مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بوس گرتا Thunberg به عنوان او شکایت او باید برنده زمان فرد از سال ‘هر سال’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کلرادو اسپرینگز تظاهرات هو به نام از آب و هوا فعال گرتا Thunberg که او ذکر شده به عنوان او شکایت کرده است که او باید مفتخر به عنوان مجله فرد از سال و در هر سال است.

آقای ترامپ حمله 17 ساله توسط ذکر او تا به حال ضرب و شتم او را برای مجله افتخار در سال 2019 اما اشاره کرد که او برنده در گذشته است. او قبلا شکایت در مورد از دست دادن به Ms Thunberg به ویژه در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در اوایل این سال است.

“در این سال من رو مورد ضرب و شتم توسط گرتا — شما می دانید که گرتا?” او گفت:, باعث بوس.

“سال گذشته من رو مورد ضرب و شتم — من برنده ام اما زمانی که جهان حول محور همه ما باید انتخاب شود” او ادامه داد: twirling انگشت خود را در یک دایره بر روی صحنه است. “منظورم این است که ما آن را به دست آورد. اما ما باید برنده آن هر سال است.”

آقای ترامپ موفق به کسب افتخار در سال 2016 در مدت کوتاهی پس از انتخابات خود را به عنوان رئیس جمهور. مردانی که برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به طور سنتی به نام سال آنها برنده انتخابات (یک استثنا ساخته شده در 30 سال گذشته زمانی که بیل کلینتون بود و نه به عنوان شخص سال پس از انتخاب مجدد او به پیروزی در سال 1996).


پس از Mr تهمت بود به نام شخص سال 2016, مجله اقدام به نام “سکوت شکن” و سپس “نگهبان” به عنوان نفر از سال است. اول از کسانی که در اشاره به زنانی که جلو آمد با اتهامات سوء استفاده جنسی و استثمار در طول MeToo جنبش و دوم در مرجع برای روزنامه نگاران در سراسر جهان است که باید با آن مواجه آزار و اذیت و بازداشت و یا قتل در طول دوره گزارش.

آقای ترامپ برجسته تغییر آب و هوا منکر است برخورد با Ms Thunberg غالبا در گذشته پس از او به دست آورد بین المللی بد نامی برای او مدرسه اعتصاب که باید به یک جنبش در میان افراد جوان در سراسر جهان است.

سال گذشته زمانی که این دو هر دو با حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک Ms Thumberg دیده می شد خودنمایی در آمریکا به عنوان آنها گذشت یک دیگر در طول رسیدگی است.

برای او بخشی Ms Thunberg پیشنهاد کرده است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که ارزش وقت خود را و یا انرژی به عنوان او به دنبال متقاعد بین المللی دولت ها را به خطر تغییرات آب و هوایی جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>