مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد دموکرات ها بیش از coronavirus ادعا می کند او را سرزنش اوباما برای شیوع

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون آمد نوسانی در اولین انتخابات تاون هال رقیب او را سرزنش رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای شیوع کروناویروس در حالی که همچنین نقاشی خود را به عنوان یک قربانی بی اساس انتقادات از دموکرات ها.

پرسیده شده توسط یک حامی در مورد مجادله و طبیعت از ما سیاست او قول داد “در صورتی که آمار ما آمار است.” نظر خود را پیشنهاد دوباره که انتخابات عمومی می تواند بیشترین لخت knuckled در تاریخ آمریکای مدرن.

“من نمی سرزنش کسی. من می خواهم برای به دست آوردن همه به درک آنها ساخته شده برخی از تصمیم گیری که خوب تصمیم گیری” آقای ترامپ گفت: یک روز بعد از او به دروغ ادعا سلف خود را تعطیل کاخ سفید همه گیر تیم است که او توقیف در مارس سال 2018 است.

“من نه سرزنش کسی” او ادعا کرد در اسکرانتون پنسیلوانیا. “این فقط به نظر می رسد … برخی از دموکرات ها باید گفت: اگر ما پیدا کردن یک درمان و همه بهتر است ay 9 ساعت او را انجام داده وحشتناک است.'”

“این فقط به صورت خودکار. چگونه است که رئیس جمهور انجام می دهند ؟ “آه وحشتناک, وحشتناک,” او گفت:.

رئیس جمهور در پنسیلوانیا یک دولت او نیاز به نگه داشتن پس از دقت پیروزی آن در سال 2016. او تعداد بازدید کیستون دولت هشت بار در سال 2018 پنج بار در سال 2019 و قبلی یک بار در سال 2020 است.

و به ویژه او را انتخاب اسکرانتون برای اولین سالن شهر زادگاه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که یک بار دیگر دموکراتیک حزب سوسیالیست به چهره او در انتخابات عمومی ،

نانسی پلوسی, انتقاد شدید Facebook برای مغلوب ساختن پیشی جستن جعلی سرشماری تبلیغات

ملی اخیر نظرسنجی انجام شده توسط فاکس نیوز و یاهو به ورمونت سناتور برنی ساندرز هفت نقطه و شش نقطه سرب به ترتیب بیش از رئيس جمهور. همان انتخابات به آقای بایدن هشت نقطه و نه نقطه استفاده در سراسر کشور بیش از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر به سر مسابقه.

در نوسان کلید متحده مانند پنسیلوانیا و ویسکانسین آقای ساندرز منجر رئیس جمهور توسط چند در هر centage امتیاز-اما در حاشیه خطا. همان نظر سنجی در همان متحده نشان می دهد سابق معاونت با 45 اجرایی.

یک استراتژیست دموکرات گفته آقای بایدن جذب ترکیبی از رای دهندگان که به احتمال زیاد او را از شانس بیشتری در انتخابات عمومی ، “این پیروزی ائتلاف از سال 2018 و اوباما سال: آفریقایی-آمریکایی و حومه رای دهندگان” استراتژیست گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تماشای این نظر سنجی با دقت و او متوجه است که او برای خود قرار داده 2016 کالج انتخاباتی نقشه به عقب با هم دوباره — یک سوزن او باید دوباره موضوع. که شامل پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im