دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او مواجه خانه دموکراتیک شاکیان در سه شنبه شب به هیچ وجه قصد از آوردن استیضاح اتهامات عنوان شده علیه آنها وضع شده علیه او به جای تمرکز خود را سالانه دولت از آدرس اتحادیه در دستاوردهای خود را به عنوان او می چرخد و به انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی.

در اوایل لحظه قابل توجه بلندگو نانسی پلوسی گسترش دست خود را به رییس جمهور از او در دست او یک نسخه محدود از سخنان خود اما او خودداری کرد و آن را شدیدا تکان بدهم. ایران سیاستمداران در پاسخ با “چهار سال” شعار. در طول سخنرانی کالیفرنیا از حزب دموکرات پنهان نیست که او در مخالفت با رئیس جمهور در یک نقطه نگه داشتن دست خود را به بالا با کف دست اشاره به آسمان در حالی که تکان دادن سر خود را هنگامی که آقای ترامپ گفت: مقامات منتخب با حضور در اتاق بازرگانی تا به حال یکی از اساسی کار: “برای قرار دادن آمریکا برای اولین بار.”

آقای ترامپ گفت کشور او تحویل داده بود رشد اقتصادی و انجام بیش از پیشینیان خود را به امن در مرز جنوبی و حفظ کشور امن است. اما او همچنین صدا چندین کمپین-نوین تم به عنوان او به دنبال یک دوم.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکا, بهداشت و درمان,” او گفت:. “سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل و همیشه به یاد داشته باشید, آزادی, پادمان, روح,” او گفت:. او بلافاصله چرخد و به مورد مباهات خود دفاع آمریکا بودجه – یک بخش به طور کامل وابسته به مالیات دهندگان بودجه به ظاهر نیست به اذعان طنز.

دموکرات ها به حال خود شک و تردید است.

“مایک بلومبرگ معتقد است که هیچ کس نباید رنج می برند زیرا آنها نمی توانیم بیمه و هیچ کس نباید چهره مشکلات مالی به دلیل صورتحساب های پزشکی. مراقبت از سلامت یک حق است. به عنوان رئیس جمهور مایک ارائه خواهد شد مقرون به صرفه و قابل اعتماد مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها” سابق نیویورک شهر شهردار انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال منزوی دموکراتیک نامزدها مانند بلومبرگ با شعار اقتصادی خود را از سر گرفت.

“سه سال پیش ما راه اندازی شد ‘بزرگ آمریکا باز گشت’. امشب من ایستاده قبل از اینکه شما برای به اشتراک گذاشتن نتایج باور نکردنی” آقای ترامپ گفت. “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت.”

در نادر تماس برای هر دو طرف به با هم کار کنند رئیس جمهور گفت: جمهوری خواهان و دموکرات ها نشسته قبل از او به کار کردن قوانین برای کاهش تجویز دارو قیمت. “دریافت صورتحساب در روی میز کار من, و من آن را نشانه بلافاصله” آقای ترامپ قول داد حتی اگر او به آنها گفت همان مورد اصلاح قانون مهاجرت و دیگر مسائل تنها به نزول تلاش برای تصویب چنین قانون.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دست یک کپی از سخنان خود به نانسی پلوسی پیش از خود دولت از آدرس اتحادیه – اما او تبدیل دور به او رسیده به لرزش دست خود را (AP)

دموکرات ها اما رد مشاجره او از لحاظ تاریخی “فراگیر” اقتصاد گفته او شکست خورده است برای کمک به متوسط آمریکایی است.

به عنوان یک کارمند به نمایش در اوایل روز سه شنبه ، نشانی نیست از ویژگی های کلمه استیضاح. دستیاران حاکی از رئیس جمهور قصد ندارد آن را به طور مستقیم – و حتی به عنوان او مواجه خانه خود را دموکراتیک شاکیان برای اولین بار از آنها راه اندازی خود را در اوکراین بررسی اکتبر گذشته.

“او می داند که در این جا به تاریخچه” گفت: یکی کاخ سفید ناظر که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “او فقط نمی خواهید به خطر بسیار امشب.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به جای فروش خود را به عنوان یک اقتصادی گورو که سزاوار دوره دوم با وجود این کشور در حال انجام بخش سیاسی – و آن شکاف عمیق در نحوه رای دهندگان در هر دو طرف احساس می کنید در مورد او. او همچنان wildly محبوب با جمهوری خواهان و به شدت منفور در میان دموکرات ها.

