Saul مارتینز خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ژوئن Guaidó در آغوش مادرش Norka مارکز پیراهن سفید قبل از او صحبت می کند در یک رویداد روز شنبه در میامی.

پالم بیچ فلوریدا. — رئیس جمهور تهمت تصمیم گرفتند برای حضور در میامی تجمع در حمایت از رهبر مخالفان ونزوئلا ژوئن Guaidó در شنبه اگر چه او در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته در این نزدیکی هست در جنوب فلوریدا رفت و آمد مکرر.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام تایید کرد که تهمت نمی خواهد حضور بی باک امید برگزار شد Guaidó و مشاوران او که رهبر ایالات متحده خواهد با استفاده از فرصت نزدیکی به ارسال یک پیام قدرتمند همبستگی با بحرانزده رقم ایالات متحده به رسمیت می شناسد به عنوان ونزوئلا رئیس دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در جنوب فلوریدا از طریق پنج شنبه شب هنگامی که او میزبانی یک سوپر باول ، برنامه های خود را برای بقیه روز یکشنبه شد روشن نیست.

Guaidó امیدوار به دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در فرد برای اولین بار در طول یک سفر مخاطره آمیز در خارج از ونزوئلا که در آن او bucked ممنوعیت سفر اعمال شده توسط رئیس جمهور نیکولاس مادورو.

پس از یک شایعه جلسه در داووس سوئیس در اوایل این ماه ندارد رخ می دهد Guaidó را حامیان حال ابراز امیدواری کرد که برنده خواهد سفر خود را از دریا یک لاگو توسل به شرکت در یک تجمع با ونزوئلا مهاجران در میامی.

تهمت و غیبت در ساعت 2 بعد از ظهر تجمع خوانده خواهد شد به عنوان یک حمله سیاسی پس از شکست برای Guaidó در آنها مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت سرمایه گذاری امید برای صلح آمیز سرنگونی hard-خط سوسیالیست مادورو دولت است.

گریشام نیست گسترش تهمت تصمیم. او صرف مقدار زیادی از شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال باشگاه گلف در نزدیکی Mar-a-لاگو و توییتی یک عکس از خود را در گلف togs. او بازگشت به دریا یک لاگو قبل از 3 بعد از ظهر بود و انتظار می رود برای حضور در یک مهمانی شام با هواداران در باشگاه های خصوصی شنبه شب.

کمتر از یک ساعت دور در میامی Guaidó مخلوط در قطعا دوستانه خاک. برخی از ترین های صوتی شامل حامیان دولت دو حزب جمهوری خواه ایالات متحده سناتور مارکو روبیو و ریک اسکات به عنوان به خوبی به عنوان تبعیدیان ونزوئلا مستقر در نزدیکی این شهر است.

بیش از 200 ، 000 ونزوئلا مستقر در جنوب فلوریدا پس از سال 2014 با توجه به یک سال 2018 دانشگاه میامی مطالعه است. بی شماری رستوران فروش ونزوئلا-سبک پر آرد ذرت کیک و خمیر سرخ شده پر شده با پنیر ذوب شده و در میامی و شهرستانها ماهواره ای از جمله فلوریدا و دورال.

Saul مارتینز

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جمعیت زیادی گوش به عنوان Guaidó صحبت می کند در میامی رویداد.

برای Guaidó که تا به حال در حال حاضر با وزیر امور خارجه مایک Pompeo و تهمت و مشاور Ivanka Trump در طول دو هفته جهانی گردش یک جلسه با رئیس جمهور در نظر گرفته شد ضروری لحظه از سفر خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به نظر می رسد کمتر درگیر در ونزوئلا سیاسی و بحران اقتصادی از افزایش تدابیر اعضای تیم امنیت ملی. اما خود فرد تایید را انجام دهد بسیار به تقویت Guaidó تصویر در صفحه اصلی که در آن او مواجه شده است و جمعیت به طور فزاینده ای نا امید بیش از مخالفان عدم توانایی به سرعت به دنبال از طریق در وعده خود را به زور مادورو ،

“هر کس را [که مورد سوال] Guaidó رهبری گفت: Dimitris Pantoulas یک کاراکاس-بر اساس تحلیلگر سیاسی. اکثریت اپوزیسیون قرار دادن امید خود را “در درجه اول در حمایت ایالات متحده می تواند” Guaidó, او گفت:.

