مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید خواسته های جنسی متهم کاسب Ghislaine ماکسول به خوبی و ملاقات او چندین بار’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او بخواهد Ghislaine ماکسول به خوبی پیروی از اتهامات عنوان شده علیه شخص مقتدر در جامعه به عنوان بخشی از یک اتهام قاچاق جنسی حلقه با جفری اپستین.

او همچنین گفت که او نمی “می دانیم که این وضعیت” در مورد شاهزاده اندرو که دادستان فدرال کرده است را رد کرد و تلاش خود را به بحث در مورد وجود ارتباط خود را با ماکسول.

خواسته خود را در کاخ سفید coronavirus نشست خبری پس مارس در مورد شخص مقتدر در جامعه را به اتهام نقش را در قاچاق جنسی توطئه رئیس جمهور گفت که او می دانست که او را از وقت خود را در پالم بیچ فلوریدا و که آنها را ملاقات کردم “چندین بار.”

خبرنگار پرسید: رئیس جمهور در مورد رابطه خود را به شاهزاده اندرو و اینکه آیا باور ماکسول در حال رفتن به “به نوبه خود در مردان قدرتمند” او به عنوان چهره محاکمه.

“من نمی دانم, من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد,” او گفت:. “من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم. من او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به خصوص از آنجایی که من زندگی می کردند در پالم بیچ و من حدس می زنم آنها زندگی می کردند در پالم بیچ. اما من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است. من نمی دانم این وضعیت با شاهزاده اندرو, من فقط نمی دانم. از آن آگاه نیست.”

ماکسول کمک اپستین میلیاردر “استخدام داماد و در نهایت سوء استفاده از” قربانیان آنها می دانستند که زیر سن 18 با توجه به اتهامات در زمینه شش-تعداد کیفرخواست در 2 جولای که به دنبال سال از اتهامات از خود مقتولین.

او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه او و باقی خواهد ماند در زندان پیش از محاکمه است که به احتمال زیاد برای شروع تا سال آینده.

آزمایشی trial تاریخ تنظیم شده برای 12 جولای 2021.

در طول 14 جولای شنوایی ما منطقه قاضی آلیسون ناتان را تکذیب کرد ماکسول پیوند با استناد به “فوق العاده منابع مالی است که می تواند او را وسیله ای برای فرار از کشور” با وجود Covid-19-مربوط به محدودیت در محل.

“هیچ ترکیبی از شرایط منطقی می تواند اطمینان از حضور او در دادگاه” قاضی ناتان اضافه شده است. “خطرات به سادگی بیش از حد بزرگ است.”

دادگاه همچنین شنیده از دو اتهام قربانیان صحبت در حمایت از دادستان استدلال به انکار ماکسول به قید وثیقه.

ادعا قربانیان توصیف ماکسول به عنوان یک درنده که مرتب و آزار “بی شماری” از زنان جوان و “هرگز نشان داده شده است هر گونه پشیمانی برای او جنایات شنیع”.

بیانیه ای از قربانی دیگری که به نام مستعار جین سازمان حفاظت محیط زیست به نام او “درنده و یک هیولا”.

ماکسول دستگیر شد نزدیک به یک سال پس از اپستاین گفته خودش را کشته بود در زندان در حالی که در انتظار دادگاه فدرال قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

دوک یورک قبلا هدف قرار سابق آمریکا جفری برمن – که به تازگی و بحث برانگیز حذف شده از پست خود توسط دادستان کل آمریکا ویلیام Barr – بیش از اتهامات که اندرو حاضر به همکاری در این مورد.

اقدام ما وکیل آدری اشتراوس به دنبال همکاری خود را در ماکسول مورد.

“ما می خواهیم به نفع بیانیه خود,” او گفت:.

در حالی که رئیس جمهور و متحدان جناح راست پردازان توطئه کرده اند با اشاره به اپستین روابط به رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و دیگر دموکرات ها آنها همچنین به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن روابط دیرینه با اپستاین و ماکسول.

یک تیم حقوقی برای اندرو – که قبلا اعلام تمایل به همکاری در حالی که ما وکیل گفته او “بست” در همکاری با اجرای قانون – گفت: مستقل است که “دوک تیم همچنان سر در گم با توجه به این که ما دو بار در ارتباط با [Department of Justice] در ماه گذشته و به تاریخ ما تا به حال هیچ پاسخ”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de