مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدرسه انتخاب شد و حقوق مدنی موضوع “در تمام دوران” را به عنوان او اعلام کرد اصلاحات در روز سه شنبه برای رسیدگی به خشونت پلیس پس خشم جهانی قتل جورج فلوید.

در طول کاخ سفید اظهارات آقای ترامپ گفت دولت او برای مبارزه بود مدرسه انتخاب “که واقعا حقوق مدنی تمام وقت در این کشور”.

“رک و پوست کنده مدرسه انتخاب حقوق مدنی بیانیه ای از سال های دهه و احتمالا فراتر از آن” به رئيس جمهور است.

“از آنجا که همه کودکان باید برای دسترسی به کیفیت آموزش و پرورش یک کودک کد پستی در امریکا هرگز نباید تعیین آینده خود و این که چه اتفاقی می افتد.”

این دومین بار در هفته گذشته که آقای تهمت قرار است که مدرسه انتخاب در این شرکت از حقوق مدنی نقاط عطف مانند لغو برده داری حق رای زنان ازدواج همجنسگرایان و جنبش حقوق مدنی خود را.

در “انتقال به عظمت” میز گرد در پلیس اصلاحات در دالاس در پنج شنبه, 11 ژوئن, Mr تهمت خود را تمدید فراخوان کنگره به تصویب انتخاب مدرسه به دلیل دسترسی به آموزش و پرورش “است که در حقوق مدنی موضوع زمان ما”.

“واقعا این حقوق مدنی موضوع ما در زمان هنگامی که شما می توانید کودکان رفتن به مدرسه ای که در آن پدر و مادر خود را می خواهید آنها را به رفتن و آن را ایجاد رقابت و مدارس دیگر مبارزه سخت تر است چون همه از ناگهانی آنها می گویند,” وای, ما در حال از دست دادن آن ما را به مبارزه سخت,'” آقای ترامپ گفت.

“اما وجود دارد گروه از مردم در برابر آن است. شما باید اتحادیه های کارگری در برابر آن. شما باید دیگران در برابر آن. و آنها در برابر آن را برای دلایل درست آنها در برابر آن برای بسیاری از دلایل اشتباه.”


مخالفان به مدرسه انتخاب سیاست ها استدلال می کنند آنها را منحرف کردن پول از مدارس دولتی به مدارس خصوصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار آن “آموزش و پرورش آزادی بورسیه و فرصت عمل” است که آن را می گوید می خواهد به یک میلیون کودک آزادی برای حضور در یک مدرسه انتخاب خود را از طریق بورس های تحصیلی برای شهریه خارج از منطقه حمل و نقل, تدریس خصوصی و دوره های کارآموزی.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos استقبال کرده Mr مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به آنچه که او خواستار “آزادی آموزش و پرورش” و می گوید: این مسیر به یک کشور قوی تر.


آقای ترامپ خود را ادامه داد فشار برای انتخاب مدرسه در قالب حقوق مدنی موضوع را روز سه شنبه به عنوان او امضا فرمان اجرایی در پلیس پس از تقریبا سه هفته از هر دو مسالمت آمیز اعتراضات و شورش های خشونت آمیز در سراسر کشور است.

“ما باید فوق العاده ای اپوزیسیون از مردم که می دانند آنها نباید مخالف آن است. مدرسه انتخاب” آقای ترامپ گفت.

“همه فرزندان شایسته فرصت برابر چرا که ما همه برابر ساخته شده توسط خدا. بنابراین درست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات