مغلوب ساختن پیشی جستن ایران و آمریکا نمی خواهد پرداخت هزینه برای حفاظت از امنیت’ به صورت شاهزاده هری و مگان پس از حرکت به کالیفرنیا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای شاهزاده هری و Meghan Markle امنیتی جزئیات پس از زن و شوهر بنا به گزارش تصمیم به حرکت از کانادا به کالیفرنیا.

“من یک دوست بزرگ و تحسین ملکه و پادشاهی متحده. این بود گزارش داد که هری و مگان که در سمت چپ پادشاهی خواهد اقامت دائم در کانادا است. در حال حاضر آنها را ترک کانادا برای ما اما ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت” آقای ترامپ نوشت: در یک توییت در روز یکشنبه.

این زوج سلطنتی به تازگی در سمت چپ جزیره ونکوور در کانادا برای لس آنجلس – که در آن Ms Markle بزرگ شدم.

ایالات متحده و بریتانیا که دیرینه توافق بین دو کشور برای تأمین امنیت و حفاظت از دیپلمات ها و اعضای خانواده سلطنتی در هنگام بازدید از کشور است. اما منابع گفت: شاهزاده هری ممکن است از دست دادن این سود پس از او و همسرش تصمیم گرفتند به گام را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی ساخت آنها دیگر “بین المللی محافظت افراد”.

آقای ترامپ تایید آمریکا به هیچ وجه قصد ارائه حفاظت در حالی که خانواده و زندگی در کشور است.

اما رئیس جمهور نمی گویند اگر شاهزاده هری خواست برای حفاظت به طور گسترده به خانواده اش پس از آنها تصمیم به حرکت از کانادا به لس آنجلس.

زن و شوهر اعلام کرد در اوایل این سال آنها خواهد بود در حال حرکت به دور از انگلستان و پله به دور از وظایف سلطنتی خود را یک اطلاعیه که باعث به هم بزنید در سراسر خانواده سلطنتی است. در ابتدا هری پاتر و شاهزاده خانم و Markle برنامه ریزی برای حل و فصل کردن در کانادا با 10-ماه-پیر پسر مورچه.

کانادا گزارش پرداخت برای امنیت خود را در جزئیات با شروع در ماه نوامبر اما مقامات گفتند که توقف پرداخت برای حفاظت پس از مارس هنگامی که وظایف سلطنتی خود را به پایان رسید.

“دوک و دوشس ساسکس انتخاب به نقل مکان به کانادا به صورت پاره وقت ارائه شده دولت ما با یک منحصر به فرد و بی سابقه ای مجموعه ای از شرایط” کانادا امنیت عمومی وزیر بیل بلر را نوشت در بیانیه ای با توجه به CBC. “RCMP درگیر شده است با مقامات انگلستان از همان ابتدا با توجه به ملاحظات امنیتی.

“به عنوان دوک و دوشس در حال حاضر به رسمیت شناخته شده در سطح بین المللی به عنوان افراد حفاظت کانادا موظف است به ارائه کمک های امنیتی در اساس به عنوان مورد نیاز. در درخواست از شهری پلیس RCMP ارائه شده است کمک به ملاقات پس از ورود دوک و دوشس به کانادا به طور متناوب از نوامبر سال 2019. کمک را متوقف خواهد کرد در هفته های آینده در همراهی با خود تغییر در وضعیت.”

نخست وزیر جاستین ترودو قبلا گفته “بحث ادامه دارد” با بریتانیا در مورد چگونگی حفاظت از امنیت پرداخت می شود در حالی که خانواده او در کانادا.

اما گزارش ها نشان می دهد شاهزاده هری و Meghan Markle طرح به صرف زمان بیشتری را در کالیفرنیا جایی که آنها در حال حاضر اقامت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه کانادا قلاب برای امنیت پرداخت هزینه. Ms Markle را Doria Ragland زندگی در لس آنجلس.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>