مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد هالیوود برای دادن بهترین تصویر برای یک فیلم خارجی. اما مردی که بودجه آن اسکار اجرا یک ماشین سرمایه دار خیلی مهم از تگزاس.

اما به نظر می رسد “انگل” برنده تشکر برای حمایت از این نوع بسیار از همه آمریکایی شخصیت تهمت شکایت اسکار نادیده گرفته شده — تگزاس ماشین-نمایندگی مغول.

نئون است که شرکت توزیع “انگل” و صحنه آن موفق جایزه, کمپین است که اکثریت متعلق به دانیل Friedkin یک Houstonian که صاحب خلیج فارس, تویوتا, توزیع کنندگان, بزرگترین تولید کننده Toyotas به نمایندگی مجاز و فروش در تگزاس و اطراف متحده است. مقر خود را نشسته در سئول یا حتی هالیوود اما در دور سمت غرب هوستون در نزدیکی محلی شرکت بازاریابی و دریایی شرکت حفاری.

این “انگل” لحظه را به یک سر Friedkin را سال تلاش برای حل بحران, موفقیت از تکه تکه دنیای خودرو تورگرداني انبوه به هالیوود فشار. این 30West رسانه-سرمایه گذاری بازو که Friedkin بودجه با اتومبیل خود سود خریداری اکثریت سهام در نئون در سال 2018 و نقد Friedkin اختصاص یافته برای توزیع کمک شرکت, انتشار فیلم و اجرای آن اسکار مبارزات انتخاباتی.

این بازی در حال تغییر “انگل” لحظه به عبارت دیگر ممکن است هرگز اتفاق افتاده است بدون تگزاسی’ میل برای تویوتا Tundras.

“آنچه ما می بینیم با آنچه دن Friedkin و 30West است چه سود از میانه کسب و کار آمریکا می تواند اثر قابل توجهی در جهانی فیلم” گفت: راس Fremer های اجرایی در توسعه کسب و کار با تولید و مدیریت شرکت Cinetic رسانه ها که به دنبال فضای نزدیک است.

بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن فرض Friedkin را “انگل” اتصال نشان می دهد داخلی ریشه های حتی به ظاهر جهانی بخش سرگرمی کسب و کار: یک کره ای لحظه ای در هالیوود ساخته شده است توسط یک تاجر آمریکایی تورگرداني انبوه اتومبیل های ژاپنی در تگزاس است.

رندر مغلوب ساختن پیشی جستن نظر بیشتر مضحک است که Friedkin ریشه در حزب جمهوری خواه تگزاس سیاست: منصوب شد به دو تا شش سال است به عنوان رئیس در تگزاس پارک ها و حیات وحش کمیسیون سابق تگزاس فرماندار تگزاس ریک پری (R) تهمت اولین وزیر انرژی است.

Friedkin که معروف رسانه ای-مخالف کاهش یافته است به مصاحبه. من هم چند تا از بالا هالیوود lieutenants از جمله میکا سبز سابق آژانس هنرمندان خلاق قدرت کارگزار است که اجرا می شود 30West و تام کوین که اجرا می شود نئون.

اما داستان خود را نشان می دهد که بعید است پیوند بین تگزاس سرمایه دار خیلی مهم و جهانی کسب و کار فیلم.

با فوربس برآورد ارزش خالص $4.2 میلیارد دلار Friedkin است 187th ثروتمندترین فرد در آمریکا فقط هشت لکه های پشت علامت کوبا و 30 لکه های پیش از مگ ویتمن. ثروت خود را می آید در بخش بزرگی از کشورهای حوزه خلیج فارس تویوتا منحصر به فرد توزیع کننده خودروساز اتومبیل و قطعات نمایندگی مجاز و فروش در تگزاس و اطراف متحده است. این شرکت تقریبا دو برابر فروش آن در طول دهه گذشته به 9 میلیارد دلار در سال گذشته چقدر که رفته به Friedkin جیب.

اما پول نقد نیست فقط یک راه برای تگزاس, 54, برای تغذیه منافع مانند بدنام خصوصی-هواپیما وسواس — این سوخت پیشنهاد خود را برای تغییر شکل هالیوود است. در علاوه بر این به 30West او ایجاد شرکت تولید ضروری سرگرمی و سپری کرده است در سال مالی حمایت از فیلم به عنوان متنوع به عنوان “انگل” “قاطر” “من تونیا” و “میدان” و همچنین پایین انجام و کمتر مورد توجه قرار گرفته, تصاویر مانند J. Paul Getty آدم ربایی داستان “تمام پول در جهان” و جولیا رابرتز برای فیلم “بن بازگشته است.”

مصاحبه با 10 فیلم و جانبازان و مدیران اجرایی که در حال ارتباط با Friedkin بسیاری از آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن بنابراین به عنوان نه به خطر اندازد روابط عملکرد یک پرتره از یکی از مبهم مردان در سرگرمی های مدرن کسب و کار. پول و سینما شده اند مخلوط uneasily در هالیوود پس از توماس ادیسون خم خود را در انحصار فیلم اختراع ثبت شده بیش از یک قرن پیش. اما حتی در یک صنعت که در آن هنر و تجارت را برای فرد bedfellows Friedkin می ایستد.