دستیاران خود را اذعان بهداشت و درمان خواهد بود یک مسئله مهم برای رای دهندگان در ماه نوامبر. آقای ترامپ هشدار داده بود که “سوسیالیستی تصاحب” آمریکا خصوصی مبتنی بر سیستم بهداشت و درمان اگر یک دموکرات جایگزین او در دفتر بیضی.

“به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکا, بهداشت و درمان,” او گفت: به خانه دموکرات هو. “یک زندگی خوب برای خانواده های آمریکایی نیز نیاز به مقرون به صرفه ترین و نوآورانه و با کیفیت بالا و سیستم بهداشت و درمان بر روی زمین است. … ما همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود از قبل.” او همچنین قول داد برای محافظت از حق برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر که مهم به رای دهندگان در میان آنها خود را در نظرسنجی شماره تضعیف کرده اند. مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف به حالت مبارزات انتخاباتی و هنگامی که او برافراشته در برابر “چپ رادیکال” و هشدار در مورد فدرال مزایای بهداشت و درمان برای “بیگانگان غیر قانونی.”

که منجر به انتقال به مهاجرت بخشی از این سخنرانی با آقای ترامپ ادعا “بلند قد بلند و قدرتمند دیوار” است که ساخته شده در امتداد مرز آمریکا و مکزیک; دموکرات ها می گویند چه چیزی است که ساخته شده است که جایگزینی مانع درخواست برای اولین بار توسط دولت اوباما به جای ساختارهای شده اند که در جای خود برای سال. پلوسی دوباره تکان داد سر خود را به آرامی در رئیس جمهور او تصمیم به استیضاح.

آقای ترامپ نوسان بازگشت به مهاجرت در نقاط مختلف ساخت ادعاها در مورد عبور از مرز و نرخ های دیگر از “دستاوردهای تاریخی” در حالی که هل دادن ایده خود را از یک شایستگی مبتنی بر سیستم مهاجرت است که دموکرات ها می گویند که آنها هرگز نمی خواهد منتقل می کند.

“از طریق مسنجر من در زمان من نقل مکان کرد و به سرعت به احیای اقتصاد آمریکا کاهش تعداد رکورد کار killing-مقررات وضع تاریخی و سابقه و رکورد کاهش مالیات و مبارزه عادلانه و متقابل موافقت نامه های تجاری,” او گفت:. “بسیاری از سیاستمداران آمد و رفت متعهد به تغییر و یا جایگزین نفتا-تنها به انجام مطلقا هیچ چیز. اما بر خلاف بسیاری از کسانی که قبل از من حفظ من وعده داده است. شش روز پیش من جایگزین نفتا و امضا با نام تجاری جدید ما-مکزیک-کانادا توافق به قانون است.” خانم پلوسی را تکان داد سر خود را به آرامی به او panned دیگر رئیس جمهور.

کنگره تصویب شده است که پیمان با دو حزبی رای برگه در هر دو مجلس پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا تجارت مقامات و خانم پلوسی, مذاکره, چگونه آن را می تواند اجرا شود.

خانه دموکراتیک زنان نشسته عمدتا حرکت به عنوان او ادعا کرد که نرخ بیکاری در میان زنان رسیده بود یک زمان تمام کم است.

رئیس جمهور علامت یک لیست از نرخ بیکاری در رقابت دموکرات ها و اقتصاددانان به طور یکسان.

حسرت از دموکرات ها به عنوان برگ برنده مذاکرات معکوس اوباما سیاست های اقتصادی

اوایل لحظات از سخنان خود برجسته مقدار زیادی از لحظات بی دست و پا با آمریکا نشسته stoically به عنوان او ساخته شده یک سری از خود می بالد و ادعا می کند در مورد آنچه که وی به عنوان دستاوردهای خود را.

خانم پلوسی, نشسته, چند فوت کردن شانه چپ خود را در افتا به دنبال عمدتا در خود اعضای ایران سیاستمداران ارائه شده به رئیس جمهور با صدای بلند تشویق به عنوان او صحبت کرد تا سطح بازارهای سهام ایالات متحده و گفت: “ضریب اطمینان مصرف کننده فقط درباره نقاط اوج تاریخی”.

