مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او ممکن است میزبان G7 نشست در کمپ دیوید در فرد به جای کنفرانس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی تصمیم بگیرد که آیا به میزبان آینده G7 جلسه در فرد پس از همه, با وجود ادامه coronavirus همه گیر به گفته یک مقام کاخ سفید.

روز چهارشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “در حال حاضر که کشور ما است ‘انتقال به عظمت’ من با توجه به تغییر زمان G-7 در یکسان یا مشابه تاریخ در واشنگتن دی سی در افسانه ای کمپ دیوید. اعضای دیگر نیز آغاز خود باز گشت. این امر می تواند نشانه ای بزرگ برای همه — normalisation!”

آقای ترامپ جدی در مورد پیشنهاد شده است و با توجه به آن برای چند روز این مقام گفت: با توجه به سی ان ان. او مطرح شده این ایده با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی طی یک تماس در روز یکشنبه است. آقای پاکسازی شد سال گذشته G7 جمهور.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت که نیاز به دیدن آنچه که اقدامات آمریکا پیشنهاد برای نگه داشتن مردم امن قبل از ارتکاب به یک فرد در نشست اما فکر می کند این مهم است که رهبر سطح اجلاس ادامه خواهد داد.

“ما تا به حال یک G7 رهبران مجازی جلسه چند هفته پیش که در آن ما صحبت در مورد این مهم وضعیت ما در, و ما در حال رفتن به نیاز به نگه داشتن صحبت کردن در مورد نه فقط چگونه ما را دریافت کنید از طریق این Covid-19 همه گیر اما چگونه ما بازگرداندن اقتصاد جهانی به خود حق فعالیت” او گفت:.


اما رهبران نیز باید به سوال اپتیک از عنوان کردن به یک اجلاس بین المللی به عنوان کشور خود همچنان دست به گریبان با Covid-19.

سازماندهی یک G7 جلسه به طور معمول طول می کشد یک کشور میزبان ماه از برنامه ریزی تا یک تصمیم گیری سریع مورد نیاز خواهد بود توسط مقامات اگر این رویداد را هنوز در محل در ماه ژوئن به عنوان برنامه ریزی شده. برنامه ریزی برای این رویداد متوقف شد در ماه مارس پس از Mr تهمت تصمیم به میزبان این رویداد تقریبا.

در اصل برنامه ریزی شده برای 10-12 ژوئن تصور این است که اگر آن را به یک رویداد فرد آن خواهد بود به عقب رانده نسبت به پایان ماه.

ملاحظات دیگر را شامل محدود کردن اندازه از هیئت و به حداقل رساندن غیر ضروری تعامل بین بازدید قرار گرفتند.

با ممنوعیت سفر در محل بین ایالات متحده و بسیاری از کشورهای شرکت کننده — کانادا, انگلستان, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن — احتمالا چشم پوشی خواهد بود نیاز به اجازه هیئت به کشور وارد و مجبور به قرنطینه.

رئیس جمهور بود در اصل می خواستم برای میزبان رهبران جهان در دورال گلف در نزدیکی میامی اما متقاعد شد در برابر این ایده که اخلاق مسائل مطرح شد.

قبل از شروع این بیماری همه گیر آقای تهمت بود گفت: به هیچ فن کمپ دیوید واقع در مریلند 60 مایل از DC اما با توجه به محدودیت های اعمال شده بر سفر او آغاز شده به صرف تعطیلات آخر هفته در رفت و آمد مکرر و به نظر می رسد در حال حاضر به درک زمان خود را وجود دارد.

باراک اوباما رئیس جمهور برگزار 2012 جلسه در ریاست جمهوری عقب نشینی اما سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید-از-کارکنان میک Mulvaney بود به خصوص بی اعتنا از ایده میزبانی این نشست وجود دارد دوباره زمانی که آن را در اصل پیشنهاد شده است. او در توصیف آن به عنوان “راه بیش از حد کوچک” و “راه بیش از حد از راه دور”.

هر دو به نظر می رسد در حال حاضر می تواند بزرگ فروش امتیاز در میان جهانی از همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de