رئیس جمهور تهمت قصد دارد به انتشار اطلاعات سه شنبه خود طرح مدتها در انتظار برای صلح بین اسرائیل و فلسطینی ها گفت که در حالی که او انتظار دارد احتمالی فلسطینی حمایت او را به شمارش در آن است.

“ما در حال رفتن به نشان می دهد یک برنامه است که مشغول به کار شده در توسط همه و ما خواهیم دید که آیا یا نه آن جلب برگزاری” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. “اگر آن را ندارد که می تواند بزرگ. و اگر نمی توانیم با آن زندگی می کنند بیش از حد.” او افزود: “اما من فکر می کنم این ممکن است یک فرصت است.”

کاخ سفید قصد دارد یک ظهر اعلام بسته پیشنهادی نزدیک به سه سال در ساخت. یک بار امضا اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شد hobbled در اوایل توسط یک فلسطینی تحریم و پس از آن بارها و بارها به تعویق افتاد یک بحران سیاسی roiling اسرائیل است.

بسته از آمریکا ایده هایی است که انتظار می رود به پیشنهاد remapping از کرانه غربی و بیت المقدس در حالی که ارائه فلسطینی یک مسیر به استقلال اگر آنها با مجموعه ای از آزمایشات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف پیشنهادات خود را برای صلح خاورمیانه در جلسات خصوصی روز شنبه با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و انگلیس و اسرائیل و رهبر رقیب در انتخابات آینده Benny Gantz.

هیچ فلسطینی با حضور در کاخ سفید پیش نمایش از آنچه که به عنوان یک توصیف بسیار دقیق پیشنهاد برای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین است که خرما از موسس اسرائیل در سال 1948.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس تشکیل یک جلسه ویژه ای روز سه شنبه از سازمان آزادی بخش فلسطین. او انتظار می رود به صورت گسترده ای در محکومیت این طرح از دولتهای عربی است که به طور سنتی حمایت از فلسطین است

ایالات متحده امیدوار است که رهبران عرب که خسته از بی پایان درگیری ها را ببینید طرح به عنوان شاید آخرین و بهترین شانس برای حل و فصل آن را قبل از شهرک های اسرائیلی دیگر ساخت و ساز و اقدامات امنیتی در سرزمین های اشغالی و ارائه یک خودگردان فلسطینی نهاد مسئله.

پس از برگزاری مرموز بسته در طول دو دوره از نتیجه انتخابات در اسرائیل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به انتشار آن پیش از یک سوم آرا در مارس و اجازه تراشه قرار می گیرند که در آن آنها ممکن است چندین نفر با این روند آشنا گفت.

ساعت قبل از انتشار در واشنگتن نتانیاهو بود تحت تعقیب به اتهام فساد مالی در اسرائیل است. انتشار نیز می آید در میان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام سنا محاکمه در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

[محاکمه نتانیاهو درآمد حاصل پس از او خارج درخواست برای ایمنی]

بسته است انتظار می رود به پیشنهاد دوباره ترسیم مرز بین اسرائیل و کرانه که رسمی اسرائیل کنترل بر شهرک های یهودی نشین. آن را به آمریکا برکت به برخی از اشکال امنیتی اسرائیل کنترل بر سرزمین اسرائیل ضبط شده در سال 1967 و اشغال پس با توجه به دو نفر آشنا با این طرح صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن قبل از اینکه این پیشنهاد را آزاد کند.

50 صفحه طرح توجیهی طراحی و توسعه توسط برنده مشاور و پسر در قانون Jared کوشنر انتظار می رود عبارتند از پیشنهادات پرداختن به هر یک از مسائل عمده ای است که باید scuttled گذشته تلاش های صلح از جمله رقابت زمین ادعا و دولت از مقدس در اورشلیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه پیش بینی کرد که “ما در نهایت باید برای حمایت از فلسطینی ها” اما او همچنین به نظر می رسد برای تایید انتظارات که کاخ سفید پیشنهاد سخاوتمندانه به متحد نزدیک اسرائیل است.

“این یک برنامه است که بی بی, شاید, و حریف خود را من باید بگویم آنها به مانند بسیار ناروا” گفت: نتانیاهو با نام مستعار خود را.

Gantz ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور جداگانه در کاخ سفید به عنوان بخشی از دولت استراتژی به انتشار دستورالعمل های آمریکا برای حل و فصل قبل از عربستان در ماه مارس است. نتانیاهو و Gantz در حرارت مرده پس از دو نتیجه انتخابات در سال گذشته است. هر دو گفته اند که آنها خوش آمدید مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

بسته است انتظار می رود به ارائه محدود استقلال به فلسطینی ها در کرانه غربی و شرق اورشلیم که افزایش بیش از حدود سه سال در گاهشمار اگر رهبری فلسطینی متعهد سیاسی جدید اقدامات خشونت را کنار گذاشته و در زمان دیگر مراحل در مذاکره با اسرائیل گفت: دو نفر آشنا با برنامه است.

برخی در اسرائیل به همراه ایالات متحده منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن روش فکر می کنم این طرح می تواند به یک چراغ سبز به اسرائیل برای الحاق زمین های فلسطینی ها ادعا می کنند برای دولت آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن دست تکان داد خاموش سوال در مورد الحاق در روز دوشنبه اما امکان آویزان بر این طرح را آزاد کند. فکر می رود که اگر فلسطینی ها حاضر به مذاکره با اسرائیل نسبت به مشروط استقلال اسرائیل را به ضمیمه زمین.

