مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ایالات متحده به خروج از سازمان بهداشت جهانی و اعلام جدید broadsides در برابر پکن

در باغ گل رز سخنان تهمت ادعا شده که دولت چین پوشش داده شده تا از شیوع کروناویروس و تحریک “جهانی همه گیر است که هزینه بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند و بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان است.” رئیس جمهور همچنین با حمله به سازمان بهداشت جهانی به طور موثر کنترل پکن.

“ما امروز توان فسخ رابطه ما” با این که رئیس جمهور گفت که این سازمان بیش از 400 میلیون دلار در ایالات متحده آمریکا سالانه سهم خواهد بود منحرف به دیگر گروه سلامت.

رئیس جمهور بعد از صدور اعلامیه برای محافظت از حساس دانشگاه آمریکایی تحقیقات از چینی به اتهام جاسوسی و به نوار نامشخص تعداد اتباع چینی از ورود به ایالات متحده برای تحصیلات تکمیلی. او همچنین به یک دولت کار گروه به ریاست وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به ارزیابی چینی شرکت های ذکر شده در بازارهای مالی ایالات متحده به عنوان اهداف بالقوه در آینده محدودیت.

این حرکت به نظر می رسید برخی به شدت در حال رشد ایالات متحده-چین تنش, هر چند سرمایه گذاران در روز جمعه صورت گرفت آنها را در گشاد گشاد راه رفتن.

رئيس جمهور در نظر گرفتند به عنوان قابل توجه برای آنچه که او می گویند نیست. وجود دارد هیچ اشاره ای از تحریک با چین را شکست به سرعت افزایش خرید کالاهای آمریکایی به عنوان مورد نیاز توسط معامله تجارت او امضا شده در ماه ژانویه است. او همچنین بدون اشاره مستقیم به رئیس جمهور چین حتی به عنوان او گفت: “جهان در حال حاضر رنج می برند به عنوان یک نتیجه از تخلفات دولت چین.”

در یک نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خشم با جهان و دومین اقتصاد در صبح روز جمعه او در توییتی به سادگی: “چین!”

رسمی خود را روز شنبه اعلام — در حالی که در لفاظی — کوتاه بود در جزئیات. رئیس جمهور تصریح کرد: برخی از آشنا نارضایتی سرزنش چینی برای سرقت آمریکایی اسرار تجاری و مشاغل و assailing پیشینیان خود را به اتهام اجازه دادن به آنها را دور با آن.

او خود را گسترش کیفرخواست از دولت چین شامل برنامه های خود را از جزیره ساخت و ساز در دریای چین جنوبی یک امنیت ملی نگرانی او به ندرت به آدرس.

“دولت چین به طور مستمر نقض وعده های خود به ما و بسیاری از کشورهای” او گفت:.

تهمت نیز متوقف کوتاه مصرف بتن اقدام علیه ایالات متحده ذکر شده شرکت های چینی گفت: مطرح “پنهان و بی خطر” برای سرمایه گذاران آمریکایی. کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سایر تنظیم کننده شکایت کرده اند برای سال در مورد چین امتناع از اعطای دسترسی به شرکت های حسابرسی سوابق.

از سال گذشته 156 شرکت های چینی از جمله 11 قابل توجه دولت مالکیت داد و ستد در بازارهای آمریکا, با توجه به U. s.-China اقتصادی و امنیتی بررسی کمیسیون حزبی کنگره بدن.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) پیشنهاد رئیس جمهور در تلاش بود تا با استفاده از چین برای منحرف کردن اذهان از این بیماری همه گیر و کتک اقتصاد است.

“رئیس جمهور تهمت باغ گل رز رویداد فقط در حال حاضر احساساتی,” او گفت:. “این کاملا کپسوله عدم توانایی خود را به منجر شود که ملت ما به آن نیاز دارد بیشتر است. تنها سوال این است که آیا رئیس جمهور تهمت ترس منجر شود و یا فقط نمی دانم چگونه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اعلام وزیر امور خارجه مایک Pompeo بیانیه در اوایل این هفته که دلار هنگ کنگ بود دیگر به اندازه کافی مستقل از سرزمین اصلی چین به مستحق جداگانه درمان است. تحت 1997 تحویل توافق با انگلستان و چین توافق کردند که برای حفظ این مستعمره سابق بریتانیا دموکراتیک سیستم برای 50 سال. یازدهم تصمیم به اعمال قانون امنیت در هنگ کنگ به طور مستقیم به جای کار از طریق خاک محلی مقننه ممکن است علامت سقوط است که “یک کشور دو سیستم” رویکرد.

برخی از طرفداران تحریم آمریکا رویکرد به چین نا امید شد توسط رئیس جمهور 10 دقیقه بیانیه.

“آنها کاری نمی کند با توجه به هنگ کنگ. هنگ کنگ نظرات می تواند صادر شده است به عنوان یک بیانیه در هفته پیش گفت:” درک قیچی چین متخصص در American Enterprise Institute. “دولت را کاملا در نظر گرفته اقدامات خاص پس از NPC پیشنهاد شده بود اما تصمیم به اعلام یک واحد.”

