مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای هفته – پس چه هستند و عوارض آن است بی خطر است ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که “روزانه” دوز هیدروکسی کلروکین به عنوان یک “پیشگیرانه” دارو در برابر coronavirus با تصویب مجلس, دکتر, هر چند خود او را غذا و دارو است و نه مورد تایید هر گونه دارو برای جلوگیری و یا درمان Covid-19 زیر هشدارهای که این دارو می تواند ماشه کشنده قلبی.

این دارو مورد تایید قرار گرفته برای برخی از آزمایش های بالینی برای coronavirus درمان اما مشخص نیست که چگونه رئیس جمهور شد تجویز دارو برای استفاده روزانه و بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

هیدروکسی کلروکین تایید شده توسط FDA برای درمان و یا جلوگیری از مالاریا و همچنین برخی از انواع لوپوس و آرتریت روماتوئید. اما این دارو اثر در coronavirus بیماران ثابت نشده است و آژانس هشدار داده است که آزمایش های بالینی برای این دارو برای درمان Covid-19 تنها باید درمان بستری بیماران تحت مانیتورینگ قلب.

FDA می گوید: با استفاده از هیدروکسی کلروکین فسفات و choloroquine فسفات می تواند خطرات جدی از جمله “جدی ریتم قلب مشکلات” و همچنین افت قند خون به خصوص در میان افراد مبتلا به دیابت و کم خونی و خون دیگر مشکلات بدتر از تشنج و دیگر مسائل عصبی و آسیب چشم.

در 28 مارس, FDA صادر اضطراری با استفاده از مجوز اجازه می دهد تا هیدروکسی کلروکین و کلروکين در محصولات استراتژیک ملی ذخایر توزیع شده و مورد استفاده قرار گیرد برای برخی از بستری Covid-19 بيمار “را به عنوان مناسب که یک کارآزمایی بالینی است که در دسترس نیست و یا امکان پذیر است”.

هفته گذشته موسسه ملی بهداشت آغاز آزمایشات بالینی برای درمان Covid-19 بيمار با استفاده از ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین.

“Repurposing داروهای موجود است و یک گزینه جذاب است چون این داروها باید تحت آزمایش های گسترده ای اجازه می دهد آنها را به حرکت به سرعت به آزمایش های بالینی و شتاب خود را تایید بالقوه برای Covid-19 درمان” دکتر Anthony Fauci در بیانیه ای گفت. “اگرچه شواهد حدیثی که هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین ممکن است به نفع مردم با Covid-19 ما نیاز به داده های جامد از randomized controlled clinical trial) برای تعیین اینکه آیا این درمان تجربی امن است و می تواند در بهبود نتایج بالینی.”

FDA نیز هشدار داده بود که آمریکایی ها در برابر استفاده از کلروکين فسفات مشترک آکواریوم تمیز کننده است که همان دارویی کلروکين فسفات. حداقل یک نفر در آمریکا درگذشت و پس از خوردن مواد شیمیایی.


بیماران نیز گزارش داده اند که بیش از دو دوجین از عوارض جانبی پس از مصرف هیدروکسی کلروکین با توجه به American Society of Health-System داروسازان.


عوارض جانبی شامل تهوع و کاهش وزن اسهال ریزش مو و خارش سردرد و نوسانات خلقی و تحریک پذیری و عصبانیت در میان دیگران.

بیماران به توصیه دکتر خود تماس بگیرید اگر آنها تجربه عوارض جانبی جدی تر از جمله ضعف عضلات کشش و تاری دید و حساسیت به نور, رنگ پریده, پوست, کبودی سردرگمی و یا تشنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>