مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید که کاهش نیروهای نظامی آمریکا در ‘متخلف’ آلمان به اشتباه گفتن آن را مدیون ناتو میلیاردها دلار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما عقب نشینی خواهد کرد هزاران نفر از نیروهای نظامی از آلمان کاهش حضور نظامی در این کشور تقریبا یک سوم پس از او را متهم کرده بود که مقامات آلمانی بودن “متخلف” در آن ناتو پرداخت.

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه گفت: “حفاظت از آلمان و آنها متخلف که معنا ندارد”.

در سال 2014 اعضای ناتو حمایت کرده بود صرف 2 درصد از تولید ناخالص ملی در نظامی توسط 2024. آلمان تا به حال انتظار می رود برای رسیدن به این هدف توسط 2031.

آقای ترامپ ادعا کرد که آلمان “متخلف میلیاردها دلار” و گفت که او با کاهش حضور نظامی آمریکا به حدود 25,000 خدمات اعضا به عنوان مقابله به مثل “تا زمانی که آنها پرداخت”.

این خانه های کشور تقریبا 34,000 نیروهای شکل است که کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از اوج جنگ سرد آلمان در خدمت به عنوان یک نقطه کلیدی برای آمریکا و ناتو متحدان بین اتحاد جماهیر شوروی و بقیه اروپا. همچنین وجود هزاران غیر نظامی کارکنان با وزارت دفاع.

آلمان پس از استقرار هزاران نفر از نیروهای نظامی به عنوان یک منطقه در صحنه خاورمیانه و استقرار.

آلمان نمی مدیون آمریکا یا ناتو به عنوان اعضای تعهد به صرف 2 درصد از تولید ناخالص داخلی خود را مشروط است در دیگر کشورها حمایت

پس از رئیس جمهور, نظرات, سفیر امیلی هابر گفت: نیروهای نظامی آمریکا در اروپا برای دفاع از اقیانوس اطلس امنیتی و به پروژه قدرت آمریکا در خارج از کشور خبر داد.

“ما همکاری نظامی و مسائل امنیتی همواره بسیار نزدیک و باقی خواهد ماند تا” Ms Haber گفت: در طول یک رویداد به میزبانی شورای روابط خارجی رویترز گزارش داد. “نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا … وجود دارد که برای دفاع از آلمان است. آنها وجود دارد برای دفاع از اطلس امنیتی است. … آنها نیز وجود دارد به پروژه قدرت آمریکا در آفریقا و در آسیا است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نشان می دهد که خروج نیروهای نظامی یک شکل از تحریم علیه این کشور گفته است که نیروهای نظامی در حال “به خوبی پرداخت می شود سربازان” که “صرف مقادیر زیادی” از پول در حالی که زندگی وجود دارد.

این حرکت که نه تایید شده توسط قانونگذاران و یا بحث با ناتو و یا آلمان مقامات مواجه شده است به انتقاد از چندین برجسته جمهوری خواهان متحدان رئیس جمهور چه کسانی نوشته اند نامه ای خواستار رئیس جمهور معکوس تصمیم خود را از ترس این که باریک حضور نظامی در اروپا می تواند تشویق “تهاجم روسیه و فرصت طلبی”.

در نامه ای به رئیس جمهور, 22 جمهوریخواهان در کمیته نیروهای مسلح مجلس به نام حرکت “یکی دیگر از نفع” به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین را امضا کرده بود در این کاهش در هفته گذشته با توجه به وال استریت ژورنالکه برای اولین بار گزارش شده حرکت می کند.

یک مقام آمریکایی گفت: خروجی است که تصمیم گیری شده بود و در آثار پس از سپتامبر.

در نامه خود به اوباما نوشته است که “ما قویا بر این باورند که ناتو مانند آلمان باید بیشتر انجام دهید برای کمک به ما دفاع مشترک تلاش … در همان زمان ما نیز می دانیم که به جلو استقرار نیروهای آمریکایی پس از پایان جنگ جهانی دوم کمک کرده است به دیگری جلوگیری از جنگ جهانی و از همه مهمتر کمک کرده است, را امریکا امن تر است.”

چهار نفر از اعضای جمهوری خواه کمیته — سناتور تگزاس و اسکات DesJarlais رالف ابراهیم و مت Gaetz را ثبت نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات