مغلوب ساختن پیشی جستن خطرات شکستن قانون اگر او ما را با استفاده از ارتش برای سرکوب شورش و شیپور خاموشی ژنرال ارتش منجر به اعتراض پاسخ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای ایجاد “فرماندهی مرکزی مرکز” به ریاست ستاد مشترک رئیس علامت Milley در تلاش برای “تسلط” خیابان در شهرستانها که در آن تظاهرات قتل جورج فلوید را در زمان تبدیل اشوبگرانه.

آقای ترامپ نیز تایید شده یک پتانسیل عمل گذاشته شده توسط حزب جمهوری خواه و سناتور تام پنبه از آرکانزاس روز دوشنبه برای ما ارسال واحدهای ارتش به مناطقی از کشور که در آن وجود دارد حاد شورش است که به نظر می رسد به نقض قوانین حاکم بر استفاده از وظیفه فعال پرسنل نظامی برای سرکوب ناآرامی های داخلی.

در سال 1878 پس Comitatus عمل مکانهای guardrails در برابر یک رئیس جمهور با استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی به رعایت قوانین مدنی در خاک آمریکا. کنگره می تواند چشم پوشیدن از قانون است اما به احتمال زیاد دموکرات خواهد صرفنظر کردن از چنین اقتدار به آقای ترامپ با توجه به لحاظ سیاسی و نژادی طبیعت حساس تظاهرات.

همچنین مشخص نیست که آیا آقای Milley فعال ما ژنرال ارتش قانونی می تواند منجر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد مرکز فرماندهی.

مرکز فرماندهی کار خواهد کرد “در رابطه با دولت و دولت های محلی” مسئول شهرستانها — مانند مینیاپولیس آتلانتا و واشنگتن دی سی — که در آن تظاهرات را تفویض طی چند شب به درگیری های خشونت آمیز میان تظاهرکنندگان و پلیس و منجر به گسترده غارت و خرابکاری مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

“وجود خواهد داشت اضافی فدرال دارایی های مستقر در سراسر کشور” Ms McEnany گفت.

دادستان کل ویلیام Barr و وزیر دفاع علامت Esper نیز کمک خواهد کرد که هدایت و مرکز فرماندهی عملیات.

آقای ترامپ “می خواهد برای تسلط بر خیابان با گارد ملی با حضور پلیس,” Ms McEnany گفت: این ادعا مطبوعات گرفته بود از نظر رئیس جمهور در تماس تلفنی با فرمانداران پیش از آن در روز خارج از چهار چوب.

در این تماس تلفنی رئیس جمهور تأکید این واقعیت است که او بیشتر متمرکز بر حفظ یک پیام از نظم و قانون از او در sympathising با غیر خشونت آمیز توده های مردم در اعتراض به خشونت پلیس.

“شما باید برای تسلط بر” آقای ترامپ گفت: فرمانداران.

“اگر شما نمی تسلط شما در حال اتلاف وقت خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که به اعتقاد او بسیاری از آنها را “ضعیف است.”

در حالی که آقای ترامپ گفت: “ایستاده با” خانواده آقای فلوید — که فوت هفته گذشته در مینیاپولیس به کشته درک چوین زانو در گردن او و برای چند دقیقه با وجود آقای فلوید را درخواست که او نمی تواند نفس غالب پیام از خوراک توییتر خود در روزهای اخیر و تماس با فرمانداران در روز دوشنبه بود که اجرای قانون باید موضع قوی در برابر خشونت آشوبگران.

رئیس جمهور گفت: برای تعیین مجموعه های شبه نظامی چپ گرا و ضد فاشیستی تظاهر کنندگان شناخته شده به عنوان “Antifa” به عنوان یک سازمان تروریستی و تهدید به استقرار ما واحدهای نظامی به مناطقی از کشور که در آن اعتراض دارند از دست رفت.

آقای Barr در حال حاضر دستور داد ما را اداره زندانها شورش جوخه به DC و میامی به سرکوب جیب خشونت که خروشان در آن شهرستانها در روزهای اخیر.

دولت است “به دنبال هر ابزار در فدرال جعبه ابزار برای ما” را تعطیل خشونت آمیز معترضان Ms McEnany به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

“در حالت ایده آل این امر حل و فصل شده است در سطح دولت است. ایالات متحده پس از همه باید پلیس قدرت تعبیه شده در 10 متمم. آن است که مسئولیت خود را برای گشت زنی در خیابان های خود را,” او گفت:.

توسط دوشنبه, فرمانداران از 23 ایالت به علاوه DC تا به حال فعال بیش از 17,000 ملی Guardsmen که اعمال کنترل در سطح دولت به حفظ صلح در مناطق تظاهرات.

آقای چوین — مینیاپولیس افسر پلیس است که videoed زانو در آقای فلوید را گردن لمس کردن موج اخیر فعالیت علیه خشونت پلیس — دستگیر شد هفته گذشته و شارژ در سطح دولت با سومین قتل درجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>