مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “فضای آینده” در رونمایی از فضا نیروی پرچم

این مقام فضا نیروی پرچم شد اولین نظامی آمریکا پرچم در سال 72 به رونمایی شود که از آن ارائه شد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر بیضی.

روز جمعه رئیس جمهور ارائه شد با شاخه نظامی رسمی پرچم توسط رئیس استاد گروهبان در فضا نیروی راجر Towberman و کلی جی ریموند رئیس فرماندهی فضایی و فضای نیروی.

پرچم ایجاد شده توسط دفاع تدارکات آژانس پرچم اتاق مستقر در فیلادلفیا با توجه به NBC News.

در این مراسم آقای ترامپ اشاره هر دو از روسیه و چین سلاح های هسته ای و اشاره به موشک جدید توسعه یافته توسط ما.

“من آن را فوق العاده duper موشکی و من شنیده ام دیگر شب 17 بار سریع تر از آنچه آنها در حال حاضر,” او گفت:.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ وقتی پرسیده شد که چه سلاح Mr تهمت بود با اشاره به.

فضا نیروی رسما ششم شاخه نظامی و در طول رونمايي آقای ترامپ ادعا کرد که ما بیشتر پیش رو بیش از هر کشور دیگری در این حوزه است.

“فضایی است برای رفتن به آینده هم از نظر دفاع و جرم و بسیاری از چیزهای دیگر و در حال حاضر آنچه که من شنیدن و بر اساس گزارش های ما در حال حاضر رهبر در فضای,” او گفت:.

در این مراسم آقای Raymund توضیح داد که چه جزئیات موجود در طراحی پرچم نمایندگی برای ما.

“دلتا در وسط که نماد آن فضا جوامع استفاده برای سال ها و سال ها و سال ها. ستاره شمال معنای اصلی ما ارزش ما نور هدایت, اگر شما خواهد شد,” او گفت:.

“و مدار در سراسر جهان نشانگر فضایی کیپ رنگ است که سوخت ما زندگی به سبک آمریکایی” آقای Raymund اضافه شده است.

در ژانویه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد فضای جدید نیروی آرم واقع شده است که در مرکز پرچم شد اما بلافاصله مسخره برای آن شباهت به ستاره بازحمت حرکت کردن.

George Takei, که بازی Mr سولو در اصلی پیشتازان فضا مجموعه های تلویزیونی و فیلم های توییتی در پاسخ به رئیس جمهور را نشان دهد: “Ahem. ما در انتظار برخی از حق امتیاز از این است.”

مستقل در تماس است کاخ سفید برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>