مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما تعیین خواهد شد Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت خواهد کرد برای تعیین سست انجمن های شبه نظامی چپ گرا و ضد فاشیستی تظاهرکنندگان معمولا شناخته شده به عنوان “Antifa” به عنوان یک سازمان تروریستی رئیس جمهور اعلام کرده است در یک صدای جیر جیر.

“ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در میان یک سری از توییت در روز یکشنبه سرزنش خشونت طغیان و شورش در خشونت پلیس تظاهرات در سراسر آمریکا بیش از آخر هفته در این گروه و دیگر “چپ رادیکال” ،

در روز قبل از آن رئیس جمهور تمجید مینه سوتا گارد ملی برای تلاش های خود برای حفظ صلح در تظاهرات مخالفان دولت در روز شنبه.

“تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته است. این Antifa led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت” رئیس جمهور توییتی روز یکشنبه دو برابر را در ادعای خود را از روز قبل از آن “Antifa” و “چپ رادیکال” خرس سرزنش تظاهرات خشونت آمیز تبدیل.

دادستان کل ویلیام بر اتحاد تکرار رئيس جمهور در مفاهیم است که جناح چپ عناصر شده اند مسئول خشونت برس با اجرای قانون غارت و خرابکاری در روزهای اخیر در شهرهای مختلف امریکا از آتلانتا به Salt Lake City, Los Angeles.

عبور از جنایات دولت برای شرکت در این شورش یک جنایت که متهم است در سطح فدرال.

“متاسفانه با شورش است که اتفاق می افتد در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور صدای تظاهرات مسالمت آمیز هستند ربوده و خشونت عناصر رادیکال” آقای Barr گفت: در بیانیه منتشر شده توسط وزارت دادگستری در روز شنبه.

“در بسیاری از مکان ها به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی, سازماندهی, هدایت و سمت چپ گروه های افراطی و هرج و مرج گروه با استفاده از Antifa مانند تاکتیک” دادستان کل گفت.

در همین حال رهبران محلی در مینیاپولیس باید تاکید کرد که supremacists و دیگر بدگویی خارج از بازیگران — برخی احتمالا خارجی نیز مسئول تحریک به خشونت در تظاهرات وجود دارد.

“ما در حال حاضر مقابله با سفید supremacists اعضای جرم و جنایت سازمان یافته از دولت محرکین و احتمالا حتی خارجی, بازیگران, برای از بین بردن و بی ثبات کردن شهر ما و کشور های منطقه” مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: در بیانیه ای در توییتر در روز شنبه.

هزاران نفر از آمریکایی ها در شهرستانها در سراسر کشور به خیابانها در روز جمعه و شنبه در اعتراض به خشونت پلیس پس از گزارشی جورج فلوید درگذشت, هفته گذشته در حالی که دوخته شده به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

آقای فلوید, 46, درگذشت در 25 مه پس از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در گردن او برای چند دقیقه حتی اگر آقای فلوید نیست باید سلاح و شکایت او نمی تواند نفس بکشد. آقای فلوید مرگ شد ملی گریه برای اقدام علیه خشونت پلیس پس از ویدئوها پدید آمده از این حادثه.

آقای چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه.

تظاهرات علیه خشونت پلیس در طول چند روز گذشته در مینیاپولیس و دیگر شهرستانها عمده ما مانند آتلانتا, بروکلین, واشنگتن دی سی و شیکاگو که منجر به گرم درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون برخی از آن ها را شکسته جیب کوچک از خشونت است. شده اند وجود دارد چند مستند نمونه از غارت خرابکاری و آتش سوزی از ساختمان را در طول هفته گذشته.

هزاران نفر از آمریکایی ها در شهرستانها در سراسر کشور ضربه شد با فلفل اسپری گاز اشک آور و یا پلیس باتوم در روز جمعه و شنبه.

اجرای قانون واحد را از کار اخراج گلوله های لاستیکی در روزنامه نگاران محلی و سی ان ان خبرنگار خود در تولید خدمه دستگیر شدند در مینیاپولیس در روز جمعه برای عکسبرداری زنده فیلم در یک قسمت از شهر که گشت ایالتی مینه سوتا بود و تلاش برای جلوگیری کردن به مردم است.

روز شنبه معترضان با تجمع در مقابل ساختمان سی ان ان ستاد در آتلانتا که در آن برخی از مردم در هم شکسته, ویندوز و برچسب profanities در ساختمان با رنگ اسپری.

فلوریدا مارکو روبیو توییتی در روز شنبه خود را باور است که چپ عناصر مانند Antifa راست و راست افراطی داعش که به تازگی به تصویب رسید به نام “Boogaloo” هستند و “بهره گیری از اعتراضات” در شهرهای آمریکا برای تشویق و commite خشونت است.

“بسیاری از این آشوبگران حرفه ای مناسب نیست ساده چپ در مقابل راست هویت. آنها بخشی از یک رشد ضد دولت افراطی جنبش است. آنها نفرت اجرای قانون & می خواهید به پاره کل سیستم پایین حتی اگر آن نیاز به یک جدید جنگ داخلی” آقای روبیو در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>