مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه است که می تواند مجازات شرکت رسانه های اجتماعی برای آنها چگونه پلیس محتوا رسم انتقاد و شک و تردید در قانونی بودن

“ما امروز در اینجا برای دفاع از آزادی بیان از یکی از بزرگترین خطرات” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفت: امضای این سند است.

سفارش امضا شنبه تشویق کمیسیون ارتباطات فدرال به تجدید نظر در محدوده بخش 230 و هنگامی که آن مسئولیت حمایت اعمال می شود. این منظور نیز به دنبال کانال های رسیدگی به شکایات در مورد تعصب سیاسی به کمیسیون تجارت فدرال, یک سازمان است که کاخ سفید خواسته است برای بررسی این که آیا شرکت های فن آوری’ مطالب-اعتدال سیاست های خود را در همراهی با خود وفا از بی طرفی.

منظور علاوه بر ایجاد یک شورای همکاری با دولت به طور کلی وکیل برای بررسی اتهامات سانسور بر اساس دیدگاه های سیاسی. و این وظیفه سازمان های فدرال با بررسی هزینه های خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغات.

در حالی که تهمت و تهدید کرده است به مجازات شرکت های فن آوری برای سال امضای خود را از دستور روز شنبه در پاسخ به یک تصمیم توسط توییتر پیش از آن در هفته را به علامت خود دو اشتباه توییتهای با واقعیت-چک کردن برچسب ها. کوچک حرکت می کند مجموعه ای خاموش طوفان توییت توسط رئیس جمهور و تهدید های رسانه های اجتماعی شرکت ها با قوانین و مقررات و دیگر مجازات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه در حال حاضر می تواند تنظیم صحنه برای تنظیم کننده فدرال برای نوشتن قوانین جدید و موضوع جدید مجازات برای شرکت تلقی به نمایشگاه تعصب سیاسی. بسته به چه منظور انجام شده است آن را به شمار پتانسیل گسترده عواقب یک بخش بسیار گسترده تر از اینترنت فراتر از فقط غول رسانه های اجتماعی به طور بالقوه موثر بر هر وب سایت نرم افزار و یا خدمات که در آن جمع کاربران آنلاین جدید در قبال محتوای بر روی پلت فرم خود را.

در حال حاضر شرکت های فن آوری در حال بحث در مورد این که آیا برای مبارزه با یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن منظور اجرایی با توجه به دو نفر آشنا با مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که هیچ تصمیم گیری ساخته شده است.

کارشناسان حقوقی گفت: بخشنامه تقریبا قطعا به چالش در دادگاه با این استدلال آن را تهدید به تضعیف متمم اول قانون اساسی. یک آرایه وسیعی از منتقدان در کنگره صنعت فن آوری و در سراسر طیف سیاسی نیز متهم کرد کاخ سفید از deputizing سازمان های دولتی به انجام تهمت شخصی توپ لیس.

“این است که به سادگی تنظیم چرخ از اجرای قانون و مقررات در حرکت علیه یک شرکت خصوصی برای سوال از رئیس جمهور گفت:” مت Schruers رئیس جمهور کامپیوتر و ارتباطات انجمن صنعت واشنگتن یک گروه تجاری است که نشان دهنده Facebook گوگل و دیگر شرکت های فن آوری.

Facebook سخنگوی لیز بورژوایی در بیانیه ای گفت که این شرکت معتقد است که در حفاظت از آزادی بیان همراه با حفاظت از کاربران از محتوای مضر.

“کسانی که قوانین برای همه” او گفت:. “لغو و یا محدود کردن بخش 230 خواهد شد که اثر مخالف است. آن را محدود و بیشتر گفتار آنلاین و نه کمتر.”

سخنگوی گوگل ریوا Sciuto در بیانیه ای گفت که تضعیف بخش 230 می تواند به صدمه زدن به اقتصاد و نقش ایالات متحده در آزادی اینترنت است.

“ما روشن محتوا و سیاست های ما اجرای آنها بدون توجه به دیدگاه سیاسی” او گفت:. “ما سیستم عامل تقویت طیف گسترده ای از مردم و سازمان ها از سراسر طیف سیاسی به آنها یک صدا و راه های جدید برای رسیدن به مخاطبان خود را.”

در یک صدای جیر جیر دوشنبه در توییتر گفت که منظور اجرایی شد “ارتجاعی و سیاسی رویکرد به یک نقطه عطفی قانون است. #Section230 محافظت آمریکایی نوآوری و آزادی بیان و آن را بیمه ارزش های دموکراتیک. تلاش به طور یک جانبه ارد آن را تهدیدی برای آینده آنلاین بیان و آزادی اینترنت.”