اجرایی با توجه به دو نفر که با او کار می کرد می تواند گسترده تجاری سلیقه. اما فیلم خود را سرمایه گذاری شامل برخی از مجلل ترین پروژه ها در شهر از جمله مارتین اسکورسیزی دوره درام “قاتلان از گل ماه” که شلیک خواهد شد در این سال “Lyrebird,” جنگ جهانی دوم هنر-دزدی تصویر که Friedkin به کارگردانی خودش و به دست آورد مجلل سونی پیکچرز کلاسیک در سال گذشته برای یک سال 2020 انتشار.

Friedkin یک فرد در شیوه ای است که دو سرگرمی جانبازان که ملاقات با او به عنوان توضیح داده شده در پایین صفحه اصلی-و نه نسبت به زبان خارجی عناوین. (“Lyrebird” به رغم اینکه جمعیت توسط خارجی ها به زبان انگلیسی است.) اما او اغلب با قرار دادن پول در اعتبار گرا پروژه ها. این فیلم نیز عبارتند از “مربع” لایه 2017 زبان سوئدی فیلم در مورد اخلاقی انتخاب و هنجارهای اجتماعی است که مانند “انگل” نیز برنده جشنواره فیلم کن را بالا جایزه نخل طلا.

Friedkin شجره دور از دنیای فیلم geekdom. او پدر مرحوم توماس Friedkin شد یک خلبان که تبدیل به بزرگترین سهامدار این شرکت از بین رفته تخفیف خطوط هوایی جنوب غربی اقیانوس آرام است که پدر خود را آغاز کرده بود.

Racecar مالک و علاقه مندان توماس Friedkin تفننی در هالیوود به عنوان یک خلبان اغلب در پایین مشخصات فیلم مانند دیزنی, علمی تخیلی, کمدی, “گربه از فضا” و “Police Academy 4: Citizens on Patrol.” او یک تویوتا عمده فروش خود را از طریق مسابقه اتصالات در طول دهه 1960 هنگامی که تویوتا هنوز مطلوب تجاری در ایالات متحده است.

زمانی که پدرش درگذشت در سال 2017, جوانتر Friedkin به ارث برده نه تنها عامل کنترل کسب و کار (سه خواهر و برادر کمتر درگیر روز-به-روز) بلکه پدر خود را میل برای ترکیب پرواز و هالیوود. او به عنوان سرنشین خود هواپیما در سراسر جهان Friedkin از آغاز عکاسی هوایی شرکت. این شرکت به کار گرفته شود بسیاری از صحنه های سربار در سال 2017 جنگ جهانی دوم آمار “دانکرک”; Friedkin پرواز برخی از هواپیماهای خود را.

خود واقعی هالیوود دخالت اما متوسط بود ، او تاسیس دو شرکت های تولید در سال 2014. یکی از ضروری با کمک Bradley توماس یک همکار دیرین ناخالص-از سازندگان از برادران فارلی (“چیزی درباره مری” “احمق و احمقتر”). از سوی دیگر یک غیرداستانی نهاد به نام پیگیری محصولات با لورن سانچز سابق “روز خوب L. A.” میزبان بوده و شاعرانه مرتبط با واشنگتن پست صاحب جف بزوس. سانچز یک خلبان هلی کوپتر همچنین دارای یک عاشق عکاسی هوایی. اما برای سال نه سرمایه زیادی به دست آورده کشش تولید چند کار می کند توجه داشته باشید.

همه چیز شروع به تغییر زمانی که Friedkin استخدام سبز دور از کا در سال 2017. طولانی ثابت در فیلم های تامین مالی, صحنه, عامل کار کرده بود از نزدیک با Friedkin در حالی که او در کا ساکن نقش خواستگاری میلیاردر با مدیران و اسکریپت ها که شیر مادر از هالیوود سازمان.

که مجموعه ای از توپ در حال حرکت است. سبز و Friedkin استخدام سابق کا همکار یک کارشناس مالی با نام دن Steinman. سه نفر آورده و سپس در ترور رشد یک دیرین مورد احترام جشنواره فیلم ساندنس برنامه نویس به سیمان آن indie-فیلم واجد fides.

پس از آن آمد نئون. در همراهی با این ضرب المثل که هیچ چیز اتفاق می افتد در هالیوود بدون داستان یک خوار اسکیت باز یخ های مغول کمک مالی “من تونیا,” برنده جایزه اسکار فیلم در مورد تونیا هاردینگ-نانسی Kerrigan رسوایی. نئون در آن زمان تازه بدوران رسیده و تاسیس شرکت Weinstein اجرایی کوین به دست آورد توزیع شده و به بازار عرضه شده این فیلم فرود جایزه اسکار برای ستاره Allison Janney. Friedkin خیلی دوست داشتم این کار نئون بود که او تصمیم گرفت به خرید اکثریت سهام این شرکت است.

