مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای ‘چند هفته’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه نشان داد که او مصرف هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر او را تحت فشار قرار دادند برای هفته ها به عنوان یک درمان برای coronavirus — حتی اگر او را آزمایش کرده است منفی فدرال و آژانس های بهداشت هشدار داده اند, از جدی عوارض جانبی منفی

“من آن را,” او گفت. “همه من می توانم به شما بگویم این است که تا کنون من احساس می کنم درست است.”

رئیس جمهور گفت که او گرفته است تنها یک دوز اولیه. “به نظر می رسد به تاثیر” او گفت:. “شاید آن را ندارد شاید آن را نمی کند. … شما در حال رفتن به مریض و می میرند.”

آقای ترامپ گفت: او گرفته شده مواد مخدر به صورت “حدود یک هفته و نیم در حال حاضر” اضافه کرد: “من یک قرص روزمره” است و تا به حال “صفر علائم است.”

گفت: مصرف این دارو به دلیل “من و بعد فورا رفت واز بسیاری از تماس” از متخصصان پزشکی ستایش آن است. خود وحی می آید چند هفته پس از نیویورک تایمز گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده کراوات مالی به شرکت مادر شرکت که باعث می شود هیدروکسی کلروکین.

پزشکان که تجویز هیدروکسی کلروکین برای coronavirus بیماران انجام می شود بنابراین برای درمان موارد مثبت; آقای ترامپ اشاره به در نظر گرفتن آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

این رئیس جمهور است که مشتاق contrarian از او یک شهروند خصوصی بود که در خانههای گلی خالی فعالیت های سیاسی خود ادامه داد که در روز دوشنبه. او نشان داد او در حال شکل گرفتن مالاریا دارو با وجود وخیم هشدار منتشر شده در اواخر ماه گذشته توسط سازمان غذا و دارو.

“FDA آگاه است گزارش ها از جدی مشکلات ریتم قلب در بيماران مبتلا به COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین یا کلروکين اغلب در ترکیب با آزیترومایسین و دیگر QT طولانی دارو. ما نیز آگاه از افزایش استفاده از این داروها از طریق سرپایی نسخه” آژانس گفت. “ما می خواهم به یاد متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران از خطرات شناخته شده در ارتباط با هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين. ما ادامه خواهد داد به بررسی خطرات مرتبط با استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای COVID-19 و ارتباط عموم هنگامی که ما اطلاعات بیشتر.”

آقای ترامپ گفت: مصرف دارو تحت مراقبت کاخ سفید پزشکی تیم است.

رئیس جمهور تا به حال یک قلب موضوع برای سال Ronny جکسون سابق منجر کاخ سفید پزشک گفت: در سال 2017.

“هیدروکسی کلروکین و کلروکين شده اند نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19. آنها در حال مطالعه در آزمایش های بالینی برای COVID-19 و ما مجاز خود استفاده موقت در طول COVID-19 pandemic برای درمان این ویروس در بیمارستان بستری بیماران زمانی که آزمایش های بالینی در دسترس نیست” FDA هشدار داده است. “هیدروکسی کلروکین و کلروکين می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب مانند QT interval طولانی شدن و خطرناکی سریع ضربان قلب به نام تاکی کاردی بطنی.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de