مدیران و لابی در رسانه های اجتماعی شرکت ها گرفته شد با تعجب با مغلوب ساختن پیشی جستن را با توجه به دو نفر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به این دلیل که شرکت هنوز فرموله کردن پاسخ خود را. داخلی, برخی از دره سیلیکون رهبران بازدید از این سیاست به عنوان یک حرکت سیاسی است که ممکن است مقاومت در برابر نظارت قانونی است. هنوز هم آنها ابراز اولیه باز بودن برای به چالش کشیدن منظور اجرایی در دادگاه مردم گفت.

در حال حاضر هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش ممکن است دشوار یا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن گفته کارشناسان حتی قبل از رئیس جمهور تا به حال آن را امضا کردند. اما آن می تواند پیامدهای گسترده تقویت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قدرت بیش از رسانه های اجتماعی شرکت ها را به عنوان کشور چرخ دنده تا برای سال 2020 انتخابات برخی از منتقدان هشدار داد.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منظور این است که به سادگی غیر قانونی” متهم بهداشت ، Ron Wyden (D-سنگ.), یکی از نویسندگان این قانون که شامل بخش 230. وی افزود: رئیس جمهور به دنبال تنها به “گردن کلفت شرکت هایی مانند Facebook, یوتیوب و توییتر را به او مطلوب درمان است.”

منظور مارکس کاخ سفید مهم ترین تلاش برای مهار این غول تکنولوژی پس از سالها تهدید به انجام این کار از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالای نمایندگان. آن را نیز منعکس ظریف, چهار-رقص سال بین یک رئیس جمهور که یکی از محبوب ترین کاربران رسانه های اجتماعی در جهان و خیلی از سایت ها و خدمات که در آن او پخش برنامه های خود را نمایش.

برای سال تهمت متهم کرده است tech غول از درگیر شدن در سانسور سیاسی در زمان با اشاره به ریشه های خود را در لیبرال متمایل منطقه خلیج سان فرانسیسکو. او را متهم توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی از محدود کردن پیروان او بیدارم مورد جستجو در گوگل نتایج و پیشنهاد کرد در برابر تکنولوژی صنعت به دنبال تضعیف خود گشتند.

صحبت کردن در دفتر بیضی تهمت در روز پنج شنبه دوباره لعنتی صنعت فن آوری به طور گسترده برای داشتن انباشته “قدرت بدون کنترل.” دادستان کل William P. بر افزودن وزارت دادگستری است برای کمک به جمع آوری قانون است که ممکن است بیشتر تنظیم صنعت, شاید برگزاری آن در قبال محتوای آن شرکت را انتخاب کنید به ترک آنلاین و یا پایین.

آن را نه تنها کاخ سفید به دنبال مهار فن آوری. متحده به طور کلی وکیل و کنگره بیش از سال گذشته راه اندازی کرده اند پروب به تکنولوژی غول’ قدرت بازار و انتظار می رود آنها را به فایل ضد تراست دعاوی هدف قرار دادن گوگل به عنوان به زودی به عنوان این تابستان. آریزونا دادستان کل فقط این هفته شکایت گوگل برای نقض حریم خصوصی اضافه کردن به یک گروه کر در حال رشد از تنظیم کننده های سراسر کشور که به انتقاد از شرکت و همسالان خود برای راه آنها محافظت از اطلاعات شخصی کاربران.

اما هر گونه مقررات که در برگیرندۀ گفتار — به خصوص سیاسی محتوای آنلاین — تهدید به افزایش یک قایق خاردار مسائل مربوط به قانون اساسی. این نگرانی را مانع دیگر قانونگذاران ایالات متحده که به طور مشابه باید امیدوار به نگه داشتن رسانه های اجتماعی شرکت های پاسخگو برای راه آنها پلیس محتوای آنلاین. 26 کلمات را تشکیل می دهند که قلب بخش 230 تاریخ به سال 1996 قبل از اینترنت گرفته بود در محبوبیت است. آن در امان عمده خدمات دیجیتالی از دعاوی هدف قرار دادن آنها را برای آنچه که طول می کشد محل را در سیستم عامل خود را در حالی که در همان زمان اجازه می دهد آنها را به انجام مطالب و مقررات.