Friedkin می تواند در هالیوود با یک نوع Netflixian محدوده پله و نوشتن چک که دیگران نمی خواهد. اسکورسیزی فیلم بعدی یک دوره داستان نفت و قتل در, بومیان آمریکا, زمین و تامین مالی توسط Friedkin به شیوه ای شبیه به Netflix در زمان در “ایرلندی” — با بودجه های بالا که می ترسم سنتی studios. (رابرت دنیرو در این فیلم بیش از حد.)

Friedkin ساخته شده است که دیگر تصمیم گیری های مالی در برابر هالیوود عقل است. #MeToo اتهامات علیه کوین اسپیسی در سال 2017 تهدید به نزول “تمام پول در جهان” با توزیع کننده تصاویر سونی آماده برای دفن این پروژه است. Friedkin در پا و نوشت اضافی را بررسی کنید بیش از 10 میلیون دلار به طوری که فیلمسازان می تواند استخدام Christopher Plummer, دوباره سوار بازیگران و خدمه و reshoot تمام صحنه های که در آن اسپیسی به نظر می رسد.

“بسیاری از افراد را ضربه و حرکت” گفت: یک تولید کننده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او نمیخواستند به توهین به شرکای بالقوه است. “من فکر می کنم زمانی که آن اتفاق افتاد و بسیاری از مردم می گفتند که این مرد که آیا همه چیز متفاوت است.'”

اما چقدر Friedkin می تواند تبدیل به تاسیس بخشی از هالیوود آسمان همچنان نامشخص است.

دو برجسته فیلم مدیران پست مصاحبه با هیچ رقابت بهره گفت: آنها شک و تردید Friedkin مانند بسیاری از میلیاردرهای را حفظ علاقه در این فیلم کسب و کار به خصوص بدون یک جریان ثابت از بازدید. “قاطر” در زمان در 175 میلیون دلار در سراسر جهان, اما “تمام پول در جهان” عنوان ثابت گمراه کننده; این فروش فقط $57 میلیون نفر در سطح جهان است. “بن بازگشته است” بریده فقط 10 میلیون دلار در داخل کشور. Friedkin بود به طرز محسوسی کمتر دیده در حوادث بیش از اسکار آخر هفته و حتی به عنوان “انگل” بود racking تا جوایز نشان می دهد تمایل به پایین نگه دارید هالیوود مشخصات.

در ضمن سه تولید این پست صحبت کرد و به همه آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن گفت: 30West استراتژی همچنان تیره است. “آنها سرمایه گذاری در شرکت ؟ قرار دادن سهام در فیلم ؟ سرمایه گذاری در کسب و کار است که هیچ ربطی به فیلم ؟ آن را واقعا روشن نیست آنچه که آنها” یک تهیه کننده گفت.

30West جمعه اعلام کرد که آن دستیابی به یک اقلیت قابل توجهی خطر در ارتفاع گروه رسانه های انگلیسی, فیلم, فروش و تولید شرکت پشت این فیلم به عنوان مستند “دیگو مارادونا.”

Friedkin مالی موفقیت می آید از ترکیبی از مهارت و شانس با توجه به صورت خودکار از کارشناسان صنعت.

“Toyotas برخی از پرفروش ترین اتومبیل های اطراف به طوری که یک مجوز منحصر به فرد مانند است که تقریبا به طور خودکار می شود بسیار سودآور گفت:” جک کوهن در لس آنجلس بر اساس کارشناس خودرو در تورگرداني انبوه و خرده فروشی. او اشاره کرد این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن چنین مجوزی به امروز در مواجهه با رقابت بیشتر و شرکت ها نظارت.

“اما شما هنوز هم نیاز به آن را مدیریت کند چرا که اگر به طور ناگهانی اتومبیل فروش بهتر در کشورهای دیگر تویوتا در می آید و می گوید:” چرا ما منحصر به فرد به شما؟” کوهن گفت.

هالیوود آشغال با میلیاردرهای که در بسته بندی کیسه های خود را هنگامی که موانع به وجود آمد. برای هر Arnon Milchan وجود دارد پنج خودی که آمد و رفت. این درست است به خصوص برای میلیاردرهای که سفید-نایت تجاری به چالش کشیده فیلم های خارجی که اغلب بیشتر نیاز به پول است. بر خلاف دیگر صنایع موفقیت در کسب و کار فیلم است که اغلب ذهنی و گمراه کننده است.

این یک تم Friedkin به نظر می رسد به آگاهی و علاقه مند است. “Lyrebird” است در مورد یک قطعه گران از هنر و چگونه ارزش خود را در یک جهان بی ثبات برداشت می تواند به سرعت تبخیر شود. صحبت در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو غربالگری او با اشاره به قدرت از این توهمات.

“Where do we draw the line در چیست ؟” او گفت:.

“همه چیز می آید از یک جمعی مشاهده و بینایی از دیگر تجارب و چیزهای دیگر که ما در معرض شده,” او گفت:. “وقتی چیزی تبدیل به یک جعلی و هنگامی که آن را نه ؟ همه ما می دانیم که کسانی که خطوط خیلی تار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>