مغلوب ساختن پیشی جستن سهام جنسیتی توییتهایی تماس هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب” و توهین برجسته دموکرات

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده یک رشته از جنسیتی توییت از یک شکست خورده کنگره نامزد خواستار هیلاری کلینتون یک “عجیب و غریب” نشان می دهد که نانسی پلوسی دهان ضبط می شود بسته و تمسخر ظاهر فیزیکی سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز.

رئیس جمهور مشترک هشت پست از جان K Stahl — که همچنین به نام Ms آبرامز “سوریه” و مجلس “فوق العاده عجیب و غریب” — در میان یک خط از پیام های حمله به رای غیابی و ترویج بی اعتبار تئوری توطئه در مورد MSNBC میزبان جو Scarborough, در حالی که ملت مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس روش 100,000.

آقای ترامپ نیز صرف بخشی از آخر هفته روز یادبود گلف خود را مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف در ویرجینیا.

یک پست حمله به وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون و جو بایدن به عنوان “Malarkey, آپارتاید” گفت: “زمانی که من 1 از کسانی که نظر سنجی که Malarkey, آپارتاید تا 6-8 امتیاز همه جا فکر می کنم آنها باید به نام همان 1000 نفر از 2016 است که گفت: HRC این عجیب و غریب بود تا 6-8 %”

در یک پست با دو فتوشاپیه تصاویر از مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک پوشش صورت و نوار مجرای پوشش دهان آقای Stahl گفت: “او قادر خواهد بود به زبان و تنظیم دندان مصنوعی او بیشتر به راحتی. با نوار مجرای او نمی خواهد بود قادر به نوشیدن مشروب الکلی در کار است.”

رئیس جمهور همچنین ادامه داد: به فشار یک توطئه نشان می دهد میزبان MSNBC و سابق کنگره جو Scarborough به حال چیزی برای انجام با سال 2001 مرگ یک کارآموز سابق که برای او کار می کرد.

این معلوم نیست چه مجموعه ای او را در روز یکشنبه برای ترویج آخرین نظریه های خشونت آمیز اما میزبان صبح جو برنامه ترویج ویژه یکشنبه edition زیر نیویورک تایمزجبهه-صفحه فداکاری به 1000 اعلامیه آمریکایی که جان خود را از Covid-19-مربوط به بیماری.

آقای بایدن همچنین با اشاره به صفحه اول آن را “نامطلوب” تصویر به عنوان مبارزات انتخاباتی خود پرده برداری از آخرین حمله آگهی و اشاره کرد: “شمار کشته شدگان همچنان در حال افزایش … رئیس جمهور در حال بازی گلف است.”

رئیس جمهور به نظر می رسد در استرلینگ, ویرجینیا, دوره روز یکشنبه در گلف خود را ساز و برگ پس از گذراندن پنج شنبه روی لینک کلیک کنید.

هفته گذشته سخنران پلوسی به نام آقای ترامپ “چاق” بیش از ترس خود را که روزانه مصرف هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با کروناویروس می تواند او را در معرض خطر جدی از عوارض و آنها پس از اوج خود توهین و حمله شخصی در میان بحران بهداشت عمومی در حالی که رئیس جمهور دو برابر شده است در پایین منحرف سرزنش با اتهامات علیه رقبای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>