه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در چرخش به عقب.

“تا به حال شکست خورده ریاست جمهوری نامزد @MittRomney اختصاص داده شده همان انرژی و خشم به شکست یک متزلزل باراک اوباما به عنوان او sanctimoniously می کند به من او می تواند برنده انتخابات” آقای ترامپ توییتی بسیار اوایل صبح روز بعد.

در یک صبحانه ملی نماز در مدت کوتاهی پس از, آقای ترامپ رفت و حتی بیشتر.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” آقای ترامپ ادعا کرد حتی اگر عمیقا مذهبی آقای رامنی روشن ساخته او تا به حال مورد مطالعه در این مورد و به این نتیجه رسیدند که رئیس جمهور بود گناه از خانه-تصویب اتهامات عنوان شده علیه.

بعد همان روز آقای, تهمت مسخره سناتور که پرداختن یوتا دیگر حزب جمهوری خواه و سناتور مایک لی.

“سلام به مردم یوتا” که به تازگی تبرئه آقای ترامپ گفت. “و به آنها بگویید من متاسفم در مورد میت رامنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات