بحث بر سر نکات برجسته فیلم بسیار زیاد منطقه خاکستری وقتی که می آید به تعدیل مطالب, عکس ها و ویدئوها در رسانه های اجتماعی به ویژه هنگامی که آنها در حال به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران با تعداد زیادی از پیروان بسیاری از آنها ممکن است بر این باورند که این کلیپ ها معتبر بازگویی وقایع است.

این تصویری بود نه پیچیده “deepfake” یا پیچیده تغییر “cheapfake.” این اقدامات در واقع اتفاق افتاده است نه فقط در جهت ارائه شبیه به این راه بسیاری از ویرایش ویدئوها — از جمله حمله های سیاسی تبلیغات — را به تصویر کشیده جنجالی افراد برای حداکثر تاثیر. Interweaving کلیپ از زمان های مختلف یک مشخصه ویرایش ویدئو.

محققان گفت: این هدف از تصویری است که باید طلبه: بود ویرایش به منظور جلب توجه به حوادث واقعی — یا به سخن بی معنی وبیهوده مرزهای اطراف حقیقت ؟

دیو Karpf رسانه ها و امور عمومی استاد دانشگاه جورج واشنگتن گفت: در این ویدئو به وضوح به معنای گمراه کننده است. “همه ما می دانیم که تفاوت بین ویرایش چیزی به آن را روشن تر و ویرایش چیزی به آن را بیشتر فریبنده” او گفت:.

در حالی که ساده ویرایش ممکن است نقض Facebook یا Twitter را سیاست Karpf گفت: این فیلم هنوز هم باید قرعه کشی خشم عمومی به عنوان “فاحش و نگران کننده است و نشانه ای از چیزی است که احتمالا بیشتر به آمده است.”

“این مسائل ما احتمالا قصد wading را از طریق برای آینده نه ماه,” او گفت:. “این تکنولوژی deepfakes ما باید نگران: آن را به زباله مثل این گسترش از طریق تهمت میکروفون و تکثير توسط بقیه محافظه کار-دستگاه رسانهای است.”

محققان دیگر گفت: آنها معتقد بودند که این فیلم نباید حذف از سایت به خاطر این حرکت و سابقه آن را تنظیم کنید — ممکن است گام در طولانی مدت برای حمایت از تقلید و دیگر آزادی بیان است.

مصرف پایین این ویدئو “خواهد باز کردن درب به ممنوعیت مقدار زیادی از طنز” گفت: یک پست توییتر از سوزان Nossel رئیس اجرایی از قلم امریکا آزادی بیان دفاع. “بینندگان می توانید بگویید او نمی rip تا سخنرانی چند بار در همان راه دقیق. خشن, تند و زننده, underhanded بله. اما طنز اغلب است.”

Pelosi کارکنان و دیگران در حزب او خشمگین شد با تصمیم به ترک این ویدئو که در محل.

“مردم آمریکا می دانند که رئیس جمهور هیچ تردیدی در مورد دروغ گفتن به آنها را — اما این شرم آور است برای دیدن Twitter و Facebook, منابع خبری برای میلیون ها نفر همین کار را ایم” پلوسی معاون رئیس ستاد درو Hammill. او گفته بود: “به عمد طراحی شده برای گمراه کردن و دروغ به مردم آمریکا.”

Facebook گفت: این ویدئو را نقض نمی کند قوانین خود را. در پاسخ به Hammill, Facebook سخنگوی اندی سنگ توییتی که در این ویدئو به طور موثر بازی منصفانه: “آیا شما پیشنهاد رئیس جمهور را ندارد این سخنان و سخنران نمی rip سخنرانی؟”

توییتر گفت: قوانین جدید آن در دستکاری رسانه ها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اثر پس از آن نمی تواند اظهار نظر در مورد این ویدیو. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

این ویدئو در سوال به نظر می رسد ایجاد شده توسط آزادی دعوا یک Facebook صفحه اجرا شده توسط pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه نقاط عطف ایالات متحده آمریکا گفت که در این ویدئو توضیحات که پلوسی “متنفر جمهور Donald J. Trump بیشتر از او دوست دارد امریکا است.” مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook و توییتر حساب خود را اعلان مجدد این ویدئو پنج شنبه در یک روز, تصویری شده بود به اشتراک گذاشته شده ده ها هزار بار و متصلب تا بیش از 5 میلیون بازدید.

