دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود رسوایی “زمان ما” در عصبانی صدای جیر جیر به عنوان نظرسنجی ها نشان می دهد محبوبیت خود را از سقوط در برابر رقیب دموکرات جو بایدن.

رئیس جمهور ایالات متحده نوشت: در روز دوشنبه که “کشورهای خارجی و دیگران” را چاپ پست الکترونیکی-در رای گیری را مختل نوامبر انتخابات است.

“تقلب 2020 انتخابات: میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی و دیگران” او هنوز توییتی. “این خواهد بود که رسوایی از زمان ما!”

کسانی که در نظرات آمده کمتر از یک هفته پس از فاکس نیوز’ آخرین نظرسنجی نشان داد آقای بایدن سرب بیش از رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال گسترده تر به 12 درصد است.

این نظرسنجی که انجام شد بین 13-16 ماه ژوئن منتشر شده در پنج شنبه نشان داد رئیس جمهور تهمت انتهایی آقای بایدن با وسیع ترین حاشیه به تاریخ.

برخی از 50 درصد خواهد حمایت از حزب دموکرات در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در مقایسه با 38 درصد است که برنامه ریزی در رای گیری جمهوری خواه.

رئیس جمهور که در مراسم انتخاباتی در تولسا در شنبه مسخره بود پس از هزاران نفر در خانه ماند مشترک دیگر صدای جیر جیر در صبح روز دوشنبه ادعا کرد که “پست الکترونیکی-در برگه های رای ‘کاملا باز Floodgates به تقلب'”.

این پست به اشتراک گذاشته Breitbart اخبار مقاله است که در آن دادستان کل ویلیام بر گفته فاکس نیوز روز یکشنبه که ایمیل انبوه-در رای گیری “کاملا باز floodgates به تقلب.”

“این خواهد بود که انتخابات فاجعه از زمان ما” افزود: آقای تهمت به که صدای جیر جیر. “پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب در انتخابات”.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات