مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد نزدیک ما اگر دوم coronavirus موج با وجود خطر سلامت

در مراجعه به یک فورد کارخانه در میشیگان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اطمینان کرد که آمریکا نمی خواهد نیاز به پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات دوباره در این سال – حتی اگر coronavirus به شمار تمدید کرد تهدید در پاییز و زمستان.

پرسید که آیا او نگران بود در مورد پتانسیل موج دوم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد که موضعی شیوع خواهد بود به اندازه کافی آسان به رسیدگی و خاموش شدن قابل مقایسه با یکی در حال حاضر در جریان خواهد بود لازم به نگه داشتن آمریکایی ها امن است.

“مردم می گویند که یک امکان مجزا” رئیس جمهور پاسخ داد: “این استاندارد و ما میخوایم خاموش کردن آتش سوزی. ما نه میخوام نزدیک کشور ما میخوایم خاموش کردن آتش سوزی. این که آیا آن یک اخگر و یا یک شعله ما میخوایم بیرون از آن قرار دهید. اما ما در حال بسته شدن کشور ما است.”

آقای ترامپ را چند بار تکرار باور است که این بیماری همه گیر خواهد رسید به کوچک موضعی شیوع اجازه می دهد ما را به مسئولیت رسیدگی به آنها را بدون قفل کردن. او فراخوانی آن به اخراج نگرانی که موج دوم می تواند ثابت کند به عنوان بد و یا بدتر از اول به عنوان پیش بینی شده توسط کارشناسان مختلف – از جمله کاخ سفید مشاور دکتر Anthony Fauci.

Dr Fauci هشدار داد در ماه گذشته که آمریکا و گسترده تر نیمکره شمالی می تواند در برای “سقوط بد و بد زمستان” اگر اقدامات لازم برای کنترل این ویروس هستند در محل قرار داده.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر کاهش برای سرگرم کردن این ایده است که یک پاییز تجدید حیات یک تهدید جدی در ادامه. در نقطه دیگری در فورد دیدار او دوباره با استفاده از واژگان از آتش به اخراج خطر است.

“بنابراین اگر ما در 100,000 – به جای 100,000 ضرب که بار 15 20 یا 25 آن نمی شده اند قابل قبول است. این نمی توانست پایدار! شما نمی تواند آن را انجام داده اند!

“بنابراین ما آن را به نام حق و در حال حاضر من می خواهم آن را باز کنید. و ما میخوایم باز است. و اگر وجود دارد یک آتش یک اخگر شعله جایی ما قرار داده و آن را.”

آیا 100,000 مرگ و میر شمارش به عنوان “قابل قبول” است و قابل بحث نیست حداقل از داده های اخیر از دانشگاه کلمبیا نشان می دهد که دولت می تواند به نجات 36,000 زندگی تا به حال این عمل پیش از آن. Mr تهمت نامیده می شود که مطالعه یک “سیاسی ضربه های شغلی”.

آقای ترامپ بارها گفت که دولت باید اعتبار برای نگه داشتن مرگ و میر ناشی از صعودی به میلیون ها نفر هر چند برآورد و گفت این عوارض می تواند رسیده اند از جمله ارتفاعات اشاره به شرایط فرضی که در آن دولت چیزی در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>