تقریبا چهار و نیم دقیقه ای کلیپ interweaves تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن مهمانان با Pelosi, پاره شدن صفحات گفتار. Pelosi عمل قبلا درخواست خود را به اعتراض از مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را جمهوری خواهان که به دروغ آن را با برچسب “غیر قانونی است.”

Rep. David N. Cicilline (R. I.) یک دموکرات است که منجر رسیدگی به دره سیلیکون بزرگترین شرکت گفت: این تصویری است که “به وضوح ویرایش شده در راه است که در نظر گرفته شده برای گمراه کردن بیننده است.” در یک صدای جیر جیر او خواست توییتر به آن را. من هم تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) اضافه کردن “آنها نیاز به استانداردهای خاص. کذب است هرگز بخشی از ما 1st اصلاح سنت است.”

این ویدئو را ویرایش ممکن است واضح به نظر می رسد برای افراد آشنا با سیاسی درگیری بیش از این هفته دولت از اتحادیه گفت: جوآن Donovan, مدیر فناوری و تغییر اجتماعی پروژه تحقیقاتی در دانشگاه هاروارد.

اما در ماه های آینده این برچسب در بالا — “قدرتمند آمریکایی داستان به خرد کن پاره پاره توسط نانسی پلوسی” — و عمل این ویدئو به نظر می رسد نشان می دهد می تواند به اثبات گمراه کننده برای مردم ناآشنا با آنچه واقعا اتفاق افتاده است.

این ویدئو داناون گفته است که تقریبا به عنوان بد به عنوان برخی دیگر ویرایش ویدئوها و تبلیغات سیاسی از گذشته مبارزات سیاسی. اما آن می تواند نشان دهنده طبیعی جدید برای تبلیغات سیاسی و انتخاباتی آنلاین: یک ویرایش ویدئو الگوی رفتاری و یا ویروسی, کمپین به اشتراک گذاشته شده توسط ارزش خبری سیاستمدار و تکثير توسط حمایتی مخاطبان است.

با این حال او همچنین گفت که او نگران است که چهره های سیاسی بودند که به طور فزاینده ای به دنبال حذف نه تنها به شدت دستکاری شده اما فیلم طنز تصاویر و یا فیلم ها که با آنها اختلاف نظر دارند.

تماس با چیزی “دروغ” می توان یک مصلحت سیاسی راه برای به دست آوردن فن آوری شرکت با توجه. اما محققان نگران هستند که استفاده بیش از حد از این اتهام می تواند درهم و برهم کردن توانایی شناسایی مشکلات این اصطلاح برای اولین بار مورد استفاده برای توصیف.

داناون نسبت آن به “خبر جعلی”: هر چند که مدت پس از توصیف یک نوع خاص از نادرست گزارش آن قدرت خود را از دست داده و تبدیل به یک شوخی به عنوان تهمت و دیگران شروع به استفاده از آن را به برچسب هر چیزی که آنها نمی مانند.

“آنچه از دروغ خود را تبدیل به یک ابزار سیاسی” او گفت:.

برای دموکرات ها دستکاری های تصویری به خصوص حساس موضوع پس از محافظه کاران در سال گذشته به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده به شدت doctored تصویری از Pelosi ساخته شده است که او به نظر می رسد ، این حادثه لمس کردن یک بحث مهم در مورد شرکت های مطالب-شیوه اعتدال در سن زمانی که عکس ها و ویدئوها را می توان دستکاری با استفاده از هوش مصنوعی به نظر می رسد به عنوان هر چند مردم گفت: یا همه چیز که هرگز رخ داده است.

دولت از اتحادیه ویدئو خرس برخی از شباهت به یک سیاسی تبلیغ در اواخر سال گذشته از دموکرات ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن که نشان داد, کلیپ های chuckling رهبران جهان تزیین بر روی فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“جهان در حال خندیدن به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” بایدن گفت: در یک صدای جیر جیر در مورد تصویری که دیده شده است بیش از 12 میلیون بار. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت: پس از آن که تبلیغ “فریب آمیزی ویرایش — برخی می گویند doctored.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im