مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به دنبال حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای کمک به کارگران ساعتی به عنوان بخشی از coronavirus اقتصادی بسته

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را از کنگره برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد و ارائه کمک به کارگران ساعتی از درد و رنج اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus. او همچنین گفت که او به دنبال ارائه کمک به شرکت هواپیمایی و هتل و کروز صنایع که تمام درد و رنج به عنوان آمریکایی ها به سرعت لغو برنامه سفر.

معلوم نیست بر اساس تهمت نظرات که آیا او از کنگره برای کمک به این صنایع و یا اگر او فکر کرد که او می تواند آن را انجام دهد خود را.

“ما در حال رفتن به مراقبت از خود و مراقبت می شده از آمریکا و آمریکایی اقتصاد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او اضافه کرد که او می توانست یکی دیگر از کنفرانس خبری روز سه شنبه برای بحث در مورد بزرگ اقتصادی بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ساخته شده روشن است که کاخ سفید است که با توجه به بزرگ و گران قیمت پاسخ دولت. کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد توسط تنها یک درصد خواهد برش بین $55 میلیارد و 75 میلیارد دلار در درآمد به گفته های اخیر طرح از کمیته مسئول بودجه فدرال.

حقوق و دستمزد کاهش مالیات در گذشته محبوب بوده است با دموکرات ها به دلیل راه آنها ساختار و مخالف با بسیاری از جمهوری خواهان. مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow روز جمعه گفت که محرک بزرگ بسته اند “هرگز واقعا در گذشته کار کرده.” اما رهبر جناح اکثریت مجلس Steny D. Hoyer (D-Md.) ابراز شک و تردید در مورد ایده.

“من فکر نمی کنم ما فکر می کنیم که حقوق و دستمزد کاهش مالیات است که آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر” هویر گفت. “آنچه در اقتصاد نیاز دارد در حال حاضر برخی از ثبات و اعتماد به نفس است که ما در حال پرداختن به این موضوع است که تضعیف اقتصاد است. و منظورم این است که رئیس جمهور پاسخ برای تقریبا همه چیز است که مالیات را کاهش دهد. ما فکر می کنم ما نیاز به مطمئن شوید که مردم در امکانات بهداشتی و شرکت های بیمه و دیگران باید اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به ورشکست توسط این و آنها باید برخی از حمایت از دولت است.”

در روز بعد مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) رفت و به جزئیات بیشتری در مورد دموکرات ها’ برنامه ریزی شده پیشنهاد. آنها گفتند که به دنبال قانون است که ارائه رایگان coronavirus تست برای همه آمریکایی ها پرداخت می شود را برای کسانی که تحت تاثیر این بیماری گسترش مواد غذایی یارانه ها و گسترش فدرال بیمه بیکاری برنامه.

هنوز هم دیگر ارشد دموکرات گفت: این اجتناب ناپذیر بود که واشنگتن را به مرحله با اقدامات برای تحریک اقتصاد. “ما قصد داریم برای رسیدن به آن نقطه” گفت: سناتور. Richard J. Durbin (D-بیمار است.). “اگر ما در این مورد جدی ما باید برای قرار دادن تمام کارت های بر روی میز است.”

وجود دارد آیا به نظر می رسد رشد زمینه های مشترک بین کاخ سفید و دموکرات ها بیش از مرخصی با حقوق برای کارگران است. معاون رئیس جمهور پنس است که رهبری دولت را coronavirus نیروی کار گفت: دولت با کنگره را به مطمئن شوید که افرادی که قرارداد coronavirus نمی از دست دادن حقوق به عنوان یک نتیجه, اگر چه جزئیات این طرح شدند مشخص نیست.

تلاش می آمد در یک روز زمانی که شاخص میانگین صنعتی داوجونز کاهش یافت و بیش از 2000 امتیاز و فشار به سرعت از ساختمان فدرال سیاستگذاران به آدرس رشد اقتصادی از شیوع بیماری است.

