مکزیک را تصویب کرده است, ایران و کانادا است که انتظار می رود به طور رسمی آن را تایید کند به زودی.

دو نفر آشنا با مذاکرات گفت که ایالات متحده تجارت نماینده Robert E. Lighthizer تا به حال قانونگذاران گفت او می خواست که شامل دموکرات ها در این رویداد اما این تلاش های خود را برای انجام این کار ناموفق بودند. مردم صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به اشتراک گذاری مکالمات خصوصی.

جفری امرسون سخنگوی Lighthizer گفت: آن را “کاملا نادرست” به ادعای Lighthizer می خواستم دموکرات در این مراسم اضافه کرد: “سفیر Lighthizer است بسیار خوشحال با امضای مراسم است. رسانه ها است که به سادگی در تلاش برای منحرف کردن اذهان از این موفقیت بزرگ است.”

در این مراسم پنج شنبه تهمت محور “اهمیت تاریخی و مناسبت شادی” و گفت: مقابله خواهد جلوگیری از برون سپاری و حفظ شغل در ایالات متحده است. معاون رئیس جمهور پنس و مشاور ارشد Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند. ده ها تن از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیز حضور داشتند.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام اصلی نفتا یک “فاجعه” و گفت: بازسازی این معامله به این دلیل بود او برای رئيس جمهور و رها “, زیبا, ساده, زندگی لوکس, من زندگی می کردند” به عنوان یک تاجر خصوصی و افراد مشهور.

“این است که یک لبه برش state-of-the-art توافق است که محافظت و دفاع از مردم کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دو حزبی اکثریت را در کنگره به تصویب معامله تجارت رساندهاند با بسته قایقرانی از طریق سنا 89 به 10. دموکرات ها تبلیغ تغییرات آنها کمک امن در این پیمان به گوشت گاو تا آن کار و حفاظت محیط زیست در گفتگو با Lighthizer.

“این جشن چه دموکرات ها قادر به امن” نوشته. رزا L. DeLauro (D-Conn.), دیرین رایگان-تجارت شکاک که در تایید این توافق گفت: در رسانه ها تماس شنبه. “ما امن تغییرات مثبت در محیط زیست, استانداردهای, استانداردهای کار و دسترسی به دارو است.”

معلوم نیست که آیا ایران را معکوس دهه از آسیب به ایالات متحده در بخش صنعتی. ایالات متحده آمریکا کارخانه payman کاهش نزدیک به 6 میلیون پس از نفتا در زمان اثر در سال 1994 و چین وارد سازمان تجارت جهانی در سال 2001. این USMCA است به احتمال زیاد برای اضافه کردن فقط 50000 تا از این شغل به کمیسیون تجارت بین المللی پیدا کرده است.

این توافق همچنین اوراق نفتا سرمایه گذار-دولت حل اختلاف سیستم که به شرکت گسترده اقتدار به شکایت دولت های خارجی گفت: Lori Wallach, یک تجارت متخصص در شهروند چپ متمایل سازمان حمایت. “این یک تغییر چشمگیر,” خوب گفت.

تجدید نظر در آمریکای شمالی پیمان تجارت امضا شد تنها چند هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده بخشی از معامله تجاری با چین و مقامات کاخ سفید گفته اند که بیس بال تاکتیک های رئیس جمهور است مورد استفاده برای استخراج تغییرات از آمریکا و شرکای تجاری ثابت شده است موثر است.

این USMCA شده توسط AFL-CIO, یکی از بزرگترین اتحادیه های کارگری در این کشور و همچنین به عنوان پیشرو در کسب و کار گروه هایی مانند آمریکا اتاق بازرگانی و کسب و کار شدهاند. دیگر اتحادیه های گروه مانند International Association of Machinists and Aerospace Workers, مخالف آن است. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه همچنین با انتقاد از توافق نامه و نه از جمله “کشور از مبدا شوی” در نظر گرفته شده برای اطمینان از ایمنی مواد غذایی و جلوگیری از شرکت های خارجی از skirting تولید مواد غذایی استاندارد.

بسیاری از کشور های پیشرو سازمان محیط زیست از جمله باشگاه سیرا و لیگ حفاظت از رای دهندگان نیز لعنتی توافق به عنوان شکست برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و کمک به “شرکت آلوده.”

اکثریت قریب به اتفاق دموکراتیک حزبی و همچنین به عنوان بسیاری از پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری مورد حمایت و تلاش است. سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), که به دنبال دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری رای دادند در برابر بسته با استناد به مخالفت گروه های زیست محیطی و Machinists اتحادیه.

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im