مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب در مورد ‘بی ادب و تند و زننده’ دموکرات به عنوان ما coronavirus موارد تصویب 700,000

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمار در “بی ادب و تند و زننده” سناتور دموکرات در توییتر بیهوده گویی در روز شنبه به عنوان تعداد موارد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده به تصویب رسید 700,000.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دفاع از معاون رئیس جمهور مایک پنس زیر انتقاد از حزب دموکرات در مورد عدم حمایت دولت فدرال برای coronavirus تست.

“V. P. مایک پنس برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز گذشته با تمام سناتور دموکرات. او به آنها همه چیز را که آنها می خواستند به شنیدن نظر به دست آوردن زمین در CoronaVirus اما چیزی که هر کسی می تواند داشته باشد گفت: از جمله ‘آن’ می تواند ساخته شده اند…. آنها را خوشحال و یا حتی کمی راضی,” او نوشت.

“آنها بی ادب و تند و زننده. این است که راهکار سیاسی خود را, و آنها را به استفاده از آن حق تا انتخابات در ماه نوامبر 3rd. آنها تغییر خواهد کرد چرا که آنها احساس می کنند که این تنها راهی است که آنها می توانید برنده شوید.”

آقای ترامپ توییتر سخنرانی دراز وشدیداللحن آمد که تعداد موارد تایید شده از کروناویروس در آمریکا تصویب 700,000 در روز شنبه. بیش از 37,000 آمریکایی درگذشت از ویروس.

دموکرات ابراز خشم پس از تماس با آقای پنس بعد از ظهر روز جمعه ادعا آنها داده نشده است پاسخ روشن در مورد برنامه های به سطح شیب دار تا تست برای coronavirus در سراسر کشور است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر ساخته شده و فشار برای بازگشایی اقتصاد آمریکا پس از هفته ها lockdown اما کارشناسان بهداشت می گویند گسترده آزمایش باید یک گام ضروری برای کسانی که در تلاش است.

مین سناتور آنگوس کینگ پس از آن گفت که او “هرگز دیوانه در مورد تماس تلفنی در زندگی من”. دموکراتیک منبع گفت: این تپه که سناتور سوال دولت را “ناکافی تست رژیم” اما آنها احساس آنها را دریافت نمی کنند کافی پاسخ از آقای پنس.

سناتور , مگی حسن نیوهمپشایر توییتی پس از این تماس بود که آن را “عمیقا نگران کننده است که دولت هنوز هم ندارد یک برنامه برای پیگیری روزانه تست ظرفیت در هر آزمایشگاه در کشور برای عموم آزاد است که اطلاعات را به جلو یک طرح و جدول زمانی برای شناسایی شکاف.”


مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتشر شد یک برنامه این هفته به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در مراحل با وجود نگرانی از فرمانداران که خیلی زود به انجام این کار.

آقای پنس ادعا کرد که روز جمعه است که ما به اندازه کافی تست متحده برای آغاز “فاز یک” رئیس جمهور بازگشایی دستورالعمل اما این طرح ندارد ملی استراتژی تست. معیارهای خود می گوید متحده باید “سیر نزولی” در موارد و آنفولانزا مانند علائم بیش از یک دوره دو هفته ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات