مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را ‘بازگشایی’ ما در سه هفته در برابر مشاوره از پزشکان که به ‘می خواهید به نگه داشتن جهان بسته برای همیشه لطفا برای’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نظر دارد به دوباره باز کردن ایالات متحده از آن coronavirus خاموش شدن زودتر از سه یا چهار ماه به عنوان برخی از کارشناسان پیش بینی کرده اند این مستند باید گذشته حتی گفت که او ممکن است در نظر این منظور هنگامی که کاخ سفید موظف 15 روز به شاتر اندازه اقتصاد به پایان می رسد در هفته آینده. اما معلوم نیست که اگر دولت و مقامات محلی خواهد حتی دنبال چنین ریاست جمهوری ارشاد – به خصوص در سخت-آمار مناطق.

“کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود” آقای ترامپ گفت: در طول یک شب جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. هنگامی که مقامات پزشکی سیگنال آن است که “خوب,” او اضافه کرد: “اجازه دهید به عقب بر گردیم به کار می کنند.”

بعدها این ریاست جمهوری نذر: “من صحبت کردن در مورد ماه, من می توانم به شما بگویم که.” و حتی بعد از آن او به نظر می رسد به مسخره خود کارشناسان بهداشت عمومی.

“اگر آن را تا به پزشکان ممکن است آنها بگو: بیایید نگه داشتن آن را تعطیل. بیایید با خاموش کردن کل جهان,’,” او گفت: صدایی خشمگین.

“ما نمی تواند انجام دهد که” آقای ترامپ گفت: با سلاح های خود را برگزار مستقیما برای اثر.

ظاهر می شود به می دانم که محلی و مقامات دولت نمی خواهد محدود می شود هر حکم ریاست جمهوری به “باز کردن” این کشور گفت: “فرمانداران خواهد شد بسیاری از راه گریز” در پاسخ آنها.

در یک نقطه رئيس جمهور با اشاره به شیوع ویروس است که به عنوان جدی در بسیاری از مناطق روستایی نامگذاری نبراسکا و آیداهو چرا که این کشورها تحت تاثیر قرار “تقریبا به میزان نیویورک.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت صحبت کردیم و در مورد بدون ارائه شواهد روشن ویروس شیوع پایان در اواخر ماه مه یا ژوئن. اما رئیس جمهور نظرات در جلسه کاخ سفید اتاق روشن ساخته او قصد ندارد اجازه می دهد که جزئی مستند به رفتن در آن ،

و یک بار دیگر رئیس جمهور تبلیغ دولت از اقتصاد خود گفت: coronavirus فروختن سود ساخته شده در طول مدت خود را. آقای ترامپ شده بانکی در یک اقتصاد قوی به عنوان یک پایه و اساس خود را دوباره انتخابات.

رئیس جمهور گفت: یک اطلاعیه به این منظور در حال آمدن است “به زودی” اما او نمی ارائه جزئیات بیشتر.

“ما در حال رفتن به باز کردن در کشور ما به کسب و کار از آنجا که کشور ما بود به باز کردن. … موتور برای این سیستم این است که ما باید به شرکت های” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و گفت که به احتمال زیاد اتفاق می افتد “بسیار زود است.”

او گفت: “آن را بد” در حالی که همچنین شعار آنفولانزا به عنوان احتمالا بزرگتر بودن قاتل طرح آنفلوانزا ممکن است باعث 50,000 مرگ و میر در آمریکا در این سال است. تا کنون بیش از 500 coronavirus مرگ و میر. او همچنین در ادامه به تمرکز بر شیوع ویروس را در بدن دفعات مشاهده شده است.

“شما نگاهی به حوادث خودرو است. که به مراتب بیشتر از هر شماره ما در حال صحبت کردن در مورد. این بدان معنا نیست که ما قصد داریم به همه بگویید که هیچ بیشتر در رانندگی خودرو,” او گفت:.

هر چند آقای ترامپ بارها و بارها در روز دوشنبه حاکی است او در حال رشد بی تاب با وضعیت خود دولت پیش بینی شده در آن بدترین سناریو مورد مدل که آمریکایی ها هنوز هم می تواند آلوده شدن در ماه دسامبر. مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در آن غم انگیز ترین طرح برآورد 160 میلیون دلار به 210 میلیون آمریکایی ممکن است آلوده کریسمس. که گفت: دیگر مدل های از دانشگاهی و سایر موسسات ارائه طیف وسیعی از برآورد بسیاری از سقوط جایی در میان CDC را بدترین مورد طرح و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن غیر مستقیم ارزیابی که تهدید موسى است بیا تابستان است.

ضمن با وجود خود بهداشت عمومی تیم خواستار توجه رئیس جمهور ادامه داد: به زمین های خاص داروها به عنوان راه حل های ممکن برای درمان COVID-19.

او دوباره تبلیغ کلروکين مورد استفاده برای درمان مالاریا گفت: بدون حمایت از داده است که “وجود دارد یک شانس واقعی آن می تواند تاثیر فوق العاده ای.”

“این امر می تواند یک هدیه ای از خدا” او گفت:, “و یک تعویض بازی واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>