Guaidó دو هفته پیش به مبارزه طلبیده دولت تحمیل سفر ممنوعیت spiriting از ونزوئلا به کلمبیا. بیش از دو هفته گذشته او در ملاقات با سران دولت از جمله رئیس جمهور کلمبیا, Iván Duque, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در تلاش برای تحکیم حمایت از جهان برای رسیدن به آزادی برای ونزوئلا گفت:” زمانی که او وارد در بوگوتا در Jan. 19.

هفته گذشته Guaidó دیدار با نخست وزیر کانادا جاستین ترودو. اما در زمانی که مخالفت خود را با آن مواجه است بیشتر حملات تهاجمی از دولت مادورو به عنوان به خوبی به عنوان داخلی خیانت و فساد به اتهام دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده تصویر تقویت او مورد نیاز است.

Guaidó تور تاکنون منجر نشده و قابل توجهی بتن وعده تحریم های بیشتر از دولت های اروپایی. اما در مصاحبه روز شنبه با واشنگتن پست او در توصیف این سفر به عنوان یک موفقیت با اینحال در بخشی از آنجا که او قادر به ارائه دست اول حساب به اروپایی ها در مورد سختی ها و سرکوب در ونزوئلا.

او نیز تن به تن قاره البته بدون قطعنامه نهایی در خاموش کردن حمل و نقل به طور غیر قانونی استخراج طلا از ونزوئلا جنوبی به اروپا یک عملیات مادورو دولت گفته شده است به دنبال حفظ خود است.

“این ارزش در معرض خطر در مورد من به چند دلیل” Guaidó گفت. “یکی از اولین را قابل قدر از بحران است. آن است که بدون توجه به کوچک: وجود 5 میلیون پناهنده و 7 میلیون ونزوئلا در صفحه اصلی رو به یک انساندوستانه.

“دوم همانطور که می دانید چیزی است که دیکتاتوری انجام شده است با قاچاق ونزوئلا طلا,” او اضافه شده است. “آن است که خون طلا به دلیل آن منابع مالی نامنظم گروه به دلیل آن جابجا جوامع بومی.”

Saul مارتینز

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Guaidó حامیان گوش دادن به رهبر اپوزیسیون ونزوئلا.

مادورو می گوید او هنوز هم در کنترل ونزوئلا و آماده است برای مذاکرات مستقیم با ایالات متحده است.

در ماه ژانویه در مصاحبه با واشنگتن پست, مادورو خواستار مذاکرات مستقیم با ایالات متحده — تماس Guaidó به نظر می رسید به اخراج به عنوان یک شگرد.

“درک من از چه دیکتاتور پاسخ خود را در طول مصاحبه بود کنترل آسیب,” او گفت:. “دوباره مایل به دیده می شود به عنوان کسی که مایل به مذاکره است. . . . برای ما [مسیر پیش] بسیار روشن است: یک کشور و تضمین برای همه بخش ها.”

سفر Guaidó برای اولین بار پس او را ترک ونزوئلا به کلمبیا در ماه فوریه گذشته برای کمک به سرب تا حد زیادی شکست خورده تلاش برای فشار مقادیر عظیم کمک های انسان دوستانه از سوی ایالات متحده و جاهای دیگر به ونزوئلا است.

او مجاز به بازگشت و سپس بدون مواجهه با دستگیری با وجود ممنوعیت سفر علیه او.

