مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال هواکش به نفع سیاسی برای حزب جمهوری خواه سناتور کنگره ادعا

کلرادو نماینده ادعا کرده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال بسیار مورد نیاز هواکش به دولت به عنوان یک نفع سیاسی برای حزب جمهوری خواه و سناتور.

اعلام شد روز چهارشنبه دولت فدرال خواهد بود ارسال 100 هواکش به کلرادو از فدرال ذخایر پس از یک تماس تلفنی رئیس جمهور با سناتور کوری گاردنر شب گذشته بود.

“خواهد بود بلافاصله ارسال 100 هواکش به کلرادو به درخواست سناتور گاردنر” به رئیس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر.

آقای ترامپ اضافه شده است که این تجهیزات را “وجود داشته باشد در مدت کوتاهی” در کاخ سفید نشست خبری در روز چهارشنبه.

اما کنگره institutvanier یک دموکرات در کلرادو با سی ان ان گفت او فکر نفع بود برای کمک به کمک آقای گاردنر. خواه یکی از آسیب پذیر ترین در آینده انتخابات نوامبر.

“من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق افتاده است با سناتور گاردنر و رئیس جمهور تهمت بسیار نگران کننده است,” او گفت:. “روند چیست؟”

کلرادو فرماندار Jared پلیس یک دموکرات و دولت هیئت قبلا درخواست 10,000 هواکش از دولت فدرال برای کمک به پیش بینی Covid-19 بيمار. اما این درخواست مواجه شد با هیچ اقدام فوری از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA).

دولت و سپس تصمیم به خرید 500 دستگاه تهویه مصنوعی از یک شرکت خصوصی پس از آن می توانید پاسخ به هر گونه نیازهای آینده از بیماران قبل از Mr تهمت قرار گرفت و بیشتر.


وقتی پرسید که آیا او فکر هواکش فرستاده شد به عنوان سیاسی اجبار Ms DeGette گفت: “به نظر می رسد که راه برای من است.”

آقای گاردنر در Fox News به بحث در مورد هدیه ای از 100 هواکش از رئیس جمهور گفته بود “خدا را شکر” به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای ارائه آنچه مورد نیاز بود.

“استاندار شده است جستجو برای هواکش و FEMA نیز شده است به جستجو برای هواکش. من به صحبت رئیس جمهور شب گذشته در مورد کلرادو نیاز به هواکش و البته من خیلی خدا را شکر که او ارائه شده است که شب گذشته” آقای گاردنر گفت. “ما قصد داریم به ادامه کار با رئیس جمهور برای بیشتر و در ادامه به ملاقات کلرادو اما من فکر می کنم این فقط یک نشانه است که ما در حال مبارزه برای کلرادو است.”


معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا Birx که هر دو در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار خواسته شد در روز چهارشنبه در مورد هدیه ای از 100 هواکش به طور خاص اگر یک رابطه شخصی با دولت بود و لازم در جهت تأمین منابع لازم پزشکی.

“ما شده ایم تماشای دنور بسیار نزدیک است و مانند بسیاری از دیگر مناطق کلیدی است که من را لمس کرد ما در حال شروع به دیدن برخی از تشویق اخبار در تعاملات ما با فرماندار و با مقامات محلی و با سناتور” آقای پنس گفت.

“ما تلاش نه تنها در کلرادو اما در سراسر کشور به خصوص پاسخگو به کشورهای که در آن ما شاهد رشد بوده است.”

Dr Birx افزود: “من می توانم به شما بگویم که در آن تصمیم گیری پیچیده است و نه فقط تعداد مطلق از موارد این بیمارستان ظرفیت و چه هر یک از این بیمارستان ها داشته باشد.”

کلرادو است 5,655 تایید عفونت و 193 مرگ و میر ناشی از رمان ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de