ایالات متحده نمی تواند اثر طرح اما ایالات متحده ایده هایی برای چه باید حل و فصل عبارتند از: هدایت های اخیر تلاش های شکست خورده در یک مذاکره حل و فصل است.

اسرائیلی ها و فلسطینی ها آماده برای سند با جناح پوشش به پذیرش یا رد طرح و واحدهای نظامی از رفتن به غرب بانک در راستای بالقوه خشونت.

به بیرون درز جزئیات این طرح در حال حاضر در اثر سیاسی فوران حتی در میان اسرائیلی ها. پس از سفر به واشنگتن با نتانیاهو به فشار خود را در مورد رهبران اسرائیل را حل و فصل حرکت واکنش نشان داد و با ترس.

رهبران چند گروه مهاجر شده اند که خواستار سریع الحاق کرانه به جای اعلام کرد که آنها نمی تواند حمایت از هر طرحی که منجر به حاکمیت فلسطینی بیش از 70 درصد از رقابت سرزمین.

“من شگفت زده هستم که من نخست وزیر موافقت کرده است برای ایجاد یک دولت فلسطینی” دیوید Elhayani رئیس Yesha شورای بدن حل و فصل رهبران گفت: اورشلیم پست پس از دیدار با نتانیاهو. “این یک تهدید برای موجودیت دولت اسرائیل. این جادوها تخریب شهرک های یهودی نشین در کرانه باختری رود اردن. ما توافق کرده اند که در این معامله قرن برای ایجاد یک دولت فلسطینی.”

دیگران در اسرائیل نگران هستند در مورد یک قیام فلسطینیان در پی طرح را آزاد کند. خشونت واکنش یکی از عواملی است که واشنگتن وزن در تصمیم گیری زمانی و چگونه برای رفتن به جلو پس از فلسطینی ها رد تمام ایالات متحده توسعه تنها چند ماه پس از این تلاش شروع شد و در مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول خود را در دفتر.

مایکل Milshtein سر فلسطینی مطالعات فروم در این موشه دایان مرکز در دانشگاه تل آویو ذکر شده اختلاف بین آنچه که گفته توسط رهبری فلسطینی و خلق و خوی مردم فلسطین.

“اگر شما نگاهی به گفتمان در خیابان ها مردم هستند نه واقعا صحبت کردن در مورد این طرح در همه,” او گفت:. “چه اتفاق می افتد در حال حاضر است که واقعا یک آزمون بزرگ برای عباس به دلیل آن را نشان می دهد چقدر حمایت از او در میان مردم خود را, اما من باور نمی کنم که وجود دارد این است که انرژی در میان فلسطینی برای بیرون رفتن در اعتراض توده.”

“من فکر می کنم عباس در تلاش است برای دیدن چقدر او می تواند بسیج هواداران خود و دریافت گارد جوان از جنبش فتح در خیابان در اعتراض به این طرح اما او نمی خواهید برای ایجاد یک به طور کامل دمیده سوم انتفاضه. او فقط می خواهد به ارسال سیگنال های هشدار دهنده گفت:” Milshtein. “اما گاهی اوقات این پیام ها می تواند اشتباه گرفته و تمام طول می کشد فقط یک یا دو خشونت به افزایش است.”

Milshtein بازنشسته افسر هماهنگ کننده فعالیت های دولت در این سرزمین (COGAT) واحد نظامی در بدن مسئول مدنی هماهنگی با فلسطینی ها گفت که در این نقطه و امنیت و هماهنگی در تمام سطوح بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها به نظر می رسد به طور مداوم به عنوان معمول است.

در حالی که برخی در حل و فصل جنبش متعهد به حمایت از این طرح را مشروط مسیر به یک دولت فلسطینی دیگر اسرائیلی تندرو گفت: آنها می توانند پشت این ایده اگر حمل آن به عنوان گزارش سخت پیش شرط در طول راه.

هستند کسانی که شرایط گفت: به شامل تلاش برای خلع سلاح حماس از سوی گروه های شبه نظامی اجرا می شود که نوار غزه برای متوقف کردن به طور منظم حملات راکتی از غزه و نیز پایان دادن به حمایت مالی برای فلسطینی های بازداشت شده بعد از حمله به اسرائیل و به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک حقوقی دولت یهودی.

یوجین Kontorovich یک کارشناس حقوقی در Koholet سیاست فروم پیشرو در جناح راست فکر می کنم تانک در بیت المقدس اشاره کرد که بر خلاف قبلی برنامه های صلح تهمت را فسخ را از استقلال اگر فلسطینی ها موفق به گرفتن گام.

“اگر این شرایط واقعا غیر واقعی پس از آن است که واقعا وجود دارد چیزی برای صحبت کردن در مورد؟” Kontorovich پرسید. “این یک برنامه است که می تواند نشان می دهد که صلح فلسطین است که هر کسی چیزی را باید جدی است.”

در غیر این صورت “آنها می توانست یک دولت در حال حاضر,” او گفت:. “نگاه آنها جناح راست دولت آمریکا صحبت کردن در مورد یک دولت فلسطینی.”

هندریکس و Eglash گزارش از اورشلیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im