مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید تست شده برای coronavirus

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و تست شده برای coronavirus است و در انتظار نتایج.

زمانی که او خطاب به رسانه ها در روز جمعه, اعلام رسمی بیانیه ملی اضطراری به منظور سهولت در مقابله با این بیماری گفت این بود که “به احتمال زیاد” او خواهد خود را تست.

در صبح روز شنبه به عنوان او و معاون رئیس جمهور مایک پنس دوباره جریان در رسانه ها و روزنامه نگاران وارد اتاق جلسه کاخ سفید ساخته شده بودند تحت بررسی متوسط به عنوان بخشی از یک پروتکل جدید برای محافظت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

درجه حرارت بالاتر می باشد یک شاخص اولیه آنفلوآنزا و کروناویروس و حداقل یک روزنامه نگار تبدیل شده بود به دور بعد معلوم شد خود را در درجه حرارت بالاتر از حد تلقی امن است.

زمانی که او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت آقای ترامپ گفت که او تا به حال درجه حرارت خود را چک قبل از ورود به اتاق. او همچنین گفت که او تا به حال تست شده برای COVID-19 و که او در انتظار نتایج.

“من تا به حال من متوسط گرفته شده که به اتاق” او گفت:. “من هم در زمان آزمون شب گذشته. و من تصمیم گرفتم که من باید بر اساس کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته است.”

او سپس گفت: چه مدت آن را برای نتایج شناخته می شود: “من نمی دانم. هر آنچه در آن طول می کشد. یک روز یا دو روز. آنها آن را به آزمایشگاه ارسال.”

از حرارت او افزود: “این کاملا طبیعی است. اگر نبود من نمی خواهد در اینجا بوده است.”

آقای ترامپ تا به حال چندین مستقیم و غیر مستقیم تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری همه گیر است. virus. روز جمعه او اعلام وضعیت اضطراری به مدارس و محل کار در سراسر کشور توقیف پرواز لغو شد و آمریکایی ها آماده برای جنگ در برابر تهدید سلامت.

رادیو فردا مهمان انتقاد شدید تهمت رسمی برای dodging coronavirus تست سوال

آقای ترامپ صرف وقت در آخر هفته گذشته در باشگاه خصوصی در فلوریدا با حداقل سه نفر از افرادی که در حال حاضر آزمایش مثبت است.

برزیل سفارت در واشنگتن اعلام کرد اواخر روز جمعه که این کشور کاردار, نستور فرستر حال آزمایش مثبت پس از نشستن در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن میز شام.

بنابراین یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و فردی که با حضور در جمع آوری کمک پنج شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به دو حزب جمهوری خواه به مقامات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به منظور بحث در مورد خصوصی سلامت مهم است.

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>