اما حقوقی سپر گرفته در مفاهیم گسترده تر به عنوان بخش فن آوری رشد کرده است بیش از دو دهه گذشته ارائه یک سپر برای یک آرایه وسیعی از شرکت ها از جمله آمازون که فروشندگان شخص ثالث شاهین تقلبی و سوار شدن-نقطه سرویس Uber که معتقد نیست مسئول تجاوزات جنسی است که در این شرکت ، (آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

دموکرات ها تلاش کرده اند به زور از این شرکت ها را برای پلیس سخنرانی نفرت انتخابات دروغ و دیگر محتوای توهین آمیز و تهدید به سایت های رسانه های اجتماعی خود مسئولیت حمایت اگر آنها نمی, به شدت بیشتر پلیس در وب است. جمهوری خواهان در ضمن به مدت طولانی به اتهام شرکت در حال آزادانه مغرضانه و به طور سیستماتیک سرکوب راست متمایل صدای, اگر چه این شرکت را رد کسانی که ادعا می کند. در انجام این کار آنها را تهدید به سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور لغو بخش 230 به عنوان مجازات برای این درک تعصبات.

هر گونه اقدام از سفارش خواهد لولا در FTC و FCC دو سازمان مستقل است که قرار است به کار به طور جداگانه از مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه و نفوذ سیاسی خود است. FTC است “متعهد به اجرای قوی حمایت از مصرف کننده و رقابت قوانین” سازگار با آن اقتدار سخنگوی پیتر کاپلان گفت. FCC رئیس Ajit Pai (R) گفت: در اواخر روز پنجشنبه آن را بررسی درخواست دولت که آژانس موضوع قوانین جدید در این زمینه است.

منظور اجرایی لمس کردن گسترده اپوزیسیون متحد قانونگذاران دموکرات دیجیتال کارشناسان دیرین محافظه کار-با تکیه به حمایت از گروه و یک دسته از آزادی بیان فعالان بسیاری از آنها ذکر شده و آزادی بیان حمایت. بسیاری از موافقت آن می تواند به میزان دخالت دولت در خصوصی بیان نقض متمم اول قانون اساسی.

“رسانه های اجتماعی می تواند خسته کننده” جسیکا Rosenworcel های دموکراتیک فدرال ارتباطات کمیسیون در بیانیه ای گفت:. “اما یک دستور اجرایی است که به نوبه خود کمیسیون ارتباطات فدرال به سخنرانی رئیس جمهور پلیس است که پاسخ ندارد.”

توییتر حرکت در اوایل این هفته به برچسب رئیس جمهور توييتها در پست الکترونیکی-در برگه های رای هدایت کاربران به اخبار رسانه های مشخص شده یک تغییر عمده برای شرکت رسانه های اجتماعی. برای سال, توییتر, تا به حال اجازه تهمت و دیگر سیاستمداران برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های نامحدود حتی اگر آنها به مقدار اطلاعات غلط اعتقاد داشتند که حتی بحث برانگیز ترین توییتهایی بدنام رقبا و کاربران دیگر در خدمت منافع عمومی.

پس از آن آغاز شده واقعیت-چک کردن در روز سه شنبه توییتر دو برابر شده و اضافه شده و برچسب آن به صدها توییت تر از جمله دولت چین حساب touting اطلاعات نادرست در مورد کوروناویروس و یک حساب کاربری که دستکاری یک تصویر مسئله نشان می دهد افسر پلیس که به کشته شدن جورج فلوید.

رئیس جمهور به منظور “reeks سیاسی خود بهره این ایده که ما پیشنهاد تنظیم یک پلت فرم به دلیل آنها شروع واقعیت-چک کردن? هیچ یک از حقوق آزادی بیان بودن نقض” گفت: Phil ناپولی یک استاد سیاست عمومی در دانشگاه دوک که تحقیقات رسانه ها, موسسات, رسانه های قوانین و مقررات و سیاست.

این تهدید در نهایت نفس تازه زندگی به یک در حال اجرا مناظره سال در ساخت در بال غربی, بیش از یک نیاز برای یک مدیر اجرایی به منظور هدف قرار دادن سیاسی سخنرانی با توجه به دو نفر آشنا با فکر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف مکالمات خصوصی. حتی قبل از این فرمان اجرایی امضا شده بود وزارت دادگستری در حال کار بر روی reevaluating بخش 230 که بر علنا انتقاد کرده است در گذشته است.

“آنها تحریریه تصمیم گیری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه. “در آن لحظات توییتر متوقف می شود خنثی عمومی پلت فرم تبدیل شدن آنها به یک ویرایشگر با یک دیدگاه. من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که در مورد دیگران نیز این که آیا شما به دنبال در گوگل, آیا شما به دنبال در Facebook و شاید دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>