پس از مقاومت در برابر زیادی بسته اقتصادی برای هفته کاخ سفید به نظر می رسد به سرعت نصب و راه اندازی یک. رهبران کنگره گفت: آنها با توجه به خود را قانونی راه حل برای رسیدگی به بحران اقتصادی. دموکرات ها در حال بحث در مورد چگونه به پیشنهاد پرداخت مرخصی استعلاجی به عنوان بخشی از قانون جدید در حالی که جمهوری خواهان ابراز رزرو در مورد یک بار تغییر دهید. کمیته مالی سنا رئیس Charles E. Grassley (R-Iowa) گرچه گفته است او را در نظر مالیاتی تغییرات برای رسیدگی به بحران اقتصادی.

کاخ سفید مواجه شده است و فشار شدید به دستگیری سقوط بازار و ایجاد ثبات در اقتصاد است که سرمایه گذاران به طور فزاینده ترس ممکن است نکته به رکود است.

هفته گذشته واشنگتن پست گزارش داد که مقامات کاخ سفید به دنبال تعویق انداختن مالیات برای خطوط هوایی, مسافرت و کروز صنایع. آن را نمی تواند آموخته اگر تهمت خود هتل بهره مند شوند از تغییرات او در نظر.

در نشانه ای از چگونه به سرعت کاخ سفید است ramping تا اقتصادی آن پاسخ مقامات کاخ سفید دعوت ارشد مدیران بانک برای دیدار این هفته برای بحث در مورد بحران اقتصادی. گلدمن ساکس اجرایی داود و سلیمان است که انتظار می رود برای حضور در جلسه, در میان دیگران.

با وجود رشد, ترس, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin عنوان احتمال یک رکود اقتصادی در این کنفرانس خبری گفت: نوسانات در بازار سهام منعکس نفت شوک و نه از ضعف در اقتصاد ایالات متحده. Mnuchin گفت: دولت نیز در نظر گرفتن گسترش پول به شرکت از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک به برخی شرکت های صدمه دیده از رکود اقتصادی است. او افزود که دولت می تواند به طور موقت کاهش مالیات برای هر دو کسب و کار و افراد است.

“این است که مانند بحران مالی که در آن ما نمی دانیم پایانی در چشم. این است که در مورد ارائه ابزار مناسب و نقدینگی را از طریق چند ماه آینده” Mnuchin گفت. “اقتصاد خواهد بود در شکل بسیار خوب از یک سال از هم اکنون.”

کنگره هفته گذشته به تصویب یک $8.3 میلیارد اضطراری گذراندن لایحه ای که متمرکز در پزشکی و بهداشت عمومی نیاز ناشی از شیوع کروناویروس اما دموکرات ها در حال حاضر در حال کار بر روی یک لایحه جدید که به دنبال رسیدگی به مشکلات اقتصادی که به سرعت در حال گسترش است.

تشکر. رزا L. DeLauro (D-Conn.), یک عضو ارشد مجلس تخصیص بودجه کمیته به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه که کنگره باید به جلو حرکت می کند به سرعت.

“من باور دارم که این دقیقا به این جهت ما نیاز به رفتن در. وجود دارد عواقب اقتصادی از بحران است که برابر با نگرانی به عنوان پاسخ در بهداشت و درمان-مراقبت از طرف” DeLauro گفت.

“هر کس در تلاش است به حرکت در پیچ و تاب سرعت” DeLauro افزود: اگر چه زمان بندی و برچسب قیمت و دقیق خطوط از هر قانونی پاسخ نامشخص است.

DeLauro معرفی کرده است قانون الزامی 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی در صورت اضطراری و بحران بهداشتی مانند coronavirus ذکر است که اکثر کارگران به خصوص کارگران کم درآمد — بدون پرداخت مرخصی استعلاجی و نتیجه را به صورت مشکل مطابق با قرنطینه پزشکی مشاوره

Grassley در ضمن به دنبال “هدفمند مالیاتی اقدامات امداد” با هدف ارائه یک “به موقع و موثر در پاسخ به coronavirus” سخنگوی روز دوشنبه گفت:.

کمیته مالی سنا سخنگوی مایکل Zona گفت: چندین گزینه های زیر کمیته قضایی در حال بررسی به عنوان اعضای یادگیری بیشتر در مورد تاثیر بر صنایع خاص و اقتصاد به عنوان یک کل.

او مشخص نکرد که چه اقدامات ممکن است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de