در این هفته از اعضای ارشد دولت مادورو — Diosdado Cabello — پیشنهاد کرد که هیچ چیز اتفاق می افتد به Guaidó پس از بازگشت این زمان یا نه.

این است رفتن به یک خطر است ؟

“همانطور که می دانید خطر [ونزوئلا] وجود دارد و هر روز” Guaidó گفت.

در این سطح وجود نداشت بتن وعده های ساخته شده توسط رهبران اروپایی در مورد تحریم هایی که اتحادیه اروپا بوده است با احتیاط از اعمال پس از Guaidó سوگند در سال گذشته است. اما Guaidó سفر کرده است با این وجود بازی خوبی در ونزوئلا جایی که او دیده است افزایش محبوبیت به عنوان یک ناامید جمعیت مشاهده شده است او به عنوان به طور فزاینده ای به ریاست جمهوری در تور جهانی — و همچنین در نظر گرفتن جدید و مراحل فعال برای منزوی کردن Maduro.

“با این تور Guaidó قرار داده ونزوئلا موضوع دوباره در دستور کار بین المللی,” Pantoulas گفت. “این تور قرار دادن نام Guaidó در دهان از ونزوئلا دوباره. وجود دارد بدون شک احیای محبوبیت خود در داخل و خارج از کشور است.”

در تور Guaidó دریافت سطح-سطح دیپلماتیک برای حمایت از علت خود و به رسمیت شناختن به عنوان رییس جمهور موقت اما آیا او به دست آمده و هیچ گونه توجهی وعده داده است که در عمل او را نزدیک به برکناری مادورو باقی مانده است دیده می شود. ناظران بر این باورند که او ممکن است گفتگو با رهبران اروپا درباره افزایش تحریم فردی.

در عین حال خود را از تور بود و بیشتر نمادین از هر چیز دیگری و قدرت خود را برای مبارزه با مادورو ادامه خواهد داد به ساییده شدن بدون تعویض بازی در هفته ها و ماه های آینده ناظران گفت. در داووس وی با اشاره به چگونه بسیاری از گزینه ها خسته شده اند.

“در سال 2017 دیکتاتوری فریب جامعه بین المللی در جمهوری دومینیکن گفت و گو و پس از آن ما دوباره سعی در 2019 و آنها دوباره فریب خورده ما در نروژ,” او گفت:. “ما هرگز درب بسته به راه حل, اما ما نمی تواند بخشی از یک نمایش مسخره.”

مادورو از سوی دیگر شده است تصویر خود را به عنوان پایدار و پیروز است. استراتژی خود را در این سال به گفته تحلیلگران ، این است که همچنان به خرید زمان تقسیم مخالفان و متقاعد کردن جهان است که ایالات متحده آمریکا-حمایت Guaidó استراتژی شکست خورده است. که او معتقد است که او می تواند قدرت های خارجی به خصوص ایالات متحده به مذاکره بدون خواستار انتخابات آزاد و یا خروج خود را به عنوان یک پیش نیاز است. فشار کاسته است او در خانه به عنوان کشور شکسته اقتصاد به ویژه در پایتخت از کاراکاس به نظر می رسد کانت نسبت به امکان بازیابی.

در مصاحبه خود با پست مادورو پیشنهاد کرد که زمان برای این مذاکرات در حال حاضر وارد شده است.

“امروز وجود دارد هیچ دلیلی برای مادورو به توافق برسند به انتخابات ریاست جمهوری یا به استعفا گفت:” لوئیس ویسنت لئون, یک تحلیلگر سیاسی و مدیر کاراکاس-بر اساس Datanálisis رای گیری در سازمان. لئون گفت: “Guaidó نیاز به تغییر است که قبل از زمان می آید زمانی که مادورو رسیدن به هدف خود و متقاعد جامعه بین المللی است که مبارزه تمام شده است.”

ماریانا Zuñiga در کاراکاس کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de