گرفتار در وسط تعمیق ایالات متحده-چین اختلاف بیش از 1,350 شرکت های بزرگ ایالات متحده با دفاتر در هنگ کنگ است. فرسایش شهر آزادی از جمله یک قوه قضائیه مستقل را تهدید می کند به نوبه خود یکی از اقتصاد جهانی را به مراکز مالی به یک شهر چینی و خواستار به سوال منطق برای چنین ملاحظه حضور تجاری وجود دارد.

چینی ملی این کشور با مهر لاستیکی مهر نماینده مجلس, در روز پنج شنبه تصویب طرح اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است. این حرکت را محکوم کرد در بیانیه مشترک ایالات متحده و کانادا و استرالیا و بریتانیا به عنوان “درگیری مستقیم” با چین وعده در سال 1997 هنگامی که آن را به دست آورد حاکمیت بر این مستعمره سابق بریتانیا.

“ایالات متحده ممکن است به خوبی به انجام کاری بازار ندارد در نور آن در دراز مدت منافع” گفت: Patrick Chovanec مشاور اقتصادی برای Silvercrest مدیریت دارایی در نیویورک است. “اما این نگرانی وجود دارد در مورد اینکه آیا ایالات متحده آمریکا است که در یک مارپیچ از تنش با چین در جبهه است.”

رئیس جمهور ویزا حرکت اهداف چینی دانش آموزان فارغ التحصیل در ایالات متحده که مشغول به کار مورد مطالعه قرار گرفته و یا به کار گرفته شده توسط نهادهای مرتبط به چین در تلاش برای “به دست آوردن و یا منحرف کردن” تکنولوژی برای افراد ارتش آزادی بخش.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از 350,000 دانش آموزان چینی در ایالات متحده تحت تاثیر قرار خواهد شد. و اعلام می رود که به رسم قوی پوش بک از دانشگاه های ایالات متحده; برخی از آنها به شدت متکی کامل-هزینه پرداخت شهریه از دانش آموزان چینی.

بیش از یک دوره 10 ساله مردم ایران ارتش آزادی اعزام 2,500 دانشمندان و مهندسین به تحصیل در خارج از کشور با تمرکز بر دموکراسی مانند ایالات متحده با توجه به یک سال 2018 گزارش استرالیا استراتژیک موسسه سیاست های حزبی فکر می کنم تانک.

در ماه ژانویه FBI بازداشت 29 ساله دانشگاه بوستون, دانش آموز متهم او را از عدم به افشای او درخواست ویزا که او یک ستوان در PLA.

روز جمعه اقدام نشان دهنده تنها دولت ها با کف دست زدن در پکن. رئیس جمهور در اوایل این ماه تحت فشار قرار دادند فدرال بازنشستگی هیئت مدیره به ترک طرح های سرمایه گذاری در اوراق بهادار. و وزارت بازرگانی محکم محدودیت چینی غول مخابراتی Huawei توانایی خرید آمریکایی تراشه های کامپیوتری.

فقط چهار ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جشن بخشی از معامله تجاری با چین مارک آشکار آتش بس در دو سال درگیری های دیپلماتیک روابط بین دو کشور کاهش یافت. رئیس جمهور شده است آشکارا ناراضی با چین را شکست به سرعت انجام معامله تجارت شرایط از جمله افزایش خرید از آمریکا, محصولات, محصولات انرژی و کالاهای تولید شده.

“رک و پوست کنده دولت ایالات متحده است — من استفاده از کلمه خشمگین با آنچه در چین انجام داده است در طی روز و هفته و ماه. آنها نه رفتار خوبی و آنها را از دست داده اند اعتماد من فکر می کنم از کل جهان غرب” لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: جمعه در رادیو فردا.

قانونگذاران در هر دو طرف نیز به طور فزاینده ای بی تاب با پکن و رئیس جمهور شکست خورده به آدرس برخی از مسائل از نگرانی در کاپیتول هیل. او ساخته شده هیچ مرجع برای مثال به قانون جدید است که نیاز به او را به اعمال تحریم مقامات چینی دخیل در نقض حقوق بشر در اکثریت مسلمان استان سین کیانگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به “خاتمه” ایالات متحده در ارتباط با سازمان بهداشت جهانی می آید پس از تهدیدات مکرر به عمل می کنند.

از $893 میلیون ایالات متحده فرستاده می شود در سال 2018 و 2019 بودجه دوره $237 میلیون بود “ارزیابی سهم” — یک نوع عضویت که ممکن است سخت به قطع بدون کنگره تصویب.

در معرض خطر بیشتری است از آنچه شناخته شده به عنوان “داوطلبانه سهم” است که پول ارائه شده به سازمان های ایالات متحده آمریکا برای سلامتی تلاش و سپس با توجه به که برنامه های. بزرگترین سهم از این پول می رود به ریشه کنی فلج اطفال با تکه های زیادی برای مبارزه با بیماری قابل پیشگیری با واکسن مالاریا و سل HIV/ایدز و ارائه مراقبت های اولیه بهداشتی.

چشم انداز برش ایالات متحده بودجه عمومی برای مسائل مربوط به سلامت مانند فلج اطفال در وسط همه گیر درو فوری آتش. پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا گفت که این اقدام “در خدمت هیچ هدف منطقی و باعث می شود پیدا کردن یک راه خروج از این بحران بهداشت عمومی به طور چشمگیری بیشتر به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>