در روشن nod به پایگاه سیاسی, رئیس جمهور نه تنها اعلام کرد او می خواهد جایزه رادیویی محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری او تا به حال بانوی اول Melania Trump پین آن را در اطراف گردن خود را فقط یک روز پس از اعلام او پیشرفته سرطان ریه است. یک ریشو Limbaugh نشسته در کنار بانوی اول به نظر می رسد شوکه نگه داشتن دست خود را بر دهان او چشم قرمزی. به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه با صدای بلند تحسین و تشویق او به آقای ترامپ مشتاق شست.

او همچنین خواهان کنگره را به او ارسال یک لایحه به تعمیرات اساسی این کشور در جاده ها, پل ها و فرودگاه ها و تونل ها و بنادر دریایی – حتی اگر خود طرح رد شد توسط اعضای هر دو طرف و او با استفاده از گفتار به تایید سنا در توافق پیشنهاد شده است که در رد دموکرات ها در هر دو مجلس.

رئیس جمهور مورد ستایش قرار داد دو حزبی عدالت کیفری لایحه با دموکرات ها ایستاده و کف – اگر چند ثانیه پس از جمهوری خواهان.

زمانی که رئیس جمهور پا در داخل کنگره او را در اوج محبوبیت خود را – با وجود قابل ملاحظه ای آشفته مدت و داشتن شده است فقط سوم نشسته اجرایی به استیضاح. آدرس بود کلاهدوز در یک روز که دیدم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران کاخ سفید را یک پیروزی دامان خود بزرگ آیووا قفقاز نفع خود و دولت حزب دموکراتیک ناتوانی خود را برای دریافت رای شمارش با سازمان گالوپ با انتشار یک نظرسنجی قرار داده است که خود را تایید امتیاز در 49 درصد بالاترین نرخ خود در انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان برگ برنده peacocked پایین مجلسی مرکز راهرو رقبای سیاسی خود بودند اقامت برای پیروزی اخلاقی.

“من فکر می کنم که ما باید به عقب کشیده حجاب از رفتار کاملا غیر قابل قبول به ما بنیانگذاران و این را ببینید, با این واضح تر چشم یک unblurred چشم” خانم پلوسی گفت: نیویورک تایمز روز دوشنبه. “هر آنچه که اتفاق می افتد, او شده است استیضاح برای همیشه لطفا برای. و در حال حاضر این سناتورها اگر آنها را تشویق به تعیین مجازات مناسب حداقل به رسمیت شناختن است که او چیزی اشتباه است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران تا به حال پیش نمایش بیشتر خوش بین آدرس توسط up-for-انتخاب مجدد رئیس جمهور که در آن او می خواهم به صرف زمان کافی صحبت کردن در مورد دستاوردهای خود را پس – به خصوص دولت از اقتصاد ایالات متحده.

ساعت قبل از رئیس جمهور سوار خود را به شدت زره پوش SUV پس از آن راه می رفت داخل خانه و اتاق چند دقیقه بعد ارشد دموکرات بودند تنزیل رکورد خود را پس از مصرف ،

“زمان و دوباره رئیس جمهور تهمت و کنگره جمهوری خواهان به دنبال سیاست هایی که پشته عرشه در برابر سخت کوش خانواده های آمریکایی به نفع شرکت های بزرگ و ثروتمندترین چند – از جمله مهم ترین این است که مغلوب ساختن پیشی جستن-ایران مالیات کلاهبرداری که به قانون امضا شده بود در دسامبر 2017,” خانم پلوسی دفتر گفت: در یک انفجار ایمیل در اطراف ناهار رقیب که 2017 قانون ساخته شده است نه افزایش درآمد متوسط.

“بیش از سه سال گذشته رئیس جمهور تهمت و کنگره جمهوری خواهان را ساخته اند هر تلاش برای غنی سازی بیشتر ثروتمند چند اما آنها رفته اند از راه خود را به ایستادگی در راه پیشرفت و عدالت اقتصادی برای سخت کار کردن طبقه متوسط آمریکایی” رئیس دفتر اضافه شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im